Reja dhe përdorur Ngarkuesit e artikuluar në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Ngarkuesit e artikuluar


   Faqja 1 e 12 1/12   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Giant G2200 HD Radlader Hoflader - Ngarkues i artikuluar
 13
Pyet për çmimin
2022
Pesha neto: 2 100 kg

Botuar: 19orë 27min

AGROTEC GmbH & Co. KG

Gjermani, 46348 Raesfeld, Deutschland Transportangebot an Wunschort anfragen

Numri i referencës TRIO 4766

Avant 630 KAUHALLA  - Ngarkues i artikuluar
 10
23 900 EUR
2010
770 orët

Botuar: 1d

Konesilta Oy

1 K

Finlandë, Finnland, Kärsämäki

Qingdao Promising 1.2T Capacity Small Hydraulic Wheel Loader ZL12F - Fadrom me goma
 11
7 300 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
5 km
5 orët
Pesha neto: 3 500 kg
Ngarkesa e dobishme: 1 200 kg
50 hp

Botuar: 1d

QINGDAO PROMISING INTERNATIONAL CO., LTD.

8

Kinë, Qingdao

Numri i referencës 8429510000

GiANT V 452 T HD  - Ngarkues i artikuluar
 10
28 500 EUR
2012
5 215 orët

Botuar: 1d

Bruggeman Mechanisatie BV

8

Holandë, Niederlande, Bruggeman Mechanisatie Broekland BV

Numri i referencës 62568

Atlas 52E - Ngarkues i artikuluar
 20
13 500 EUR
1996
12 604 orët
Pesha neto: 4 700 kg

Botuar: 2d

Sodineg France

16

Francë, Neuville-Saint-Amand

Numri i referencës 2056631

Avant M528 - Ngarkues i artikuluar
 20
31 900 EUR
2021
10 orët
Pesha neto: 1 410 kg

Botuar: 2d

Sodineg France

16

Francë, Neuville-Saint-Amand

Numri i referencës 57071

Volvo L35G - Ngarkues i artikuluar
 20
53 900 EUR
2020
4 040 orët
Pesha neto: 6 250 kg

Botuar: 2d

Sodineg France

16

Francë, Neuville-Saint-Amand

Numri i referencës 57850

Komatsu WA80M-8E0 - Ngarkues i artikuluar
 20
60 400 EUR
2020
623 orët
Pesha neto: 5 720 kg

Botuar: 2d

Sodineg France

16

Francë, Neuville-Saint-Amand

Numri i referencës 3057586

NW 810 med kardantræk og 2 gear. Kubota motor  - Ngarkues i artikuluar
 24
22 784 EUR
2023

Botuar: 2d

Lintrup Maskinhandel A/S

8

Danimarkë, Dänemark, Lintrup

Numri i referencës 84319112A

G1500HD X-tra Giant  - Ngarkues i artikuluar
 13
Pyet për çmimin
2022
394 orët

Botuar: 3d

KRAAKMAN HAELEN

7 J A B K

Holandë, De Giesel 24 6081 PH Haelen

Numri i referencës 29279

MultiOne MultiOne 7.2 K  - Ngarkues i artikuluar
 12
41 000 EUR
E re
2023
25 hp

Botuar: 4d

UAB "LITECHNIJA"

Lituani, Vilnius

Kubota RT105-2 TELEPUOMI  - Ngarkues i artikuluar
 17
29 900 EUR
2023
1 orët

Botuar: 4d

Konesilta Oy

1 K

Finlandë, Finnland, Kärsämäki

Qingdao Promising 1.6T Capacity Hydraulic Wheel Loader ZL16F with CE - Fadrom me goma
 10
9 200 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
5 km
5 orët
Pesha neto: 4 175 kg
Ngarkesa e dobishme: 1 600 kg
50 hp

Botuar: 4d

QINGDAO PROMISING INTERNATIONAL CO., LTD.

8

Kinë, Qingdao

Numri i referencës 8429510000

JCB 406 - Ngarkues i artikuluar
 14
67 917.10 EUR
2022
49 hp

Botuar: 4d

Interhandler Sp. z o.o.

Poloni, Toruń

KL35.8T 30 km/h - 75 pk - Zonder AdBlue Kramer  - Ngarkues i artikuluar
 14
Pyet për çmimin
E re
2023
75 hp

Botuar: 5d

KRAAKMAN MAASDAM

7 J A B K

Holandë, Sportlaan 1a 3299 XG Maasdam

Numri i referencës 28231

KL35.8T 40 km/h, 100pk, Airco, Lucht Kramer  - Ngarkues i artikuluar
 22
Pyet për çmimin
E re
2023
100 hp

Botuar: 5d

KRAAKMAN LIESHOUT

7 J A B K

Holandë, Beekseweg 7 5737 RC Lieshout

Numri i referencës 27288

Qingdao Promising 0.8T Small Wheel Loader ZL08F - Fadrom me goma
 8
6 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
5 km
5 orët
Pesha neto: 2 850 kg
Ngarkesa e dobishme: 800 kg
34 hp

Botuar: 7d

QINGDAO PROMISING INTERNATIONAL CO., LTD.

8

Kinë, Qingdao

Numri i referencës 8429510000

Schäffer 2428 SLT Fahrerschutzkabine , Gabel , Schaufel  - Ngarkues i artikuluar
 20
29 890 EUR
2016
431 orët
24 hp

Botuar: 8d

WS Trucks GmbH

10

Gjermani, Dorsten

QINGDAO PROMISING 2.8T Capacity Compact Wheel Loader with CE ZL28F - Fadrom me goma
 10
11 634 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
10 km
5 orët
Pesha neto: 6 200 kg
Ngarkesa e dobishme: 2 800 kg
101 hp

Botuar: 8d

QINGDAO PROMISING INTERNATIONAL CO., LTD.

8

Kinë, Qingdao

Numri i referencës 202010287ZL28F

 Weideman 1380 - Ngarkues i artikuluar
 20
27 204 EUR
Ankandi

Botuar: 9d

Blinto

4

1 2 3 12   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Agricultural machinery - Compact loaders
t1 old