Reja dhe përdorur Pajisje për lirimin e tokës në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Pajisje për lirimin e tokës


   Faqja 1 e 105 1/105   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Howard 3M - Kultivator
 7
3 200 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kultivator

2007

Tiemann Landtechnik GmbH & Co. KG

3

Gjermani, Rudolf-Diesel-Str. 7

Numri i referencës MXG7009166_9999

Lemken JUWEL 7M - Plug
 9
23 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Plug

2019

INTER BUSINESS FR

1

Francë, SEVIGNY WALEPPE

Numri i referencës 468076

Köckerling Rebell - Lesë
 6
34 329.17 EUR
Çmimi pa. TVSH

Lesë

2019

KAGRO firma Krzysztof Pankowski

1

Poloni, 64-932 Stara Łubianka

  - Rul bujqësor
Pyet për çmimin

Rul bujqësor

Botuar: 1orë 30min

WekoAgro Machinery Hammel A/S

1

Danimarkë, Hammel

Sicam  - Plug për punime të thella
 6
Pyet për çmimin

Plug për punime të thella

1995

Botuar: 1orë 52min

INTER BUSINESS FR

1

Francë, SEVIGNY WALEPPE

Numri i referencës P.2150923.6

Cochet NIVELSOL SUPER X - Rul bujqësor
 4
550 EUR
Çmimi pa. TVSH

Rul bujqësor

1990

Botuar: 1orë 53min

INTER BUSINESS FR

1

Francë, SEVIGNY WALEPPE

Numri i referencës P.2190923.2

  - Pajisje për lirimin e tokës
 10
250 EUR
Ankandi

Pajisje për lirimin e tokës

Botuar: 3orë 33min

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Laan van Rijnwijk 3, Zeist, 3709 JM

Numri i referencës 9598238

Farmtec Agri 300 - Pajisje për lirimin e tokës
 15
1 000 EUR
Ankandi

Pajisje për lirimin e tokës

Botuar: 3orë 39min

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Laan van Rijnwijk 3, Zeist, 3709 JM

Numri i referencës 9598259

Soil compaction roller (Dirvos tankinimo volas) - Rul bujqësor
 10
1 400 EUR

Rul bujqësor

1998

Botuar: 13orë 31min

Auction Baltic UAB

2

Lituani, Vilnius

AGRO-MASZ BTC6.0H - Lesë me disk
 16
8 750 EUR

Lesë me disk

Pesha neto: 5 400 kg

Botuar: 13orë 31min

Auction Baltic UAB

2

Lituani, Vilnius

Akpil Rylec30 - Kultivator
 10
1 200 EUR

Kultivator

2015
Pesha neto: 680 kg

Botuar: 13orë 33min

Auction Baltic UAB

2

Lituani, Vilnius

KVERNELAND ED 100 - Plug
 17
9 200 EUR
Çmimi pa. TVSH

Plug

Botuar: 14orë 33min

Jürgen Meine Landmaschinenhandel

Gjermani, Neustadt am Rübenberge

KVERNELAND PB 100 - Plug
 20
6 700 EUR
Çmimi pa. TVSH

Plug

Botuar: 14orë 33min

Jürgen Meine Landmaschinenhandel

Gjermani, Neustadt am Rübenberge

Kuhn HR 304 D* - Lesë
 8
Pyet për çmimin

Lesë

E re

Botuar: 19orë 27min

Tiemann Landtechnik GmbH & Co. KG

3

Gjermani, Rudolf-Diesel-Str. 7

Numri i referencës 13216

STEKRO Wiesenschleppen versch. Breiten* - Lesë
 3
1 240 EUR
Çmimi pa. TVSH

Lesë

E re
2023

Botuar: 19orë 31min

Tiemann Landtechnik GmbH & Co. KG

3

Gjermani, Rudolf-Diesel-Str. 7

Numri i referencës 13588

 Horsch Terrano 8 FX - Kultivator
 1
12 000 EUR
Ankandi

Kultivator

2009

Botuar: 19orë 52min

MPE France

1

Francë, La Croix En Brie

Numri i referencës 34481313

 TPG Agroprom RPM-6 - Freze rotative
 1
7 000 EUR
Ankandi

Freze rotative

2020

Botuar: 19orë 52min

MPE France

1

Francë, La Croix En Brie

Numri i referencës 0238

Lemken Smaragd 3m - Kultivator
 11
4 500 EUR

Kultivator

2000

Botuar: 22orë 25min

Baase Landmaschinen GmbH

1

Gjermani, 18513 Holthof, Deutschland Transportangebot an Wunschort anfragen

Numri i referencës 11307-355205210011

Väderstad CR 500 - Lesë me disk
 11
Pyet për çmimin

Lesë me disk

2014

Botuar: 22orë 58min

Landmaschinen Vertrieb Altenweddingen GmbH

8

Gjermani, Altenweddingen

Numri i referencës 3704

Saphir Allstar 601 Profi - Kultivator
 11
12 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Kultivator

2012

Botuar: 1d

Duffner Landtechnik GmbH & Co. KG

2

Gjermani, Hohentengen

Numri i referencës Mü

POTTINGER LION 301 3 m 3-Point Herse Rotative 3 m - Rul bujqësor
 16
Ankandi

Rul bujqësor

2011

Botuar: 1d

Ritchie Bros. France

11

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

FARMET Cultivator Parts (Unused) - Plug
 5
Ankandi

Plug

E re

Botuar: 1d

Ritchie Bros. - Germany

11

Gjermani, MEPPEN, DEU

Grégoire Besson XRVP 667-40 - Lesë me disk
 8
Pyet për çmimin

Lesë me disk

2012

Botuar: 1d

RIVET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1

Poloni, Gdańsk

1 2 3 105   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Agricultural machinery - Soil tillage equipment
t1 old