Reja dhe përdorur Spërkatës në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Spërkatës


   Faqja 1 e 13 1/13   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
BARGMAN PMG1300/B412  - Spërkatës me rimorkio
 15
4 100 EUR

Spërkatës me rimorkio

2013

SIA Baltic Agro Machinery

1

Letoni, Lettland, Jelgava, Jelgava

Dammann DTP 5000 - Spërkatës i vetëlëvizshëm
 8
45 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Spërkatës i vetëlëvizshëm

2007

S&L Connect GmbH

7

Gjermani, Ringstraße 16

Numri i referencës GT/1134

VICON LS 1601 (24 m) - Spërkatës i vetëlëvizshëm
 13
4 850 EUR

Spërkatës i vetëlëvizshëm

2005

Sc Magerexim SRL

2

Rumani, Budila Brasov

 Amazone UG 3000 Nova – 24m - Spërkatës me rimorkio
 15
19 984 EUR

Spërkatës me rimorkio

2007

Botuar: 1orë 32min

WekoAgro Machinery Hammel A/S

1

Danimarkë, Hammel

Numri i referencës 13289

Tad-len TL 3021 - Spërkatës
 16
6 800 EUR

Spërkatës

2015

Botuar: 13orë 34min

Auction Baltic UAB

2

Lituani, Vilnius

RAU Spridotrain GV 28 - Spërkatës
 11
2 000 EUR

Spërkatës

1998

Botuar: 13orë 37min

Auction Baltic UAB

2

Lituani, Vilnius

BBG S340ND - Spërkatës me rimorkio
 9
2 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Spërkatës me rimorkio

1998

Botuar: 21orë 17min

LVD Bernard KRONE GmbH

6

Gjermani, 19061 Schwerin

Numri i referencës 12522-177203

Amazone Streuschaufelsatz TS2 - Spërkatës
 3
550 EUR
Çmimi pa. TVSH

Spërkatës

2021

Botuar: 1d

Raiffeisen Waren GmbH

5

Gjermani, An der Bundesstr. 1

Numri i referencës 000000000003103836

Amazone UX 5200 - Spërkatës i montuar në traktor
 5
20 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Spërkatës i montuar në traktor

2006

Botuar: 1d

Raiffeisen Waren GmbH

5

Gjermani, An der Bundesstr. 1

Numri i referencës 000000000003458412

Hardi Commander 4200 Plus - Spërkatës i montuar në traktor
 1
8 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Spërkatës i montuar në traktor

2002

Botuar: 1d

Raiffeisen Waren GmbH

5

Gjermani, An der Bundesstr. 1

Numri i referencës 000000000003450373

Agrifac GN 3027  - Spërkatës me rimorkio
 15
7 500 EUR

Spërkatës me rimorkio

2001

Botuar: 1d

Bruggeman Mechanisatie BV

8

Holandë, Niederlande, Bruggeman Mechanisatie Broekland BV

Numri i referencës 79137

 Atomizzatore Nobili PDF 1500 lt - Spërkatës
 4
Pyet për çmimin

Spërkatës

Botuar: 2d

Vergano Alberto

1

Itali, Altavilla Monferrato

 Atomizzatore/nebulizzatore portato Caffini - Spërkatës i montuar në traktor
 3
Pyet për çmimin

Spërkatës i montuar në traktor

Botuar: 2d

Vergano Alberto

1

Itali, Altavilla Monferrato

 Atomizzatore Dragone Lt. 800 - Spërkatës
 3
Pyet për çmimin

Spërkatës

Botuar: 2d

Vergano Alberto

1

Itali, Altavilla Monferrato

Hardi 15m - Spërkatës i montuar në traktor
 5
2 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Spërkatës i montuar në traktor

Botuar: 2d

Eggers Landmaschinen GmbH & Co. KG

8

Gjermani, Maschine beim Kunden

Numri i referencës 69266

Kverneland iXTrack C40 - Spërkatës
 11
17 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Spërkatës

2012

Botuar: 2d

Eggers Landmaschinen GmbH & Co. KG

8

Gjermani, Maschine beim Kunden

Numri i referencës 65329

John Deere 724 - Spërkatës
 5
10 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Spërkatës

2006

Botuar: 2d

Eggers Landmaschinen GmbH & Co. KG

8

Gjermani, Maschine beim Kunden

Numri i referencës 67128

BARGMAN PMG1300/B412  - Spërkatës me rimorkio
 15
4 100 EUR

Spërkatës me rimorkio

2013

Botuar: 2d

SIA Baltic Agro Machinery

1

Letoni, Lettland, Jelgava, Jelgava

inna Maschcio Gaspardo Futura - Spërkatës
 6
1 061.72 EUR

Spërkatës

2017

Botuar: 2d

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

3

Poloni, Skierniewice

 NAPA 3924 - Spërkatës me rimorkio
 8
47 392.31 EUR

Spërkatës me rimorkio

2018

Botuar: 5d

AGROPERFEKT SP. Z O.O.

Poloni, 14-220 Kisielice

 Hardi Commander 4500i – 30m - Spërkatës me rimorkio
 15
33 396 EUR

Spërkatës me rimorkio

2014

Botuar: 7d

WekoAgro Machinery Hammel A/S

1

Danimarkë, Hammel

Numri i referencës 12761

 MGM 5000L -24m med GPS - Spërkatës me rimorkio
 15
19 984 EUR

Spërkatës me rimorkio

2014

Botuar: 7d

WekoAgro Machinery Hammel A/S

1

Danimarkë, Hammel

Numri i referencës 13230

 Danfoil Concorde 3000 L – 30m med GPS - Spërkatës me rimorkio
 15
46 808 EUR

Spërkatës me rimorkio

2017

Botuar: 7d

WekoAgro Machinery Hammel A/S

1

Danimarkë, Hammel

Numri i referencës 13178

1 2 3 13   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Agricultural machinery - Sprayers
t1 old