Traktor Claas XERION 4000 TRAC VC nga Gjermani në shitje - ID: 8249133
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: Claas XERION 4000 TRAC VC

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Hapni katalogun

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
CLAAS xerion 4000 trac vc - Traktor: foto 1
CLAAS xerion 4000 trac vc - Traktor: foto 2
CLAAS xerion 4000 trac vc - Traktor: foto 3
CLAAS xerion 4000 trac vc - Traktor: foto 4
CLAAS xerion 4000 trac vc - Traktor: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

CLAAS xerion 4000 trac vc

Traktor
20172006 orët324 hp
Gjermani, DE-06188 LANDSBERG
Botuar: 6m 30dNumri i referencës 46618-ZHYWGTK

219 000EUR

 • ≈ 22 176 816 ALL
 • ≈ 233 537 USD
20172006 orët324 hp
Gjermani, DE-06188 LANDSBERG
Kontakto shitësin
Claas XERION 4000 TRAC VC - Traktor: foto 1
Claas XERION 4000 TRAC VC - Traktor: foto 2
Claas XERION 4000 TRAC VC - Traktor: foto 3
Claas XERION 4000 TRAC VC - Traktor: foto 4
Claas XERION 4000 TRAC VC - Traktor: foto 5
Shiko të gjitha fotot (12)

Claas XERION 4000 TRAC VC

Traktor
20176377 orëtPesha neto: 16170 kg428 hp
Gjermani, Lübeck
Botuar: 26d
Pyet për çmimin
20176377 orëtPesha neto: 16170 kg428 hp
Gjermani, Lübeck
Kontakto shitësin
Claas XERION 4000 TRAC VC - Traktor: foto 1
Claas XERION 4000 TRAC VC - Traktor: foto 2
Claas XERION 4000 TRAC VC - Traktor: foto 3
Claas XERION 4000 TRAC VC - Traktor: foto 4
Claas XERION 4000 TRAC VC - Traktor: foto 5
Shiko të gjitha fotot (9)

Claas XERION 4000 TRAC VC

Traktor
20172023 orëtPesha neto: 16170 kg428 hp
Gjermani, Lübeck
Botuar: 26d
Pyet për çmimin
20172023 orëtPesha neto: 16170 kg428 hp
Gjermani, Lübeck
Kontakto shitësin
CLAAS xerion 4000 trac vc TRAC VC - Traktor: foto 1
CLAAS xerion 4000 trac vc TRAC VC - Traktor: foto 2

CLAAS xerion 4000 trac vc TRAC VC

Traktor
20136810 orët324 hp
Gjermani, DE-06188 LANDSBERG
Botuar: 15dNumri i referencës 46618-SCNYYCY

169 900EUR

 • ≈ 17 204 753 ALL
 • ≈ 181 177 USD
20136810 orët324 hp
Gjermani, DE-06188 LANDSBERG
Kontakto shitësin
CLAAS xerion 4000 trac vc - Traktor: foto 1
CLAAS xerion 4000 trac vc - Traktor: foto 2
CLAAS xerion 4000 trac vc - Traktor: foto 3
CLAAS xerion 4000 trac vc - Traktor: foto 4
CLAAS xerion 4000 trac vc - Traktor: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

CLAAS xerion 4000 trac vc

Traktor
20202614 orët324 hp
Gjermani, DE-06188 LANDSBERG
Botuar: 28dNumri i referencës 46618-TNTMELF

227 500EUR

 • ≈ 23 037 560 ALL
 • ≈ 242 601 USD
20202614 orët324 hp
Gjermani, DE-06188 LANDSBERG
Kontakto shitësin
Claas XERION 4000 TRAC VC - Traktor: foto 1
Claas XERION 4000 TRAC VC - Traktor: foto 2
Claas XERION 4000 TRAC VC - Traktor: foto 3
Claas XERION 4000 TRAC VC - Traktor: foto 4
Claas XERION 4000 TRAC VC - Traktor: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

Claas XERION 4000 TRAC VC

Traktor
2014435 hp
Poloni, Wczasowa 41 89-511 Cekcyn Poland
Botuar: 4m 31d

110 975EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 11 237 772 ALL
 • ≈ 118 341 USD
2014435 hp
Poloni, Wczasowa 41 89-511 Cekcyn Poland
Kontakto shitësin
CLAAS xerion 4000 trac vc - Traktor: foto 1
CLAAS xerion 4000 trac vc - Traktor: foto 2
CLAAS xerion 4000 trac vc - Traktor: foto 3
CLAAS xerion 4000 trac vc - Traktor: foto 4
CLAAS xerion 4000 trac vc - Traktor: foto 5
Shiko të gjitha fotot (18)

CLAAS xerion 4000 trac vc

Traktor
20147997 orët298 hp
Gjermani, DE-19300 GRABOW
Botuar: 4m 10dNumri i referencës 46618-SPHIMQL

130 000EUR

 • ≈ 13 164 320 ALL
 • ≈ 138 629 USD
20147997 orët298 hp
Gjermani, DE-19300 GRABOW
Kontakto shitësin
CLAAS xerion 4000 trac vc - Traktor: foto 1
CLAAS xerion 4000 trac vc - Traktor: foto 2
CLAAS xerion 4000 trac vc - Traktor: foto 3
CLAAS xerion 4000 trac vc - Traktor: foto 4
CLAAS xerion 4000 trac vc - Traktor: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

CLAAS xerion 4000 trac vc

Traktor
20143929 orët
Gjermani, DE-06188 LANDSBERG
Botuar: 1m 21dNumri i referencës 46618-DPMAEAB

