Reja dhe përdorur Traktorë në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
1 / 192
Solis - Minitraktor: foto 1
Solis - Minitraktor: foto 2
Solis - Minitraktor: foto 3
Solis - Minitraktor: foto 4
TOP

Solis

E re
Itali, Montalcino
Botuar: 2d
Pyet për çmimin
E re
Itali, Montalcino
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

John Deere 6210R

201211985 orët154 hp
Gjermani
Botuar: 1orë 48minNumri i referencës 12534-98381

45 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 4 757 856 ALL
 • ≈ 49 677 USD
201211985 orët154 hp
Gjermani
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

John Deere 6210R

201310800 orët154 hp
Gjermani
Botuar: 1orë 48minNumri i referencës 12534-98667

49 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 5 172 484 ALL
 • ≈ 54 006 USD
201310800 orët154 hp
Gjermani
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

John Deere 5100R

20171918 orët74 hp
Gjermani
Botuar: 1orë 48minNumri i referencës 12524-83543

67 400EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 6 986 481 ALL
 • ≈ 72 946 USD
20171918 orët74 hp
Gjermani
Kontakto shitësin
New Holland TM155 4X4 - Traktor: foto 1
New Holland TM155 4X4 - Traktor: foto 2
New Holland TM155 4X4 - Traktor: foto 3
New Holland TM155 4X4 - Traktor: foto 4
New Holland TM155 4X4 - Traktor: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

New Holland TM155 4X4

200714068 orët154 hp
Holandë, Veghel
Botuar: 1orë 50minNumri i referencës 70236551

24 800EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 570 693 ALL
 • ≈ 26 840 USD
200714068 orët154 hp
Holandë, Veghel
Kontakto shitësin
CLAAS Xerion 5000 Trac TS - Traktor: foto 1
CLAAS Xerion 5000 Trac TS - Traktor: foto 2
CLAAS Xerion 5000 Trac TS - Traktor: foto 3
CLAAS Xerion 5000 Trac TS - Traktor: foto 4
CLAAS Xerion 5000 Trac TS - Traktor: foto 5
Shiko të gjitha fotot (21)

CLAAS Xerion 5000 Trac TS

20201525 orët501 hp
Letoni
Botuar: 3orë 27min

269 500EUR

 • ≈ 27 935 561 ALL
 • ≈ 291 677 USD
20201525 orët501 hp
Letoni
Kontakto shitësin
JCB Fastrac 8330 iCON - Traktor: foto 1
JCB Fastrac 8330 iCON - Traktor: foto 2
JCB Fastrac 8330 iCON - Traktor: foto 3
JCB Fastrac 8330 iCON - Traktor: foto 4
JCB Fastrac 8330 iCON - Traktor: foto 5
Shiko të gjitha fotot (14)

JCB Fastrac 8330 iCON

2023250 orët330 hp
Gjermani, 91522 Ansbach
Botuar: 5orë 56minNumri i referencës 210917
Pyet për çmimin
2023250 orët330 hp
Gjermani, 91522 Ansbach
Kontakto shitësin
Fendt Favorit 824/2 - Traktor: foto 1
Fendt Favorit 824/2 - Traktor: foto 2
Fendt Favorit 824/2 - Traktor: foto 3
Fendt Favorit 824/2 - Traktor: foto 4
Fendt Favorit 824/2 - Traktor: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Fendt Favorit 824/2

E re199715500 orët246 hp
Holandë, Barneveld
Botuar: 6orë 16min

92 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 9 588 272 ALL
 • ≈ 100 111 USD
E re199715500 orët246 hp
Holandë, Barneveld
Kontakto shitësin
Steyr 8320 - Traktor: foto 1
Steyr 8320 - Traktor: foto 2
Steyr 8320 - Traktor: foto 3
Steyr 8320 - Traktor: foto 4
Steyr 8320 - Traktor: foto 5
Shiko të gjitha fotot (13)

Steyr 8320

19843478 orëtPesha neto: 8300 kg
Sllovenia
Botuar: 6orë 34min
Pyet për çmimin
19843478 orëtPesha neto: 8300 kg
Sllovenia
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

John Deere 3025E

20227 orët
Holandë, Amsterdam
Botuar: 6orë 52min

2 500EUR

Ankandi
 • ≈ 259 142 ALL
 • ≈ 2 705 USD
20227 orët
Holandë, Amsterdam
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

NEW HOLLAND T7.220

20154820 orët
Francë
Botuar: 6orë 53min
Ankandi
20154820 orët
Francë
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

New holland TM150

2000
Holandë, Amsterdam
Botuar: 6orë 53min

2 800EUR

Ankandi
 • ≈ 290 239 ALL
 • ≈ 3 030 USD
2000
Holandë, Amsterdam
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

massey ferguson 8690 Dyna-VT

201297 orëtPesha neto: 10300 kg
Holandë, Amsterdam
Botuar: 6orë 54min
Ankandi
201297 orëtPesha neto: 10300 kg
Holandë, Amsterdam
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

Fendt 930 SCR

20119047 orët
Francë
Botuar: 6orë 55min
Ankandi
20119047 orët
Francë
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

New Holland T7 235

20156760 orët
Francë
Botuar: 6orë 56min
Ankandi
20156760 orët
Francë
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

Mitsubishi MT14

1995939 orëtPesha neto: 780 kg
Holandë, Amsterdam
Botuar: 6orë 57min

1 000EUR

Ankandi
 • ≈ 103 657 ALL
 • ≈ 1 082 USD
1995939 orëtPesha neto: 780 kg
Holandë, Amsterdam
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

Kubota STV40 38PK

20124305 orëtPesha neto: 1195 kg
Holandë, Amsterdam
Botuar: 7orë

2 600EUR

Ankandi
 • ≈ 269 508 ALL
 • ≈ 2 813 USD
20124305 orëtPesha neto: 1195 kg
Holandë, Amsterdam
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

Fendt 826 Profi+

4837 orët
Francë
Botuar: 7orë 1min
Ankandi
4837 orët
Francë
Kontakto shitësin
International 724 - Traktor: foto 1
International 724 - Traktor: foto 2
International 724 - Traktor: foto 3
International 724 - Traktor: foto 4
International 724 - Traktor: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

International 724

6921 orët
Holandë, Amsterdam
Botuar: 7orë 2min

520EUR

Ankandi
 • ≈ 53 901 ALL
 • ≈ 562 USD
6921 orët
Holandë, Amsterdam
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

New Holland T7 260

20201594 orët
Francë
Botuar: 7orë 4min

10 000EUR

Ankandi
 • ≈ 1 036 570 ALL
 • ≈ 10 822 USD
20201594 orët
Francë
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

Valtra S233

20144694 orët
Francë
Botuar: 7orë 6min

5 000EUR

Ankandi
 • ≈ 518 285 ALL
 • ≈ 5 411 USD
20144694 orët
Francë
Kontakto shitësin
Faqja 1 e 192
1 / 192
T1 new listing page - Traktorë
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.