Lizingu i kamionë vagonetë në Truck1
Kërkim i automjetit
Shes
Llogaria ime
Vendosni një reklamë

kamionë vagonetë leasing-ut


Vendos planin e pagesave të lizingut
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Lizingu Mercedes-Benz Atego 1224 L Koffer + LBW  - kamion vagonetë

EUR/muaj
Çmimi fillestar: 69890 EUR

Gjermani, 36151 Burghaun/Gruben

2020
64 000 km
4x2
238 hp
Pesha bruto: 11 990 kg
Lizingu Volvo FH500 XL*Komplettz.*Meat,Fleisch,Rohrbahnen*TOP*  - kamion vagonetë

EUR/muaj
Çmimi fillestar: 124900 EUR

Gjermani, Kehl-Neumühl

2016
479 286 km
6x2
507 hp
Pesha bruto: 26 000 kg
Lizingu Renault Midlum 18.270 DXi E5 Koffer Rolltor LBW Klima - kamion vagonetë

EUR/muaj
Çmimi fillestar: 22800 EUR

Gjermani, Hilden

2012
473 235 km
4x2
270 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 070 kg
Pesha bruto: 17 900 kg
Lizingu Volvo FH460 6*2 serie 5654 Euro 5  - kamion vagonetë

EUR/muaj
Çmimi fillestar: 21919 EUR

Suedi, Schweden, Trelleborg, Skåne län

2014
852 036 km
6x2
453 hp
Ngarkesa e dobishme: 13 143 kg
Pesha bruto: 27 000 kg
Lizingu Scania R580 LB 6X2 MNB Euro 6 Nybesiktigad  - kamion vagonetë

EUR/muaj
Çmimi fillestar: 46521 EUR

Suedi, Schweden, Trelleborg, Skåne län

2016
861 565 km
6x2
572 hp
Ngarkesa e dobishme: 12 865 kg
Pesha bruto: 27 000 kg
Lizingu Scania R580 LB 6X2*4 HNB Euro 6  - kamion vagonetë

EUR/muaj
Çmimi fillestar: 25050 EUR

Suedi, Schweden, Trelleborg, Skåne län

2015
1 132 123 km
6x2
572 hp
Ngarkesa e dobishme: 13 023 kg
Pesha bruto: 30 000 kg
Lizingu Volvo FL 4*2 serie 4260 Euro 5  - kamion vagonetë

EUR/muaj
Çmimi fillestar: 11630 EUR

Suedi, Schweden, Trelleborg, Skåne län

2010
358 262 km
4x2
237 hp
Ngarkesa e dobishme: 4 370 kg
Pesha bruto: 11 990 kg
Lizingu Scania R490 6X2*4, BDF-Chassi (no Box), Extra AC, 2016 - transportjer kontejnerësh/ kamion me karroceri të çmontueshme

EUR/muaj
Çmimi fillestar: 23500 EUR

Suedi, Kungsängen (Stockholm), Sweden

2016
1 091 000 km
6x2
489 hp
Ngarkesa e dobishme: 17 343 kg
Pesha bruto: 28 000 kg
Lizingu Volvo FH500 6*2 serie 7696 Euro 5  - kamion vagonetë

EUR/muaj
Çmimi fillestar: 32207 EUR

Suedi, Schweden, Trelleborg, Skåne län

2014
857 925 km
6x2
500 hp
Ngarkesa e dobishme: 13 845 kg
Pesha bruto: 27 000 kg
Lizingu Volvo FH 400 6X2 - kamion vagonetë

EUR/muaj
Çmimi fillestar: 12189 EUR

Suedi, Trelleborg

2007
880 956 km
6x2
400 hp
Ngarkesa e dobishme: 13 510 kg
Pesha bruto: 26 100 kg
Lizingu Scania R420 LB6X2*4MNB - kamion vagonetë

EUR/muaj
Çmimi fillestar: 10300 EUR

Suedi, Trelleborg

2007
1 294 426 km
6x2
420 hp
Ngarkesa e dobishme: 14 250 kg
Pesha bruto: 27 000 kg
Lizingu Mercedes-Benz 2553 Actros - kamion vagonetë

EUR/muaj
Çmimi fillestar: 65671 EUR

Suedi, Trelleborg

2017
515 928 km
6x2
530 hp
Ngarkesa e dobishme: 14 483 kg
Pesha bruto: 27 000 kg
Lizingu Mercedes-Benz 1524 L serie 2154 Euro 5  - kamion vagonetë

EUR/muaj
Çmimi fillestar: 15656 EUR

Suedi, Schweden, Trelleborg, Skåne län

2011
510 049 km
4x2
240 hp
Ngarkesa e dobishme: 7 496 kg
Pesha bruto: 16 020 kg
Lizingu Renault Premium 280 Euro 6 - kamion vagonetë

EUR/muaj
Çmimi fillestar: 22000 EUR

Belgjikë, Hooglede

2014
797 923 km
4x2
280 hp
Ngarkesa e dobishme: 9 430 kg
Pesha bruto: 19 000 kg
Lizingu Mercedes-Benz Ateo 1224 - kamion vagonetë

EUR/muaj
Çmimi fillestar: 20074.33 EUR

Poloni, Tarczyn

2009
239 000 km
Lizingu Mercedes-Benz Axor 1829 - kamion vagonetë

EUR/muaj
Çmimi fillestar: 33633.5 EUR

Poloni, Tarczyn

2014
388 000 km
Lizingu DAF CF75.310 EURO 5  - kamion vagonetë

EUR/muaj
Çmimi fillestar: 14900 EUR

Republika Çeke, Nové Strašecí

2012
1 012 000 km
4x2
310 hp
Pesha bruto: 18 000 kg
Lizingu Mercedes-Benz Atego 1224 EURO 6 - kamion vagonetë

EUR/muaj
Çmimi fillestar: 24900 EUR

Holandë, Ede

2015
419 000 km
4x2
240 hp
Ngarkesa e dobishme: 5 262 kg
Pesha bruto: 11 990 kg
Lizingu Mercedes-Benz Atego 1524 4x2 Euro 6  - kamion vagonetë

EUR/muaj
Çmimi fillestar: 26392 EUR

Suedi, Schweden, Trelleborg, Skåne län

2016
576 336 km
4x2
240 hp
Ngarkesa e dobishme: 7 320 kg
Pesha bruto: 16 020 kg
Lizingu MAN TGL 12 250 XLX CAMPER / SALES / VIN GY3370** - kamion vagonetë

EUR/muaj
Çmimi fillestar: 28900 EUR

Holandë, Katwijk

2015
368 250 km
4x2
250 hp
Ngarkesa e dobishme: 4 305 kg
Pesha bruto: 11 990 kg
1 2 3 8   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old