Vinç i montuar në kamion për kamioni Fassi F455A.2.26 e-dynamic

Online: 3v 4m

Marka FASSI
ID G-180098
Viti i prodhimit 2018
Gjatësia 2 515 mm
Gjerësia 1 275 mm
Lartësia 2 430 mm
Vendndodhja Spanjë, Barcelona
Telefoni +34 9384...

Shitësi
TRANSGRUAS
TRANSGRUAS Spanjë
I besueshëm
Më shumë se 5 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
02:58
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.