Reja dhe përdorur Makina për patate në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Makina për patate


   Faqja 1 e 21 1/21   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Grimme 750 - Makinë për nxjerrjen e patateve
 10
4 250 EUR

Makinë për nxjerrjen e patateve

Sc Magerexim SRL

2

Rumani, Budila Brasov

Grimme GT 170 - Makinë për nxjerrjen e patateve
 8
37 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Makinë për nxjerrjen e patateve

2012

INTER BUSINESS FR

1

Francë, SEVIGNY WALEPPE

GRIMME EVO 280 ClodSep - Makinë për nxjerrjen e patateve
 3
362 400 EUR

Makinë për nxjerrjen e patateve

2023

Botuar: 1d

Grimme Skandinavien A/S

1 G

Danimarkë, -

Numri i referencës 10043

ABC Rødbede aftopper - Trince për gjethet e patates
 13
270 EUR
Ankandi

Trince për gjethet e patates

1984

Botuar: 2d

Fymas Auctions ApS - Visit the auction on www.fymasauctions.dk

5

Danimarkë, Glostrup

Kverneland 1300 - Makinë mbjellëse për patate
 7
540 EUR
Ankandi

Makinë mbjellëse për patate

1995

Botuar: 2d

Fymas Auctions ApS - Visit the auction on www.fymasauctions.dk

5

Danimarkë, Glostrup

Grimme SE 260 UB - Makinë për nxjerrjen e patateve
 12
63 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Makinë për nxjerrjen e patateve

2013
2 400 orët

Botuar: 2d

Eggers Landmaschinen GmbH & Co. KG

8

Gjermani, Salzwedeler Str. 8

Numri i referencës 66186

Bomet Z656  - Makinë për patate
 7
1 650 EUR

Makinë për patate

E re
2022

Botuar: 4d

UAB "LITECHNIJA"

Lituani, Vilnius

-Kita- PD-50  - Makinë për patate
 9
850 EUR

Makinë për patate

E re
2022

Botuar: 4d

UAB "LITECHNIJA"

Lituani, Vilnius

Climax CTHV1300 - Makinë për patate
 5
13 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Makinë për patate

Botuar: 6d

Prima Agro Grzegorz Korzeniewski

Poloni

Amac BLX 160 - Makinë për patate
 15
1 000 EUR
Ankandi

Makinë për patate

2000
Pesha neto: 3 400 kg

Botuar: 7d

Troostwijk Auctions

7

Belgjikë, Rue de Ny 4A, Melreux, 6990

Numri i referencës 9583408

Ekengårds 4700 - Makinë mbjellëse për patate
 16
1 000 EUR

Makinë mbjellëse për patate

1985

Botuar: 7d

Auction Baltic UAB

2

Lituani, Vilnius

DeWulf Kwatro - Makinë për nxjerrjen e patateve
 46
47 233 EUR
Ankandi

Makinë për nxjerrjen e patateve

2013

Botuar: 8d

Fymas Auctions ApS - Visit the auction on www.fymasauctions.dk

5

Danimarkë, Glostrup

Grimme SE 75-55  - Makinë për nxjerrjen e patateve
 20
69 500 EUR

Makinë për nxjerrjen e patateve

2016

Botuar: 9d

Bruggeman Mechanisatie BV

8

Holandë, Niederlande, Bruggeman Mechanisatie Broekland BV

Numri i referencës 78991

Grimme KS 75-4 loofklapper nieuw!  - Trince për gjethet e patates
 10
Pyet për çmimin

Trince për gjethet e patates

Botuar: 9d

Beverdam Machinery B.V.

7

Holandë, Niederlande, Vriezeveen

Kivi Pekka Stenenrooier Stone Picker  - Makinë për nxjerrjen e patateve
 20
65 000 EUR

Makinë për nxjerrjen e patateve

2020
77 hp

Botuar: 9d

Beverdam Machinery B.V.

7

Holandë, Niederlande, Vriezeveen

Kivi Pekka stenenrooier stone picker  - Makinë për nxjerrjen e patateve
 17
65 000 EUR

Makinë për nxjerrjen e patateve

2020

Botuar: 9d

Beverdam Machinery B.V.

7

Holandë, Niederlande, Vriezeveen

Structural Selectiewagen  - Makinë mbjellëse për patate
 11
2 000 EUR

Makinë mbjellëse për patate

Botuar: 9d

Beverdam Machinery B.V.

7

Holandë, Niederlande, Vriezeveen

Grimme SE 150-60 , getrokken bunkerrooier , 2 rijer rooier - Makinë për nxjerrjen e patateve
 8
29 500 EUR

Makinë për nxjerrjen e patateve

2006

Botuar: 9d

Handelsonderneming de Weert

6

Holandë, Bakel (Region: Noord-Brabant)

Hassia ZL1625 - Makinë për nxjerrjen e patateve
 15
500 EUR
Ankandi

Makinë për nxjerrjen e patateve

Botuar: 9d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Rooijensestraat 44, Hoenzadriel, 5333 PB

Numri i referencës 9556176

  - Makinë për patate
 9
250 EUR
Ankandi

Makinë për patate

Botuar: 9d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Het Rister 8A, Bant, 8314RD

Numri i referencës 9552509

Grimme KS 3600 - Makinë mbjellëse për patate
 6
11 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Makinë mbjellëse për patate

2019

Botuar: 9d

GRIMME France SARL

1 G

Francë, 5158 chemin de la Wissche

Numri i referencës 13695

 Ekko Bånd 65 X 250 cm - Makinë për patate
 3
2 883 EUR

Makinë për patate

Botuar: 9d

WekoAgro Machinery Hammel A/S

1

Danimarkë, Hammel

Numri i referencës 611486

1 2 3 21   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Agricultural machinery - Potato equipment
t1 old