Vinç i montuar në kamion për kamioni Fassi F85B.2.25 e-dynamic

Online: 1v 10m

Marka FASSI
ID G-180104
Viti i prodhimit 2019
Gjatësia 2 400 mm
Gjerësia 850 mm
Lartësia 2 450 mm
Vendndodhja Spanjë, Barcelona
Telefoni +34 9384...

Shitësi
TRANSGRUAS
TRANSGRUAS Spanjë
I besueshëm
Më shumë se 5 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
03:12
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.