Lizingu i Veglat dhe pajisjet në Truck1
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Veglat dhe pajisjet leasing-ut

9
Shihni të gjitha ofertat në shitje -
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
John Deere HARVESTLAB - Vegla/ Pajisja: foto 1
John Deere HARVESTLAB - Vegla/ Pajisja: foto 2
John Deere HARVESTLAB - Vegla/ Pajisja: foto 3
John Deere HARVESTLAB - Vegla/ Pajisja: foto 4

John Deere HARVESTLAB

Vegla/ Pajisja
Gjermani, Rudolf-Diesel-Str. 7
Botuar: 1m 17dNumri i referencës MXJDAMS_0525

1 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 150 345 ALL
 • ≈ 1 603 USD
Gjermani, Rudolf-Diesel-Str. 7
Trenttrockner 500 kw - Vegla/ Pajisja: foto 1
Trenttrockner 500 kw - Vegla/ Pajisja: foto 2
Trenttrockner 500 kw - Vegla/ Pajisja: foto 3
Trenttrockner 500 kw - Vegla/ Pajisja: foto 4
Trenttrockner 500 kw - Vegla/ Pajisja: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Trenttrockner 500 kw

Vegla/ Pajisja
E re2024
Gjermani, Driehauser Strasse 13a - DE-49179 Ostercappeln Germany
Botuar: 1m 18d
Pyet për çmimin
E re2024
Gjermani, Driehauser Strasse 13a - DE-49179 Ostercappeln Germany
Kontakto shitësin
Trenttrockner 250 kw - Vegla/ Pajisja: foto 1
Trenttrockner 250 kw - Vegla/ Pajisja: foto 2
Trenttrockner 250 kw - Vegla/ Pajisja: foto 3
Trenttrockner 250 kw - Vegla/ Pajisja: foto 4
Trenttrockner 250 kw - Vegla/ Pajisja: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Trenttrockner 250 kw

Vegla/ Pajisja
E re2024
Gjermani, Driehauser Strasse 13a - DE-49179 Ostercappeln Germany
Botuar: 1m 25d
Pyet për çmimin
E re2024
Gjermani, Driehauser Strasse 13a - DE-49179 Ostercappeln Germany
Kontakto shitësin
Fliegl HKL 22 - Vegla/ Pajisja: foto 1
Fliegl HKL 22 - Vegla/ Pajisja: foto 2
Fliegl HKL 22 - Vegla/ Pajisja: foto 3
Fliegl HKL 22 - Vegla/ Pajisja: foto 4
Fliegl HKL 22 - Vegla/ Pajisja: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Fliegl HKL 22

Vegla/ Pajisja
E re2024
Gjermani, Rudolf-Diesel-Str. 7
Botuar: 2m 31dNumri i referencës MXFL_0355

47 800EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 4 790 994 ALL
 • ≈ 51 106 USD
E re2024
Gjermani, Rudolf-Diesel-Str. 7
Reichardt PSR Slide XL - Vegla/ Pajisja: foto 1
Reichardt PSR Slide XL - Vegla/ Pajisja: foto 2
Reichardt PSR Slide XL - Vegla/ Pajisja: foto 3
Reichardt PSR Slide XL - Vegla/ Pajisja: foto 4
Reichardt PSR Slide XL - Vegla/ Pajisja: foto 5
Shiko të gjitha fotot (9)

Reichardt PSR Slide XL

Vegla/ Pajisja
E re2022
Gjermani, Am Bahnhof 32
Botuar: 3m 7dNumri i referencës 26031

13 300EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 333 059 ALL
 • ≈ 14 219 USD
E re2022
Gjermani, Am Bahnhof 32
Kontakto shitësin
GKS Schwerlast Transportsystem 20t. - Maschinen - Vegla/ Pajisja: foto 1
GKS Schwerlast Transportsystem 20t. - Maschinen - Vegla/ Pajisja: foto 2
GKS Schwerlast Transportsystem 20t. - Maschinen - Vegla/ Pajisja: foto 3
GKS Schwerlast Transportsystem 20t. - Maschinen - Vegla/ Pajisja: foto 4
GKS Schwerlast Transportsystem 20t. - Maschinen - Vegla/ Pajisja: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

GKS Schwerlast Transportsystem 20t. - Maschinen

Vegla/ Pajisja
2012
Gjermani, Hertzstraße 2, D-27367 Sottrum, Germany
Botuar: 4m 16dNumri i referencës 5500

14 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 493 427 ALL
 • ≈ 15 930 USD
2012
Gjermani, Hertzstraße 2, D-27367 Sottrum, Germany
Kontakto shitësin
John Deere HARVESTLAB 3000 **NEUWERTIG** - Vegla/ Pajisja: foto 1
John Deere HARVESTLAB 3000 **NEUWERTIG** - Vegla/ Pajisja: foto 2
John Deere HARVESTLAB 3000 **NEUWERTIG** - Vegla/ Pajisja: foto 3

John Deere HARVESTLAB 3000 **NEUWERTIG**

Vegla/ Pajisja
E re2023
Gjermani, Rudolf-Diesel-Str. 7
Botuar: 7m 21dNumri i referencës MXJDAMSZ_0739

11 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 192 737 ALL
 • ≈ 12 723 USD
E re2023
Gjermani, Rudolf-Diesel-Str. 7
Kërko fotografi të disponueshme

GREIFERSCHAUFEL J4 O. ZÄH

Vegla/ Pajisja
Gjermani, Burghard-von-der-Wehl-Str. 2-4
Botuar: 9m 21dNumri i referencës G0552L

2 850EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 285 655 ALL
 • ≈ 3 047 USD
Gjermani, Burghard-von-der-Wehl-Str. 2-4
Kontakto shitësin
Aisikai ASKW1-3200 - Circuit Breaker 2500A - DPX-3 - Vegla/ Pajisja: foto 1
Aisikai ASKW1-3200 - Circuit Breaker 2500A - DPX-3 - Vegla/ Pajisja: foto 2
Aisikai ASKW1-3200 - Circuit Breaker 2500A - DPX-3 - Vegla/ Pajisja: foto 3
Aisikai ASKW1-3200 - Circuit Breaker 2500A - DPX-3 - Vegla/ Pajisja: foto 4
Aisikai ASKW1-3200 - Circuit Breaker 2500A - DPX-3 - Vegla/ Pajisja: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Aisikai ASKW1-3200 - Circuit Breaker 2500A - DPX-3

Vegla/ Pajisja
2023
Holandë, Niederlande, Oudenbosch, Noord-Brabant
Botuar: 10m 32dNumri i referencës DPX-35030

2 750EUR

 • ≈ 275 632 ALL
 • ≈ 2 940 USD
2023
Holandë, Niederlande, Oudenbosch, Noord-Brabant
Kontakto shitësin
T1 new listing page - Veglat dhe pajisjet leasing-ut
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.