Vinça të montuar në kamion nga Gjermani


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
HMF 1820-K4 RC - vinç i montuar në kamion
 20
28 900 EUR

Vinç i montuar në kamion për kamioni

2017

Online: 3m 28d

heba Ladekrane; Arnd Bruckhaus e.Kfm.

Gjermani, Deutschland, Luedenscheid

ID H201658

 Hiab200C Loading Crane , Hatz Engine - vinç i montuar në kamion
 15
Ankandi

Online: 7d

Euro Auctions GmbH

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

ID 200169520

 Atlas AK300-BW19 Hydraulic Crane - vinç i montuar në kamion
 9
Ankandi

Online: 16d

Euro Auctions GmbH

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

ID 200167690

 Atlas AK300-BW19 Hydraulic Crane - vinç i montuar në kamion
 9
Ankandi

Online: 16d

Euro Auctions GmbH

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

ID 200167689

 Atlas AK300-BW19 Hydraulic Crane - vinç i montuar në kamion
 9
Ankandi

Online: 16d

Euro Auctions GmbH

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

ID 200167688

Mercedes-Benz Palfinger PK 17000 ELB 20,90 m 450 kg   8,7 m - vinç i montuar në kamion
 10
8 900 EUR
1989

Online: 27d

Mein-Laster GmbH

Gjermani

Effer 1355/9S-6S - vinç i montuar në kamion
 20
99 800 EUR

Vinç i montuar në kamion për kamioni

2012

Online: 1m 4d

heba Ladekrane; Arnd Bruckhaus e.Kfm.

Gjermani, Deutschland, Luedenscheid

ID H202393

Kinshofer Km331 - vinç i montuar në kamion
 3
2 700 EUR

Vinç i montuar në kamion për kamioni

2012

Online: 1m 6d

Schünke Bauzentrum Baumaschinen GmbH

Gjermani, Deutschland

PALFINGER PK 27002 SH 4 FF winch Jib 060B4 - vinç i montuar në kamion
 9
78 000 EUR
Çmimi neto
2012

Online: 1m 20d

NFZ Vermietungs GmbH

Gjermani, Hilger 1, DE-84579 Unterneukirchen, München

PALFINGER PK 18002 EH - vinç i montuar në kamion
 6
24 860 EUR
Çmimi neto

Vinç i montuar në kamion për kamioni

2012

Online: 1m 21d

NFZ Vermietungs GmbH

Gjermani, Hilger 1, DE-84579 Unterneukirchen, München

PALFINGER 20002 - vinç i montuar në kamion
 6
22 400 EUR
Çmimi neto

Vinç i montuar në kamion për pajisje për trajtimin e materialeve

2006

Online: 1m 21d

NFZ Vermietungs GmbH

Gjermani, Feldkirchen 85622

PALFINGER PK 23002 - vinç i montuar në kamion
 6
24 800 EUR
Çmimi neto

Vinç i montuar në kamion për kamioni

2006

Online: 1m 21d

NFZ Vermietungs GmbH

Gjermani, Hilger 1, DE-84579 Unterneukirchen, München

ID 100045644

 Penz Kran13000 H/D 7 m - 1.85o kg - vinç i montuar në kamion
 3
9 900 EUR
Çmimi neto
1995

Online: 1m 30d

Gassmann GmbH

15

Gjermani, Göttingen

ID 1683

Palfinger PK 19000 - vinç i montuar në kamion
 2
15 900 EUR
Çmimi neto
2000

Online: 2m 5d

Gassmann GmbH

15

Gjermani, Göttingen

ID 8654

 140 K-2 mit Hochsitz - vinç i montuar në kamion
 4
4 900 EUR
Çmimi neto
2002

Online: 2m 9d

Gassmann GmbH

15

Gjermani, Göttingen

ID 8651

Palfinger PK 11001-K A - vinç i montuar në kamion
 6
9 900 EUR
Çmimi neto
2014

Online: 3m 20d

Gassmann GmbH

15

Gjermani, Göttingen

ID 8642

HMF 1820-K4 RC - vinç i montuar në kamion
 20
28 900 EUR

Vinç i montuar në kamion për kamioni

2017

Online: 3m 28d

heba Ladekrane; Arnd Bruckhaus e.Kfm.

Gjermani, Deutschland, Luedenscheid

ID H201658

HMF 1820-K4 RC - vinç i montuar në kamion
 20
28 900 EUR

Vinç i montuar në kamion për kamioni

2017

Online: 3m 28d

heba Ladekrane; Arnd Bruckhaus e.Kfm.

Gjermani, Deutschland, Luedenscheid

ID H201539

Fassi F215A.2.25 E-Dynamic - vinç i montuar në kamion
 19
34 800 EUR

Vinç i montuar në kamion për kamioni

2018

Online: 3m 28d

heba Ladekrane; Arnd Bruckhaus e.Kfm.

Gjermani, Deutschland, Luedenscheid

ID H200445

Hiab XS 166E-4 HiPro - vinç i montuar në kamion
 20
24 800 EUR

Vinç i montuar në kamion për kamioni

2014

Online: 3m 28d

heba Ladekrane; Arnd Bruckhaus e.Kfm.

Gjermani, Deutschland, Luedenscheid

ID H201145

Palfinger Kran Palfinger PK 20.000 BHX, 10 m - 1.710 kg - vinç i montuar në kamion
 3
14 900 EUR
Çmimi neto
1993

Online: 3m 29d

Gassmann GmbH

15

Gjermani, Göttingen

ID 6765

1 2 3 4   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.