Reja dhe përdorur Koka të makinës korrëse në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Koka të makinës korrëse


   Faqja 1 e 22 1/22   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Kemper 375 PLUS - Korrëse misri
 10
39 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Korrëse misri

2015

Tiemann Landtechnik GmbH & Co. KG

3

Gjermani, Rudolf-Diesel-Str. 7

Numri i referencës MXKE_0062

Claas ORBIS 750 - Korrëse misri
 17
14 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Korrëse misri

2010

A&M Machinery BV

3

Holandë, Horst

Numri i referencës 21239

IDASS 417 - Kokë e makinës korrëse
 6
1 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kokë e makinës korrëse

1998

INTER BUSINESS FR

1

Francë, SEVIGNY WALEPPE

Numri i referencës 1892377

Sonstige / Other lh4 8 rangs - Koka e korrëses foragjere
30 000 EUR

Koka e korrëses foragjere

2016

Botuar: 5orë 7min

E-FARM COM

5

Gjermani, FR-61700 LONLAY-L'ABBAYE

Numri i referencës 46618-ECI4176

IDASS 417 - Kokë e makinës korrëse
 6
1 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kokë e makinës korrëse

1998

Botuar: 7orë 47min

INTER BUSINESS FR

1

Francë, SEVIGNY WALEPPE

Numri i referencës 1892377

Fantini LH4 - Korrëse misri
 4
29 610 EUR
Çmimi pa. TVSH

Korrëse misri

2014

Botuar: 9orë 18min

SWENSKA POWERHOUSE

5

Poloni, Więcbork

New Holland mf875w - Koka e korrëses foragjere
 8
22 000 EUR

Koka e korrëses foragjere

2012

Botuar: 1d

E-FARM COM

5

Gjermani, FR-56120 JOSSELIN

Numri i referencës 46618-PPIXI2H

Kemper 390 plus - Koka e korrëses foragjere
 6
43 579 EUR

Koka e korrëses foragjere

2018

Botuar: 1d

E-FARM COM

5

Gjermani, DK-8700 HORSENS

Numri i referencës 46618-CBUQ1Y6

Geringhoff MS-Horizon 800FB - Koka e korrëses foragjere
 4
64 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Koka e korrëses foragjere

2021

Botuar: 1d

LVD Bernard KRONE GmbH

6

Gjermani, 49328 Melle

Numri i referencës 12524-161600

CRESSONI SP4 - Koka e autokombajnës
 11
Ankandi

Koka e autokombajnës

Botuar: 1d

Ritchie Bros. - Caorso

11

Itali, CAORSO, ITA

Fantini 8 rangs - Koka e korrëses foragjere
 7
30 000 EUR

Koka e korrëses foragjere

2016

Botuar: 2d

E-FARM COM

5

Gjermani, FR-61700 LONLAY-L'ABBAYE

Numri i referencës 46618-BD2V2P6

Krone easy collect 753 - Koka e korrëses foragjere
 9
20 000 EUR

Koka e korrëses foragjere

2010

Botuar: 3d

E-FARM COM

5

Gjermani, DE-36119 NEUHOF-DORFBORN

Numri i referencës 46618-S1CF4VH

Kemper 475 plus - Koka e korrëses foragjere
 5
104 000 EUR

Koka e korrëses foragjere

2021

Botuar: 3d

E-FARM COM

5

Gjermani, DE-67150 NIEDERKIRCHEN

Numri i referencës 46618-RJFIEKQ

Krone easy collect 903 - Koka e korrëses foragjere
 7
20 000 EUR

Koka e korrëses foragjere

2013

Botuar: 3d

E-FARM COM

5

Gjermani, DE-36119 NEUHOF-DORFBORN

Numri i referencës 46618-EV67BLH

Krone easy collect 903 - Koka e korrëses foragjere
 7
20 000 EUR

Koka e korrëses foragjere

2013

Botuar: 3d

E-FARM COM

5

Gjermani, DE-36119 NEUHOF-DORFBORN

Numri i referencës 46618-HLKKPTZ

CLAAS orbis 750 mit auto contour, au - Koka e korrëses foragjere
 13
51 500 EUR

Koka e korrëses foragjere

2017

Botuar: 4d

E-FARM COM

5

Gjermani, DE-94424 ARNSTORF

Numri i referencës 46618-5WREIWR

New Holland mf875w - Koka e korrëses foragjere
 6
16 000 EUR

Koka e korrëses foragjere

2010

Botuar: 4d

E-FARM COM

5

Gjermani, FR-56420 PLUMELEC

Numri i referencës 46618-LSGXGQT

CLAAS orbis 750 - Koka e korrëses foragjere
 13
51 500 EUR

Koka e korrëses foragjere

2017

Botuar: 4d

E-FARM COM

5

Gjermani, DE-83355 GRABENSTÄTT-ERLSTÄTT

Numri i referencës 46618-BVET1T6

Idass Pick up universeel  - Koka e korrëses foragjere
 20
3 500 EUR

Koka e korrëses foragjere

Botuar: 5d

E.M. TIJS OCCASIONS

2

Holandë, Niederlande, Luttenberg, Overijssel

Numri i referencës 22685

ZURN Proficut 620  - Koka e korrëses foragjere
 20
23 500 EUR

Koka e korrëses foragjere

2013

Botuar: 5d

E.M. TIJS OCCASIONS

2

Holandë, Niederlande, Luttenberg, Overijssel

Numri i referencës 22759

Claas ORBIS 750 - Korrëse misri
 20
76 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Korrëse misri

2019

Botuar: 6d

A&M Machinery BV

3

Holandë, Horst

Numri i referencës 23072

Claas ORBIS 900 - Korrëse misri
 20
55 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Korrëse misri

2019

Botuar: 6d

A&M Machinery BV

3

Holandë, Horst

Numri i referencës 22158

Kemper 4500 - Korrëse misri
 17
13 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Korrëse misri

2002

Botuar: 6d

A&M Machinery BV

3

Holandë, Horst

Numri i referencës 22030

1 2 3 22   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Agricultural machinery - Harvester attachments
t1 old