makineri ndërtimi leasing-ut
Vendos planin e pagesave të lizingut
   Faqja 1 e 155 1/155   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Lizingu CASE 921F Whel Leader - fadromë me goma

EUR/muaj
Çmimi fillestar: 115000 EUR

Poloni, Gdynia

Fadromë me goma

E re
2018
10 orët
Lizingu Caterpillar Radlader 906 M - fadromë me goma

EUR/muaj
Çmimi fillestar: 48739 EUR

Gjermani, 31188 Holle

Fadromë me goma

2019
60 orët
75 hp
Lizingu Wacker WL 57  - fadromë me goma

EUR/muaj
Çmimi fillestar: 25500 EUR

Gjermani, Haidmühle

Fadromë me goma

2012
3 750 orët
Lizingu Kobelco SK 140 SRLC -3  - ekskavator me zinxhirë

EUR/muaj
Çmimi fillestar: 79800 EUR

Gjermani, Haidmühle

Ekskavator me zinxhirë

2015
2 100 orët
Lizingu CATERPILLAR 924K , 13t , bucket 2,5m3 , quick-coupler , ROPS , joystick , A/ - fadromë me goma

EUR/muaj
Çmimi fillestar: 50500 EUR

Poloni, Kraków

Fadromë me goma

2014
7 500 orët
Pesha neto: 13 000 kg
187 hp
Lizingu CATERPILLAR 962M , 20t , Long Reach 6m3 , auto-lubrification , joystick , ca - fadromë me goma

EUR/muaj
Çmimi fillestar: 63500 EUR

Poloni, Kraków

Fadromë me goma

2017
12 000 orët
Pesha neto: 20 000 kg
187 hp
Lizingu Genie GS 3268RT 4WD - ngritës gërshërë

EUR/muaj
Çmimi fillestar: 11300 EUR

Itali, FANO PU

Ngritës gërshërë

2007
1 460 orët
Lizingu Isoli PNT 185 Nissan - platformë ajrore e montuar në kamion

EUR/muaj
Çmimi fillestar: 14800 EUR

Itali, FANO PU

Platformë ajrore e montuar në kamion

2005
Lizingu  STARKE 20 TON HAMMER - ngulës pilotash

EUR/muaj
Çmimi fillestar: 279846 EUR

Hong Kong

Ngulës pilotash

2015
552 hp
Lizingu CATERPILLAR 982M  - fadromë me goma

EUR/muaj
Çmimi fillestar: 119000 EUR

Gjermani, 85748 Garching bei München

Fadromë me goma

2015
9 631 orët
397 hp
Lizingu JLG Toucan 1210 - ngritës me direk vertikal

EUR/muaj
Çmimi fillestar: 21200 EUR

Francë, Senlis

Ngritës me direk vertikal

2005
997 orët
Lizingu Mercedes-Benz ACTROS 3332 6X4 XCMG DG53C FIRE FIGTHING PLATFOR  - platformë ajrore e montuar në kamion

EUR/muaj
Çmimi fillestar: 159000 EUR

Holandë, ANDELST

Platformë ajrore e montuar në kamion

2012
3 197 km
320 hp
Lizingu Doosan engine DP158LC - 510 kVA Generator - DPX-15555  - set gjeneratori

EUR/muaj
Çmimi fillestar: 30900 EUR

Holandë, Niederlande, Oudenbosch

Set gjeneratori

2020
Lizingu CLAAS SCORPION 9055 - fadromë

EUR/muaj
Çmimi fillestar: 69500 EUR

Gjermani, Rudolf-Diesel-Str. 7

Fadromë

2015
3 450 orët
Lizingu KOMATSU WB 97 R 5 - fadromë me shkarkim nga prapa

EUR/muaj
Çmimi fillestar: 29500 EUR

Spanjë, AUTOVIA A92 KM 203 HUETOR TAJAR 18360 GRANADA (ANDALUCÍA) Spain

Fadromë me shkarkim nga prapa

2007
7 280 orët
Lizingu Thaler 2438S DPF - fadromë me goma

EUR/muaj
Çmimi fillestar: 31500 EUR

Holandë, HOOGEVEEN

Fadromë me goma

E re
2021
Lizingu volvo L20B - fadromë me drejtim nga ruspa

EUR/muaj
Çmimi fillestar: 18300 EUR

Spanjë, AUTOVIA A92 KM 203 HUETOR TAJAR 18360 GRANADA (ANDALUCÍA) Spain

Fadromë me drejtim nga ruspa

2003
4 990 orët
Lizingu CLAAS TORION 535 - fadromë me goma

EUR/muaj
Çmimi fillestar: 53550 EUR

Gjermani, Wichernstr. 2

Fadromë me goma

2020
11 orët
63 hp
Lizingu CLAAS TORION 1410 - fadromë me goma

EUR/muaj
Çmimi fillestar: 165410 EUR

Gjermani, Wichernstr. 2

Fadromë me goma

2020
11 orët
152 hp
Lizingu Caterpillar DE275E0 - C9 - 275 kVA Generator - DPX-18020  - set gjeneratori

EUR/muaj
Çmimi fillestar: 33900 EUR

Holandë, Niederlande, Oudenbosch

Set gjeneratori

2021
1 2 3 155   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.