Reja dhe përdorur Pajisje pas korrjes në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Pajisje pas korrjes


   Faqja 1 e 18 1/18   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
FABO CONVEYOR BELT - Pajisje pas korrjes
 45
Pyet për çmimin

Pajisje pas korrjes

E re
2023

Fabo Company

4

Turqia, Izmir

DOMASZ WS1600 / WS1800 - Pajisje pas korrjes
 10
6 700 EUR

Pajisje pas korrjes

Sc Magerexim SRL

2

Rumani, Budila Brasov

Baron CU 6000 Basic Conveyor - Konvejer
 6
Pyet për çmimin

Konvejer

Botuar: 9orë 14min

Baumaschinen Puntigam GmbH

7

Austri, Deutsch Goritz

FHM DM180 - Pajisje pas korrjes
 14
250 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi

Pajisje pas korrjes

E re
2021
Pesha neto: 230 kg

Botuar: 2d

Epic Auctions B.V.

1

Holandë, Breda

Numri i referencës 73794

FHM DM120 - Pajisje pas korrjes
 13
250 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi

Pajisje pas korrjes

E re
2021
Pesha neto: 182 kg

Botuar: 2d

Epic Auctions B.V.

1

Holandë, Breda

Numri i referencës 73793

Baron CU 4500 Basic Conveyor - Konvejer
 7
Pyet për çmimin

Konvejer

Botuar: 2d

Baumaschinen Puntigam GmbH

7

Austri, Deutsch Goritz

KVERNELAND ACCORD DA - Pajisje pas korrjes
 6
3 904.67 EUR

Pajisje pas korrjes

2012

Botuar: 2d

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

3

Poloni, Skierniewice

 BROUETTE GHD - Pajisje pas korrjes
 1
1 450 EUR

Pajisje pas korrjes

Botuar: 4d

Sodipieces TP

10

Francë, Neuville-Saint-Amand

Numri i referencës 80167

De Lignie B.V. HAN - Konvejer
 15
1 000 EUR
Ankandi

Konvejer

2000
Pesha neto: 460 kg

Botuar: 4d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Na ontvangst van uw betaling wordt er contact met u opgenomen, Bant, Flevoland

Numri i referencës 9600174

 25 st - Pajisje pas korrjes
 4
171 EUR
Ankandi

Pajisje pas korrjes

Botuar: 5d

Blinto

4

  Auger VC240TFC - Pajisje të magazinimit
 1
22 000 EUR
Ankandi

Pajisje të magazinimit

2013

Botuar: 5d

MPE France

1

Francë, La Croix En Brie

Numri i referencës 91938

  Quantity of (500) 2400 mm x 1200 mm x 1350 mm Pota - Pajisje të magazinimit
 1
33 000 EUR
Ankandi

Pajisje të magazinimit

Botuar: 5d

MPE France

1

Francë, La Croix En Brie

Numri i referencës 9273553

Grimme SL 80-14 / 16 / 18 - Pajisje të magazinimit
 5
Pyet për çmimin

Pajisje të magazinimit

1999
1 382 orët

Botuar: 6d

GRIMME Landmaschinenfabrik GmbH & Co. KG

1 G

Gjermani, Damme

Numri i referencës 13722

Ammeraal beltech Flexam ex 10/2 0+05 black m2 as fr - Konvejer
 5
1 000 EUR
Ankandi

Konvejer

Botuar: 6d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Kanaalweg 8D, De Lier, 2678 LX

Numri i referencës 9579109

Bosman van zaal  - Konvejer
 15
2 500 EUR
Ankandi

Konvejer

2016

Botuar: 6d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Kanaalweg 8D, De Lier, 2678 LX

Numri i referencës 9579255

BULK cargo loading device (Birių krovinių krovimo įrenginys) - Pajisje të magazinimit
 11
1 900 EUR

Pajisje të magazinimit

1989

Botuar: 12d

Auction Baltic UAB

2

Lituani, Vilnius

Elektrike
Bijlsma Hercules 800-65-3 - Konvejer
 14
3 200 EUR

Konvejer

Botuar: 12d

Auction Baltic UAB

2

Lituani, Vilnius

Elektrike
Hack SK24P balenverzamelaar met klem  - Pajisje pas korrjes
 12
5 000 EUR

Pajisje pas korrjes

Botuar: 13d

Beverdam Machinery B.V.

7

Holandë, Niederlande, Vriezeveen

Heto  - Pajisje pas korrjes
 15
500 EUR
Ankandi

Pajisje pas korrjes

Botuar: 13d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, kievitsham 55, Hoenzadriel, 5333 GA

Numri i referencës 9556223

Mayer  - Konvejer
 4
250 EUR
Ankandi

Konvejer

Botuar: 13d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Rooijensestraat 44, Hoenzadriel, 5333 PB

Numri i referencës 9556208

Potveer  - Pajisje pas korrjes
 10
250 EUR
Ankandi

Pajisje pas korrjes

Botuar: 13d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, kievitsham 55, Hoenzadriel, 5333 GA

Numri i referencës 9556291

Olimex Floraflex - Pajisje pas korrjes
 14
500 EUR
Ankandi

Pajisje pas korrjes

Botuar: 13d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, kievitsham 55, Hoenzadriel, 5333 GA

Numri i referencës 9556317

1 2 3 18   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Agricultural machinery - Post-harvest equipment
t1 old