Reja dhe përdorur Barkthyese në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Barkthyese


1 339
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 67 1/67   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
McHale V660  - Dengmbledhëse e rrumbullakët
 9
32 900 EUR

Dengmbledhëse e rrumbullakët

2017
10 000 orët

ACA Center Stumpf

1

Austri, Grafenstein

Vicon RV 5220 - Mbështjellëse dengjesh
 11
25 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Mbështjellëse dengjesh

2017

S&L Connect GmbH

7

Gjermani, John-Deere-Straße 4

Numri i referencës 22620

Lely Tigo 70 RD Combi - Vagon vetëngarkues
 20
Pyet për çmimin

Vagon vetëngarkues

2011

Mechan Next

2

Holandë, Achterveld

Numri i referencës 10652

Kuhn SW-4004 intelliwrap - Mbështjellëse dengjesh
 14
5 000 EUR
Ankandi

Mbështjellëse dengjesh

2010
Pesha neto: 2 990 kg

Botuar: 3orë 11min

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Na ontvangst van uw betaling wordt er contact met u opgenomen., Lieshout, Noord-Brabant

Numri i referencës 9600192

  - Korrëse bari
 5
300 EUR
Ankandi

Korrëse bari

Botuar: 3orë 24min

Troostwijk Auctions

7

Belgjikë, Legen Heirweg 155, Elversele, 9140

Numri i referencës 9602042

  - Korrëse bari
 8
250 EUR
Ankandi

Korrëse bari

Botuar: 3orë 30min

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Polderweg 140, Schiedam, 3125 KE

Numri i referencës 9593306

Claas Contour 4000 Disco - Korrëse bari
 15
2 500 EUR
Ankandi

Korrëse bari

2018

Botuar: 3orë 37min

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Laan van Rijnwijk 3, Zeist, 3709 JM

Numri i referencës 9598205

Veenhuis SW450-0 - Vagon vetëngarkues
 15
10 000 EUR
Ankandi

Vagon vetëngarkues

2007

Botuar: 3orë 48min

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Na ontvangst van uw betaling wordt er contact met u opgenomen., Lieshout, Noord-Brabant

Numri i referencës 9600210

Krone AM 243 CV - Korrëse bari
 13
250 EUR
Ankandi

Korrëse bari

2005

Botuar: 3orë 59min

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Na ontvangst van uw betaling wordt er contact met u opgenomen, Rosmalen, Noord-Brabant

Numri i referencës 9600168

Krone AFL 283 CV - Korrëse bari
 12
250 EUR
Ankandi

Korrëse bari

2003

Botuar: 4orë 2min

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Na ontvangst van uw betaling wordt er contact met u opgenomen, Rosmalen, Noord-Brabant

Numri i referencës 9600152

Lely Tigo 70 RD Combi - Vagon vetëngarkues
 20
Pyet për çmimin

Vagon vetëngarkues

2011

Botuar: 13orë 55min

Mechan Next

2

Holandë, Achterveld

Numri i referencës 10652

VICON RV 4216 SC14 - Dengmbledhëse e rrumbullakët
 17
16 600 EUR
Çmimi pa. TVSH

Dengmbledhëse e rrumbullakët

Botuar: 14orë 58min

Jürgen Meine Landmaschinenhandel

Gjermani, Neustadt am Rübenberge

Pöttinger NOVACAT 352 Heckmähwerk, kein Fella, Kuhn etc. - Korrëse bari
 8
13 750 EUR

Korrëse bari

2022

Botuar: 17orë 46min

AGROTEC GmbH & Co. KG

Gjermani, 46348 Raesfeld, Deutschland Transportangebot an Wunschort anfragen

Numri i referencës TRIO 4585

McHale V660  - Dengmbledhëse e rrumbullakët
 9
32 900 EUR

Dengmbledhëse e rrumbullakët

2017
10 000 orët

Botuar: 18orë 21min

ACA Center Stumpf

1

Austri, Grafenstein

Massey Ferguson RB 3130 F Protec - Mbështjellëse dengjesh
 20
Pyet për çmimin

Mbështjellëse dengjesh

2019

Botuar: 18orë 25min

Mechan Next

2

Holandë, Achterveld

Numri i referencës 10285

Fliegl Kehrbesen Löwe 1,50m* - Korrëse bari
 7
2 241 EUR
Çmimi pa. TVSH

Korrëse bari

E re
2023

Botuar: 20orë

Tiemann Landtechnik GmbH & Co. KG

3

Gjermani, Rudolf-Diesel-Str. 7

Numri i referencës 13861

Fliegl Kehrbesen Löwe 2,00m* - Korrëse bari
 7
1 912 EUR
Çmimi pa. TVSH

Korrëse bari

E re
2023

Botuar: 20orë

Tiemann Landtechnik GmbH & Co. KG

3

Gjermani, Rudolf-Diesel-Str. 7

Numri i referencës 13862

Fliegl Kehrbesen Löwe 2,50m* - Korrëse bari
 7
2 691 EUR
Çmimi pa. TVSH

Korrëse bari

E re
2023

Botuar: 20orë 2min

Tiemann Landtechnik GmbH & Co. KG

3

Gjermani, Rudolf-Diesel-Str. 7

Numri i referencës 13863

Fliegl Kehrbesen Löwe 3,00m* - Korrëse bari
 7
3 042 EUR
Çmimi pa. TVSH

Korrëse bari

E re
2023

Botuar: 20orë 2min

Tiemann Landtechnik GmbH & Co. KG

3

Gjermani, Rudolf-Diesel-Str. 7

Numri i referencës 13864

Fliegl Kehrmaschine Typ 600* - Korrëse bari
 9
8 100 EUR
Çmimi pa. TVSH

Korrëse bari

E re
2023

Botuar: 20orë 4min

Tiemann Landtechnik GmbH & Co. KG

3

Gjermani, Rudolf-Diesel-Str. 7

Numri i referencës 13870

John Deere 864 - Mbështjellëse dengjesh
 13
20 925 EUR
Çmimi pa. TVSH

Mbështjellëse dengjesh

2012
9 090 orët

Botuar: 21orë 20min

REBO Landmaschinen GmbH

1

Gjermani, Tjüchkampstraße 8

Numri i referencës 19222

CLAAS Disco 3200 - Korrëse bari
 8
7 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Korrëse bari

2015

Botuar: 21orë 40min

LVD Bernard KRONE GmbH

6

Gjermani, 19061 Schwerin

Numri i referencës 12521-181628

CLAAS Disco 4000 Contour - Korrëse bari
 6
8 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Korrëse bari

2015

Botuar: 21orë 40min

LVD Bernard KRONE GmbH

6

Gjermani, 19061 Schwerin

Numri i referencës 12522-181629

1 2 3 67   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Agricultural machinery - Hay and forage equipment
t1 old