Reja dhe përdorur Rimorkiot bujqësore në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Rimorkiot bujqësore


   Faqja 1 e 30 1/30   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Fliegl ASW 271 - Rimorkio bujqësore
 8
69 232.24 EUR
Çmimi pa. TVSH

Rimorkio bujqësore

E re
2022
Ngarkesa e dobishme: 20 000 kg

KAGRO firma Krzysztof Pankowski

1

Poloni, 64-932 Stara Łubianka

Dangreville B ONE 26 - Rimorkio bujqësore
 8
Pyet për çmimin

Rimorkio bujqësore

E re
Ngarkesa e dobishme: 18 000 kg

INTER BUSINESS FR

1

Francë, SEVIGNY WALEPPE

Numri i referencës VG926BE40NC09502

Strautmann giga trailer 2246 do, häckselwagen, 46 cbm - Rimorkio bujqësore vetëshkarkuese/ Shkarkues
 7
27 731 EUR

Rimorkio bujqësore vetëshkarkuese/ Shkarkues

2011

Botuar: 7orë 7min

E-FARM COM

5

Gjermani, DE-49696 MOLBERGEN

Numri i referencës 46618-G1JQILL

Brimont BLES - Rimorkio bujqësore
 3
3 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Rimorkio bujqësore

1995
Ngarkesa e dobishme: 5 000 kg

Botuar: 9orë 44min

INTER BUSINESS FR

1

Francë, SEVIGNY WALEPPE

Numri i referencës 68315

Dangreville B ONE 26 - Rimorkio bujqësore
 8
Pyet për çmimin

Rimorkio bujqësore

E re
Ngarkesa e dobishme: 18 000 kg

Botuar: 9orë 46min

INTER BUSINESS FR

1

Francë, SEVIGNY WALEPPE

Numri i referencës VG926BE40NC09502

 Duchesne BB16 - Rimorkio bujqësore
 10
14 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Rimorkio bujqësore

1985
Ngarkesa e dobishme: 16 000 kg

Botuar: 9orë 46min

INTER BUSINESS FR

1

Francë, SEVIGNY WALEPPE

Numri i referencës 214

Dangreville B ONE 30 - Rimorkio bujqësore
 10
Pyet për çmimin

Rimorkio bujqësore

E re
Ngarkesa e dobishme: 21 000 kg

Botuar: 9orë 46min

INTER BUSINESS FR

1

Francë, SEVIGNY WALEPPE

Pronar T 285/1 - Rimorkio bujqësore
 6
32 460 EUR
Çmimi pa. TVSH

Rimorkio bujqësore

2018

Botuar: 11orë 17min

SWENSKA POWERHOUSE

5

Poloni, Sianowo

inna  - Rimorkio bujqësore
 6
325.39 EUR

Rimorkio bujqësore

1995

Botuar: 11orë 39min

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

3

Poloni, Skierniewice

BIGAB BT-8 - Rimorkio bujqësore vetëshkarkuese/ Shkarkues
 6
3 796.20 EUR

Rimorkio bujqësore vetëshkarkuese/ Shkarkues

2017

Botuar: 11orë 43min

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

3

Poloni, Skierniewice

 2023 Krampe HP20 UNUSED - Rimorkio bujqësore vetëshkarkuese/ Shkarkues
 9
988 EUR
Ankandi

Rimorkio bujqësore vetëshkarkuese/ Shkarkues

Botuar: 14orë 40min

Blinto GmbH

4

 2023 Krampe HD550 UNUSED - Rimorkio bujqësore vetëshkarkuese/ Shkarkues
 10
730 EUR
Ankandi

Rimorkio bujqësore vetëshkarkuese/ Shkarkues

Botuar: 14orë 42min

Blinto GmbH

4

Tyrone 27TLL Affjedret træk og affjedret aksler. m  - Rimorkio bujqësore
 24
24 111 EUR

Rimorkio bujqësore

2023

Botuar: 15orë 57min

Lintrup Maskinhandel A/S

8

Danimarkë, Dänemark, Lintrup

Numri i referencës 8011913A

Tyrone 27TLL Lang model, Affjedret træk og affjedr  - Rimorkio bujqësore
 24
25 452 EUR

Rimorkio bujqësore

2023

Botuar: 15orë 57min

Lintrup Maskinhandel A/S

8

Danimarkë, Dänemark, Lintrup

Numri i referencës 8331913A

Tyrone 27TLL Lang model, Affjedret træk og affjedr  - Rimorkio bujqësore
 19
25 452 EUR

Rimorkio bujqësore

2023

Botuar: 15orë 57min

Lintrup Maskinhandel A/S

8

Danimarkë, Dänemark, Lintrup

Numri i referencës 8531913A

Krone ZZ18 - Rimorkio bujqësore vetëshkarkuese/ Shkarkues
 12
14 500 EUR

Rimorkio bujqësore vetëshkarkuese/ Shkarkues

2009
Ngarkesa e dobishme: 14 750 kg

Botuar: 1d

Agrochlopecki Radoslaw

Poloni, 87-640 CZERNIKOWO

JAKO Tiger 240 SK - Rimorkio bujqësore vetëshkarkuese/ Shkarkues
 12
41 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Rimorkio bujqësore vetëshkarkuese/ Shkarkues

2023

Botuar: 1d

M & R tractoren

3

Holandë, Fleringen

Fliegl GIGANT ASW 281 FOX - Rimorkio bujqësore
 20
Pyet për çmimin

Rimorkio bujqësore

E re
2023

Botuar: 1d

REBO Landmaschinen GmbH

1

Gjermani, Am Bahnhof 32

Numri i referencës 22183

BICCHI B502G Agricultural Trailer - Rimorkio bujqësore
 12
Ankandi

Rimorkio bujqësore

2007

Botuar: 1d

Ritchie Bros. - Caorso

11

Itali, CAORSO, ITA

Pezzaioli RBA31 3-assige Vee-aanhanger - Vieh anhanger - Livestock trailer - Year 1997 , 2 decks - Lifting roof - Rimorkio bujqësore
 20
7 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Rimorkio bujqësore

1997
Pesha neto: 7 300 kg
Ngarkesa e dobishme: 16 700 kg

Botuar: 2d

CABSTORE

5

Holandë, Holten

Numri i referencës 96WFHK

Fliegl GIGANT ASW 271 GREEN TEC - Rimorkio bujqësore
 14
49 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Rimorkio bujqësore

E re
2018
Ngarkesa e dobishme: 13 900 kg

Botuar: 2d

REBO Landmaschinen GmbH

1

Gjermani, Ringstraße 4

Numri i referencës 19157

Farmtech gravis 2000 hardox black edition - Rimorkio bujqësore vetëshkarkuese/ Shkarkues
 11
61 250 EUR

Rimorkio bujqësore vetëshkarkuese/ Shkarkues

2023

Botuar: 2d

E-FARM COM

5

Gjermani, DE-35315 HOMBERG (OHM) - MAULBACH

Numri i referencës 46618-SYHS3QN

1 2 3 30   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Agricultural machinery - Farm trailers
t1 old