Vinç i montuar në kamion për kamioni Hiab XS 166E-4 HiPro

Online: 2m 18d

Marka HIAB
ID H201378
Viti i prodhimit 2014
Pesha 2 870 kg
Vendndodhja Gjermani, Deutschland, Luedenscheid
Telefoni +49 2351...
24800 EUR
24 800
EUR
  • 3 074 580 ALL
  • 29 265 USD

Shitësi
heba Ladekrane;  Arnd Bruckhaus e.Kfm.
heba Ladekrane; Arnd Bruckhaus e.Kfm. Gjermani
I besueshëm
Më shumë se 5 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
02:37
Personat e kontaktit
Arnd Bruckhaus
Deutsch, English
24 800
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.