Reja dhe përdorur Sistemet e vaditjes në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Sistemet e vaditjes


   Faqja 1 e 3 1/3   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Bauer 140 - 350 (350 m / 140 mm) - Sistemi i vaditjes
 10
7 750 EUR

Sc Magerexim SRL

2

Rumani, Budila Brasov

 Grundfos SP 77-2B 5,5kW - Sistemi i vaditjes
 5
2 413 EUR
2019

Botuar: 3orë

WekoAgro Machinery Hammel A/S

1

Danimarkë, Hammel

Numri i referencës 611462

Irrifrance Irridoseur 90 300 - Sistemi i vaditjes
 15
500 EUR
Ankandi
1996

Botuar: 4d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Na ontvangst van uw betaling wordt er contact met u opgenomen, Dalen, Drenthe

Numri i referencës 9600115

Kaweco  - Sistemi i vaditjes
 15
1 000 EUR
Ankandi
1983

Botuar: 4d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Laan van Rijnwijk 3, Zeist, 3709 JM

Numri i referencës 9598289

Wuxi kama power ISO 9001 - Sistemi i vaditjes
 10
250 EUR
Ankandi

Botuar: 4d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Hogeweg 12a, Hulst, 4561 RA

Numri i referencës 9599858

Deutz 912 beregeningspomp / diesel water pump - Sistemi i vaditjes
 9
3 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
54 hp

Botuar: 21d

G.J. Van Gurp B.v.

Holandë, Overijssel

Numri i referencës DIV818135

Irrimec st15d 100/350 beregeningshaspel (100Ø) - Sistemi i vaditjes
 15
24 250 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2020

Botuar: 21d

G.J. Van Gurp B.v.

Holandë, Overijssel

AT250-5 Veneroni  - Sistemi i vaditjes
 6
Pyet për çmimin
E re
2023

Botuar: 1m 4d

KRAAKMAN ’T ZAND

7 J A B K

Holandë, Prins Frisoweg 1 1756 BL ’t Zand

Numri i referencës 29025

 ROVATTI T3-80AE-TW - Sistemi i vaditjes
 7
900 EUR
2019

Botuar: 1m 11d

Sc Magerexim SRL

2

Rumani, Budila Brasov

Hüdig Iromat Sport - Sistemi i vaditjes
 5
5 450 EUR
E re
2021

Botuar: 1m 11d

PALANDT Landmaschinen GmbH

4

Gjermani, 29525 Uelzen, Deutschland Transportangebot an Wunschort anfragen

VR7 125/500 Ocmis  - Sistemi i vaditjes
 5
Pyet për çmimin
E re
2023

Botuar: 1m 24d

Kraakman

7 J A B K

Holandë, Tussendonk 17, 4878 AM, Etten-Leur

Numri i referencës 28437

Bauer 140 - 350 (350 m / 140 mm) - Sistemi i vaditjes
 10
7 750 EUR

Botuar: 1m 25d

Sc Magerexim SRL

2

Rumani, Budila Brasov

Caprari MAC620/2A-9 , mac 620/2a-9 - Sistemi i vaditjes
 8
4 000 EUR
2014

Botuar: 2m 12d

Handelsonderneming de Weert

6

Holandë, Bakel (Region: Noord-Brabant)

Caprari mec-d2/80a , MEC-D2/80A - Sistemi i vaditjes
 8
1 250 EUR
2016

Botuar: 2m 12d

Handelsonderneming de Weert

6

Holandë, Bakel (Region: Noord-Brabant)

VR4 110/350 REGENHASPEL Ocmis  - Sistemi i vaditjes
 12
Pyet për çmimin
E re
2023

Botuar: 2m 12d

Kraakman

7 J A B K

Holandë, Hamelendijk 1C, 5541 RA Reusel

Numri i referencës 26806

MICRO RAIN 50/170 REGENHASPEL Ocmis  - Sistemi i vaditjes
 6
7 500 EUR
E re
2022

Botuar: 2m 15d

Kraakman

7 J A B K

Holandë, Hamelendijk 1C, 5541 RA Reusel

Numri i referencës 24964

Kaweco haspel 90-300 KAWECO  - Sistemi i vaditjes
 14
4 750 EUR
1991

Botuar: 2m 17d

KRAAKMAN ’T ZAND

7 J A B K

Holandë, Prins Frisoweg 1 1756 BL ’t Zand

Numri i referencës 28553

 deszczownia odra 75/300 raty zamiana dowóz - Sistemi i vaditjes
 5
2 342 EUR
1987

Botuar: 2m 22d

AGRO-TECH

1

Poloni, 87-732 Lubanie

Fendt pompa do deszczowni z silnikiem fendt mwm raty zamiana dowóz - Sistemi i vaditjes
 9
2 125 EUR
1995

Botuar: 2m 22d

AGRO-TECH

1

Poloni, 87-732 Lubanie

Grundfoss TP 200-50A pomp , waterpomp - Sistemi i vaditjes
 8
1 599 EUR
2020

Botuar: 2m 23d

Handelsonderneming de Weert

6

Holandë, Bakel (Region: Noord-Brabant)

Nettuno MOD 820 90-270  - Sistemi i vaditjes
 6
4 500 EUR

Botuar: 2m 23d

Bruggeman Mechanisatie BV

8

Holandë, Niederlande, Bruggeman Mechanisatie BV

1 2 3   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Agricultural machinery - Irrigation systems
t1 old