Reja dhe përdorur Pajisje kopshti në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Pajisje kopshti


   Faqja 1 e 22 1/22   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 Irus Quatrak - Korrëse bari i kopshtit
 24
Ankandi

Korrëse bari i kopshtit

Botuar: 10orë 7min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

5

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140371876

 Binger Seilzug LS87 Mobile Leaf Cutter - Pajisje kopshti
 15
Ankandi

Pajisje kopshti

Botuar: 12orë 26min

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200225484

sabo 444 - Korrëse bari i kopshtit
 20
500 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi

Korrëse bari i kopshtit

1985
6 586 orët
Pesha neto: 1 180 kg

Botuar: 1d

Epic Auctions B.V.

1

Holandë, Ruinerwold

Numri i referencës 66482

 2017 Active AC300 - Pajisje kopshti
 21
Ankandi

Pajisje kopshti

2017

Botuar: 1d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

5

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140371666

 Briggs & Stratton Petrol Walk Behind Lawnmower - Korrëse bari i kopshtit
 28
Ankandi

Korrëse bari i kopshtit

Botuar: 1d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

5

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140371320

sabo Roberine 562 - Korrëse bari i kopshtit
 20
250 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi

Korrëse bari i kopshtit

1998
4 089 orët
Pesha neto: 829 kg

Botuar: 1d

Epic Auctions B.V.

1

Holandë, Breda

Numri i referencës 73899

RAPTOR VT900 (Unused) - Korrëse bari i kopshtit
 7
Ankandi

Korrëse bari i kopshtit

E re
2022

Botuar: 1d

Ritchie Bros. - the Netherlands

11

Holandë, MOERDIJK, NLD

ETESIA BVHP 4x2 Tondeuse Autoportee - Korrëse bari i kopshtit
 23
Ankandi

Korrëse bari i kopshtit

2015

Botuar: 1d

Ritchie Bros. France

11

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

 KR60We Garden Water Pump + Florabest Leaf Blower - Pajisje kopshti
 10
Ankandi

Pajisje kopshti

Botuar: 1d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200225250

 Unused Raptor VT900 Robot Lawn Mower - Korrëse bari i kopshtit
 10
Ankandi

Korrëse bari i kopshtit

E re

Botuar: 1d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200225194

Onbekend Verticaal platenzaag Harwi Giraffe 1550 - Lirues kopshti
 16
Ankandi

Lirues kopshti

2001
Pesha neto: 485 kg

Botuar: 2d

ONLINEAUCTIONMASTER / ONLINEVEILINGMEESTER B.V.

2

Holandë, Groningen

 Petrol Hedge Strimmer (3 of) - Pajisje kopshti
 25
Ankandi

Pajisje kopshti

Botuar: 2d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

5

Mbretëria e Bashkuar, BT78 3AJ, Dromore, Co. Tyrone, Dromore

Numri i referencës 100302681

 Unused Petrol Hedge Cutter - Pajisje kopshti
 13
Ankandi

Pajisje kopshti

E re

Botuar: 2d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

5

Mbretëria e Bashkuar, BT78 3AJ, Dromore, Co. Tyrone, Dromore

Numri i referencës 100302200

 Rover Lawnmower, Petrol Hedge Trimmers (3 of) - Korrëse bari i kopshtit
 21
Ankandi

Korrëse bari i kopshtit

Botuar: 2d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

5

Mbretëria e Bashkuar, BT78 3AJ, Dromore, Co. Tyrone, Dromore

Numri i referencës 100302680

 Scag Tiger Cat - Korrëse bari i kopshtit
 27
Ankandi

Korrëse bari i kopshtit

Botuar: 2d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

5

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140371202

 2011 Husqvarna TR430 - Lirues kopshti
 11
Ankandi

Lirues kopshti

2011

Botuar: 2d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200225017

 Diserbatrice meccanica Salf Bioagri singolo - Pajisje kopshti
 4
Pyet për çmimin

Pajisje kopshti

E re

Botuar: 3d

Vergano Alberto

1

Itali, Altavilla Monferrato

 Diserbatrice interfilare Dragone CR16 - Pajisje kopshti
 6
Pyet për çmimin

Pajisje kopshti

Botuar: 3d

Vergano Alberto

1

Itali, Altavilla Monferrato

Henx  - Pajisje kopshti
 11
225 EUR
Ankandi

Pajisje kopshti

Botuar: 4d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Venrayseweg 130, Horst, 5961 NT

Numri i referencës 9600635

Henx  - Pajisje kopshti
 9
150 EUR
Ankandi

Pajisje kopshti

Botuar: 4d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Venrayseweg 130, Horst, 5961 NT

Numri i referencës 9600728

1 2 3 22   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Agricultural machinery - Garden equipment
t1 old