Reja dhe përdorur Makina mbjellëse në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Makina mbjellëse


   Faqja 1 e 27 1/27   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Gaspardo ALIANTE 300 - Mbjellëse e kombinuar në radhë
 20
21 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Mbjellëse e kombinuar në radhë

2018

Tiemann Landtechnik GmbH & Co. KG

3

Gjermani, Rudolf-Diesel-Str. 7

Numri i referencës MXG7009172_9999

Monosem MONOSHOX NH8 - Makinë mbjellëse precize
 6
28 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Makinë mbjellëse precize

2016

INTER BUSINESS FR

1

Francë, SEVIGNY WALEPPE

Numri i referencës 102718

John Deere Mulch-Sämaschine 740A - Makinë mbjellëse
 10
15 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Makinë mbjellëse

1998

S&L Connect GmbH

7

Gjermani, Ringstraße 16

Numri i referencës 10400

 Amazone KG402 M. AD-P 402 - Mbjellëse e kombinuar në radhë
 15
6 570 EUR

Mbjellëse e kombinuar në radhë

2003

Botuar: 1orë 41min

WekoAgro Machinery Hammel A/S

1

Danimarkë, Hammel

Numri i referencës 12404

 Lemken Solitair 9/400DS 150/Zirkon 12 - Mbjellëse e kombinuar në radhë
 15
31 511 EUR

Mbjellëse e kombinuar në radhë

2015

Botuar: 1orë 41min

WekoAgro Machinery Hammel A/S

1

Danimarkë, Hammel

Numri i referencës 12341

 Kverneland I-DRILL PRO CX2 - Mbjellëse e kombinuar në radhë
 15
26 147 EUR

Mbjellëse e kombinuar në radhë

2015

Botuar: 1orë 42min

WekoAgro Machinery Hammel A/S

1

Danimarkë, Hammel

Numri i referencës 11472

 Horsch Maestro 8 RV - Mbjellëse në radhë
 15
Pyet për çmimin

Mbjellëse në radhë

2020

Botuar: 1orë 42min

WekoAgro Machinery Hammel A/S

1

Danimarkë, Hammel

Numri i referencës 11249

 Kleine 12 RÆKKET - Mbjellëse në radhë
 7
4 693 EUR

Mbjellëse në radhë

2008

Botuar: 1orë 42min

WekoAgro Machinery Hammel A/S

1

Danimarkë, Hammel

Numri i referencës 10759

 Amazone EDX 9000-TC MED GPS - Mbjellëse në radhë
 15
57 525 EUR

Mbjellëse në radhë

2014

Botuar: 1orë 42min

WekoAgro Machinery Hammel A/S

1

Danimarkë, Hammel

Numri i referencës 12332

 Horsch Focus 6 TD – Disc sektion - Mbjellëse në radhë
 14
35 534 EUR

Mbjellëse në radhë

Botuar: 1orë 42min

WekoAgro Machinery Hammel A/S

1

Danimarkë, Hammel

Numri i referencës 12086

Kuhn Integra 3003 - 24 SD* - Mbjellëse e kombinuar në radhë
 11
Pyet për çmimin

Mbjellëse e kombinuar në radhë

E re
2022

Botuar: 2orë 19min

Tiemann Landtechnik GmbH & Co. KG

3

Gjermani, Rudolf-Diesel-Str. 7

Numri i referencës 13217

SULKY GC TRAMLINES - Mbjellëse në radhë
 10
1 750 EUR
Çmimi pa. TVSH

Mbjellëse në radhë

1990

Botuar: 8orë 15min

INTER BUSINESS FR

1

Francë, SEVIGNY WALEPPE

Numri i referencës P270823.2

SULKY GC - Mbjellëse në radhë
 8
900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Mbjellëse në radhë

1989

Botuar: 8orë 17min

INTER BUSINESS FR

1

Francë, SEVIGNY WALEPPE

Numri i referencës 8906J1129

Amazone D9 SUPER  - Mbjellëse në radhë
 4
18 790 EUR

Mbjellëse në radhë

E re
2023

Botuar: 15orë 29min

ACA Center Stumpf

1

Austri, Grafenstein

Rabe / Accord rotorkopeg met zaaimachine - Makinë mbjellëse
 7
Pyet për çmimin

Makinë mbjellëse

Botuar: 19orë 7min

LMB Horsmans

6

Holandë, KLIMMEN

Kuhn integra 4m g ii - Mbjellëse e kombinuar në radhë
 6
18 103 EUR

Mbjellëse e kombinuar në radhë

2007

Botuar: 1d

E-FARM COM

5

Gjermani, DK-8700 HORSENS

Numri i referencës 46618-CST5CHX

 Greenland LZ505 - Mbjellëse e kombinuar në radhë
 21
Ankandi

Mbjellëse e kombinuar në radhë

Botuar: 1d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

5

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140371681

Pöttinger Vitasem 302 ADD - Mbjellëse e kombinuar në radhë
 13
29 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Mbjellëse e kombinuar në radhë

2016
160 orët

Botuar: 1d

REBO Landmaschinen GmbH

1

Gjermani, Kirchenweg 3

Numri i referencës 20489

 Överum Tive 3304 - Mbjellëse e kombinuar në radhë
 20
429 EUR
Ankandi

Mbjellëse e kombinuar në radhë

Botuar: 2d

Blinto

4

Kongskilde Mais zaaimachine  - Mbjellëse në radhë
 6
4 750 EUR

Mbjellëse në radhë

Botuar: 2d

Bruggeman Mechanisatie BV

8

Holandë, Niederlande, Bruggeman Mechanisatie BV

Numri i referencës 79220

Kongskilde Twinseeder graszaaimachine  - Mbjellëse e kombinuar në radhë
 12
16 500 EUR

Mbjellëse e kombinuar në radhë

2002

Botuar: 2d

Bruggeman Mechanisatie BV

8

Holandë, Niederlande, Bruggeman Mechanisatie BV

Numri i referencës 79242

Rauch / Köckerling Venta - Mbjellëse e kombinuar në radhë
 8
5 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Mbjellëse e kombinuar në radhë

2000

Botuar: 2d

Jürgen Meine Landmaschinenhandel

Gjermani, Neustadt am Rübenberge

Amazone edx 6000-tc - Makinë mbjellëse precize
 7
30 500 EUR

Makinë mbjellëse precize

2014

Botuar: 3d

E-FARM COM

5

Gjermani, DE-99976 ANRODE / OT LENGEFELD

Numri i referencës 46618-5CZNFTS

1 2 3 27   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Agricultural machinery - Sowing equipment
t1 old