Reja dhe përdorur Pajisje për lirimin e tokës në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Pajisje për lirimin e tokës

2237
Shihni ofertat me leasing -
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
1 / 112
Rulli - Rul bujqësor: foto 1
Rulli - Rul bujqësor: foto 2
Rulli - Rul bujqësor: foto 3
TOP

Rulli

E re
Itali, Montalcino
Botuar: 2d
Pyet për çmimin
E re
Itali, Montalcino
Kontakto shitësin
Carré/Carre CARRE PRESSIUS 12,20M - Lesë: foto 1
Carré/Carre CARRE PRESSIUS 12,20M - Lesë: foto 2
Carré/Carre CARRE PRESSIUS 12,20M - Lesë: foto 3
Carré/Carre CARRE PRESSIUS 12,20M - Lesë: foto 4
Carré/Carre CARRE PRESSIUS 12,20M - Lesë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (14)
TOP

Carré/Carre CARRE PRESSIUS 12,20M

E re2023
Gjermani
Botuar: 5m 33dNumri i referencës MXSO_1632

38 800EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 4 021 891 ALL
 • ≈ 41 992 USD
E re2023
Gjermani
Kërko fotografi të disponueshme

/ U 652 - 4,0 m HP / Finanzierung - Leasing möglich

2020
Gjermani
Botuar: 1orë 22minNumri i referencës 46618-WEYUDKF

25 169EUR

 • ≈ 2 608 943 ALL
 • ≈ 27 240 USD
2020
Gjermani
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

Jean de Bru xm42

2012
Gjermani
Botuar: 1orë 23minNumri i referencës 46618-C2EM13U

16 900EUR

 • ≈ 1 751 803 ALL
 • ≈ 18 290 USD
2012
Gjermani
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

Amazone cenius 3003 special grubber

2023
Gjermani
Botuar: 1orë 24minNumri i referencës 46618-MIMJHSH

16 957EUR

 • ≈ 1 757 711 ALL
 • ≈ 18 352 USD
2023
Gjermani
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

Guttler Supermaxx 60-7 bio

2023
Francë
Botuar: 6orë 23min
Ankandi
2023
Francë
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

Horsch Joker 5CT

2013
Francë
Botuar: 6orë 25min
Ankandi
2013
Francë
Kontakto shitësin
Pöttinger 9831 6 Scharig - Plug: foto 1
Pöttinger 9831 6 Scharig - Plug: foto 2
Pöttinger 9831 6 Scharig - Plug: foto 3
Pöttinger 9831 6 Scharig - Plug: foto 4

Pöttinger 9831 6 Scharig

2022Pesha neto: 3000 kg
Austri
Botuar: 6orë 26min

4 800EUR

Ankandi
 • ≈ 497 553 ALL
 • ≈ 5 194 USD
2022Pesha neto: 3000 kg
Austri
Kontakto shitësin
Agri Farm EUROCULT II / 7 m A - Kultivator: foto 1
Agri Farm EUROCULT II / 7 m A - Kultivator: foto 2
Agri Farm EUROCULT II / 7 m A - Kultivator: foto 3
Agri Farm EUROCULT II / 7 m A - Kultivator: foto 4
Agri Farm EUROCULT II / 7 m A - Kultivator: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Agri Farm EUROCULT II / 7 m A

2022
Austri
Botuar: 6orë 26min

9 000EUR

Ankandi
 • ≈ 932 913 ALL
 • ≈ 9 740 USD
2022
Austri
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

Charlier SF

2013
Francë
Botuar: 6orë 30min
Ankandi
2013
Francë
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

Bugnot SPG

1985
Francë
Botuar: 6orë 30min
Ankandi
1985
Francë
Kontakto shitësin
STB105 - Freze bujqësore: foto 1
STB105 - Freze bujqësore: foto 2
STB105 - Freze bujqësore: foto 3
STB105 - Freze bujqësore: foto 4
STB105 - Freze bujqësore: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

STB105

2023Pesha neto: 330 kg
Holandë, Amsterdam
Botuar: 6orë 32min
Ankandi
2023Pesha neto: 330 kg
Holandë, Amsterdam
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

Bonnel Modulab

Francë
Botuar: 6orë 36min
Ankandi
Francë
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

Razol RXH64

2005Pesha neto: 9980 kg
Francë
Botuar: 6orë 36min
Ankandi
2005Pesha neto: 9980 kg
Francë
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

HUARD MC8T

Francë
Botuar: 6orë 41min
Ankandi
Francë
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

kuhn EL201 400

1995
Francë
Botuar: 6orë 44min
Ankandi
1995
Francë
Kontakto shitësin
STB165 - Freze bujqësore: foto 1
STB165 - Freze bujqësore: foto 2
STB165 - Freze bujqësore: foto 3
STB165 - Freze bujqësore: foto 4
STB165 - Freze bujqësore: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

STB165

2023Pesha neto: 405 kg
Holandë, Amsterdam
Botuar: 6orë 48min
Ankandi
2023Pesha neto: 405 kg
Holandë, Amsterdam
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

Franquet Combigerm

2017
Francë
Botuar: 6orë 54min
Ankandi
2017
Francë
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

Takeuchi TB216

2021
Holandë, Amsterdam
Botuar: 6orë 55min
Ankandi
2021
Holandë, Amsterdam
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

Amazone Ke3001 super & d9-3000

2021
Francë
Botuar: 6orë 56min
Ankandi
2021
Francë
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

D. Gutzwiller LL 2.75

2007Pesha neto: 1850 kg
Belgjikë
Botuar: 6orë 59min

2 500EUR

Ankandi
 • ≈ 259 142 ALL
 • ≈ 2 705 USD
2007Pesha neto: 1850 kg
Belgjikë
Kontakto shitësin
Överum VFEVL 71080 H - Plug: foto 1
Överum VFEVL 71080 H - Plug: foto 2
Överum VFEVL 71080 H - Plug: foto 3
Överum VFEVL 71080 H - Plug: foto 4
Överum VFEVL 71080 H - Plug: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Överum VFEVL 71080 H

2015
Gjermani
Botuar: 21orë 20minNumri i referencës 23170
Pyet për çmimin
2015
Gjermani
Kontakto shitësin
Faqja 1 e 112
1 / 112
T1 new listing page - Pajisje për lirimin e tokës
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.