Reja dhe përdorur Makina korrëse në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Makina korrëse


   Faqja 1 e 44 1/44   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
New Holland Forester FR  - Korrëse foragjere
 5
Pyet për çmimin

Korrëse foragjere

2007

Koop van der Wal Import & Export

8

Holandë, Niederlande

Claas Jaguar 860 - Korrëse foragjere
 20
164 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Korrëse foragjere

2015
3 100 orët
510 hp

A&M Machinery BV

3

Holandë, Horst

Numri i referencës 22205

John Deere Endantriebe S-Serie - Autokombajnë
 2
8 600 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autokombajnë

2016

S&L Connect GmbH

7

Gjermani, Ringstraße 16

Numri i referencës 10406

Grimme SE 75-55 UB - Makinë korrëse
 20
Pyet për çmimin

Makinë korrëse

2018
583 orët

Botuar: 4orë 49min

GRIMME Landmaschinenfabrik GmbH & Co. KG

1 G

Gjermani, Hunteburger Str. 32

Numri i referencës 13706

CLAAS lexion 530 montana v600 - Autokombajnë
 15
102 000 EUR

Autokombajnë

2009
2 900 orët
220 hp

Botuar: 7orë 3min

E-FARM COM

5

Gjermani, DE-92665 ALTENSTADT A.D. WALDNAAB

Numri i referencës 46618-LLTSZUQ

John Deere w 330 w330 - Autokombajnë
 15
111 900 EUR

Autokombajnë

2017
245 orët
159 hp

Botuar: 7orë 5min

E-FARM COM

5

Gjermani, DE-93055 REGENSBURG

Numri i referencës 46618-KHXBWHK

ASA Lift t 140b - Makinë panxharmbledhëse
 8
61 500 EUR

Makinë panxharmbledhëse

2007

Botuar: 7orë 5min

E-FARM COM

5

Gjermani, DE-67125 DANNSTADT

Numri i referencës 46618-LAFDZLJ

CLAAS USED LEXION 470 E - Autokombajnë
29 382 EUR

Autokombajnë

1997
3 734 orët

Botuar: 7orë 5min

E-FARM COM

5

Gjermani, GB-ab54 8sx HUNTLY

Numri i referencës 46618-YMVBPIT

CLAAS lexion 530 montana v600 - Autokombajnë
 15
95 000 EUR

Autokombajnë

2009
2 975 orët
220 hp

Botuar: 7orë 6min

E-FARM COM

5

Gjermani, DE-92665 ALTENSTADT A.D. WALDNAAB

Numri i referencës 46618-XAFGGMG

CLAAS lexion 750 - Autokombajnë
 15
179 950 EUR

Autokombajnë

2017
4 868 orët
324 hp

Botuar: 7orë 6min

E-FARM COM

5

Gjermani, HU-6710 SZEGED

Numri i referencës 46618-SPLXLCN

John Deere 9780i cts hillmaster sw 625 r - Autokombajnë
 15
85 900 EUR

Autokombajnë

2005
2 310 orët
265 hp

Botuar: 7orë 7min

E-FARM COM

5

Gjermani, DE-92262 SCHWEND

Numri i referencës 46618-CJHKYMG

CLAAS lexion 8700 tt advan. - Autokombajnë
 15
375 000 EUR

Autokombajnë

2021
691 orët
436 hp

Botuar: 7orë 9min

E-FARM COM

5

Gjermani, DE-39264 SCHORA

Numri i referencës 46618-IRLLUM7

CLAAS lexion 650 - Autokombajnë
 15
121 950 EUR

Autokombajnë

2014
3 252 orët
268 hp

Botuar: 7orë 10min

E-FARM COM

5

Gjermani, HU-6710 SZEGED

Numri i referencës 46618-JUNBHQI

John Deere t660 - Autokombajnë
 15
72 500 EUR

Autokombajnë

2011
6 128 orët
281 hp

Botuar: 7orë 10min

E-FARM COM

5

Gjermani, HU-6710 SZEGED

Numri i referencës 46618-P2T7G8A

CLAAS Lexion 660  - Autokombajnë
 16
157 300 EUR

Autokombajnë

2015
2 081 orët
394 hp

Botuar: 10orë 12min

SIA Baltic Agro Machinery

1

Letoni, Lettland, Jelgava, Jelgava

Braud 2720 - Makinë për vjelje rrushi
 14
5 200 EUR

Makinë për vjelje rrushi

1993
5 000 orët

Botuar: 10orë 17min

SARL GEST LEASE ING.

1

Francë, ILLKIRCH GRAFFENSTADEN

Numri i referencës 230410

New Holland Csx 7070 - Autokombajnë
 8
113 300 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autokombajnë

E re
2011
3 000 orët

Botuar: 11orë 21min

SWENSKA POWERHOUSE

5

Poloni, Lubawa

New Holland cx5080 - Autokombajnë
 5
87 140 EUR
Çmimi pa. TVSH

Autokombajnë

E re
2014
1 orët

Botuar: 11orë 21min

SWENSKA POWERHOUSE

5

Poloni, Łańcut

Claas Jaguar 950 - Korrëse foragjere
 7
80 490 EUR

Korrëse foragjere

2008
3 800 orët

Botuar: 15orë 36min

LEON AND LEON LTD

2

Mbretëria e Bashkuar, Walsall

Grimme SE 260 NB - Makinë korrëse
 20
104 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Makinë korrëse

2016
1 683 orët

Botuar: 1d

GRIMME Landmaschinenfabrik GmbH & Co. KG

1 G

Gjermani, Hunteburger Str. 32

Numri i referencës 12125

John Deere 7380 - Korrëse foragjere
 20
129 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Korrëse foragjere

2014
2 285 orët
625 hp

Botuar: 1d

A&M Machinery BV

3

Holandë, Horst

Numri i referencës 23109

CLAAS lexion 580tt+ 35 fod - Autokombajnë
 15
171 401 EUR

Autokombajnë

2010
1 275 orët
391 hp

Botuar: 1d

E-FARM COM

5

Gjermani, DK-7200 GRINDSTED

Numri i referencës 46618-RKUJXDM

CLAAS lexion 760 tt + vario 930 - Autokombajnë
 13
269 000 EUR

Autokombajnë

2020
792 orët
375 hp

Botuar: 1d

E-FARM COM

5

Gjermani, DE-39579 NEUENDORF AM SPECK

Numri i referencës 46618-BBCPPS2

1 2 3 44   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Agricultural machinery - Harvesters
t1 old