195 000EUR

 • ≈ 19 746 480 ALL
 • ≈ 207 944 USD
20143929 orët
Gjermani, DE-06188 LANDSBERG
Kontakto shitësin
CLAAS xerion 4000 trac vc - Traktor: foto 1
CLAAS xerion 4000 trac vc - Traktor: foto 2
CLAAS xerion 4000 trac vc - Traktor: foto 3
CLAAS xerion 4000 trac vc - Traktor: foto 4
CLAAS xerion 4000 trac vc - Traktor: foto 5
Shiko të gjitha fotot (14)

CLAAS xerion 4000 trac vc

Traktor
20146060 orët312 hp
Gjermani, DE-39264 SCHORA
Botuar: 1m 14dNumri i referencës 46618-QKXWBEL

134 900EUR

 • ≈ 13 660 513 ALL
 • ≈ 143 854 USD
20146060 orët312 hp
Gjermani, DE-39264 SCHORA
Kontakto shitësin
CLAAS xerion 4000 trac vc - Traktor: foto 1
CLAAS xerion 4000 trac vc - Traktor: foto 2
CLAAS xerion 4000 trac vc - Traktor: foto 3
CLAAS xerion 4000 trac vc - Traktor: foto 4
CLAAS xerion 4000 trac vc - Traktor: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

CLAAS xerion 4000 trac vc

Traktor
20143925 orët
Gjermani, DE-06188 LANDSBERG
Botuar: 1m 13dNumri i referencës 46618-BZLXWIY

195 000EUR

 • ≈ 19 746 480 ALL
 • ≈ 207 944 USD
20143925 orët
Gjermani, DE-06188 LANDSBERG
Kontakto shitësin

Traktor Claas XERION 4000 TRAC VC

Botuar: 1m 25d

Hmm, duket se artikulli është shitur
Traktor Claas XERION 4000 TRAC VC: foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Traktor Claas XERION 4000 TRAC VC: foto 1
See what's in stock now

Botuar: 1m 25d

SHITUR

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: Claas XERION 4000 TRAC VC

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Marka

Viti i prodhimit

2017
Data e regjistrimit të parë

01.12.2017
Inspektimi teknik

Valid till 2024-12
Orët e makinerisë

6377 orët
Pesha neto

16170 kg
Shpejtësia maks

50 km/orë
Ngjyra

jeshile
Vendndodhja

Gjermani, Lübeck
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

Euro 3
karburanti

dizel
zhvendosja

10600 cc
rendimenti i fuqisë

428 hp
motori

Mercedes Benz
marrja e fuqisë

Shasia/pezullimi
konfigurimi i aksit

4x4
numri i akseve

2-aks
gomat

710/75 R 42
bashkuesi i rimorkios

Karroceria/supestruktura
arka e veglave

Kabina/pjesa e brendshme
drita shtesë

dritare me rrymë

pasqyra elektrike

ngrohësi

kontrolli i shpejtësisë

drejtimi servo

ngrohje e ndenjëseve

ndenjësja pneumatike e shoferit

radio

MP3

sistemi i lundrimit

kompjuter bordi

Më shumë informacion

Колёсный трактор / Wheel Tractor Claas XERION 4000 TRAC VC

Год выпуска / Year of manufacture: 2017

Отработано моточасов / Operating hours: 6.377 h.

Шасси пневмоколесное / Chassis:

Двигатель / Engine: Mercedes-Benz – 10.600 cm³ (320 kW - 435 PS) Euro3B/Tier3

Расстояние между осями / Wheelbase: 3.600 mm

Шины передний мост / Tyres front axle: 710/75 R 42

Шины задний мост / Tyres rear axle: 710/75 R 42

Трансмиссия / Gearbox:: CMATIC

Скорость движения / Max. Travel speed: 50 km/h

Габаритные размеры / Dimensions:

Транспортировочная длина / Transport length: 7.593 mm

Транспортировочная ширина / Transport width: 2.750 mm

Транспортировочная высота / Transport height: 3.941 mm

Собственный вес без балласта / Operating weight: 16.170 kg

Комплектация / Options:

Комфортабельная кабина с кондиционером и системой отопления;

Radio-MP3-Player; cиденье оператора на воздушной подушке и подогревом;

видеокамера с монитором; аккустическое предупреждение заднего хода;

Система холодного запуска от 220V (до – 30 град.);

Задняя 3-точечная навеска с механическим центром. Тягой;

Cabin with air conditioner; Radio-MP3-Player; Satellite communication system;

Adjustable steering column; reverse camera with color screen in cabin; preparation ISOBUS;

acoustic reverse alarm; quick coupler; Fender’s front and rear; Lighting equipment for night works;

Video: show contacts

Video: show contacts

Сроки поставки / Delivery Time: немедленно / prompt!

Цена / Price: договорная / per Anfrage / to be agreed – EURO EXW Germany

Мы можем обеспечить надёжную транспортировку

до необходимого конечного пункта назначения!

Wir können für Sie einen sicheren Transport bis zu Bestimmungsort organisieren!

We can arrange for you a safe transport to the place of destination!

BUCHHAMMER Handel GmbH

Alexander Buchhammer

Willy-Brand-Allee 31A, 23554 Lübeck, Germany

Mobil: show contacts (WhatsApp & Viber) & по-русски

Mobil: show contacts – по-русскиshow contacts />

Skype: show contacts="#seller-contacts">show contacts

E-Mail: show contacts

show contacts

SHITUR

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: Claas XERION 4000 TRAC VC

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test archive
t1 test archive - Agricultural machinery
t1 test archive - Buchhammer Handel GmbH