Traktor John Deere 6120M i ri në shitje - ID: 8246084
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: John Deere 6120M

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Hapni katalogun

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
John Deere 6120m - Traktor: foto 1
John Deere 6120m - Traktor: foto 2
John Deere 6120m - Traktor: foto 3
John Deere 6120m - Traktor: foto 4
John Deere 6120m - Traktor: foto 5
Shiko të gjitha fotot (19)

John Deere 6120m

Traktor
2023671 orët89 hp
Gjermani, DE-93055 REGENSBURG
Botuar: 2m 26dNumri i referencës 46618-3IACWPF

99 900EUR

 • ≈ 10 116 273 ALL
 • ≈ 106 531 USD
2023671 orët89 hp
Gjermani, DE-93055 REGENSBURG
Kontakto shitësin
John Deere 6120 m - Traktor: foto 1
John Deere 6120 m - Traktor: foto 2
John Deere 6120 m - Traktor: foto 3
John Deere 6120 m - Traktor: foto 4
John Deere 6120 m - Traktor: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

John Deere 6120 m

Traktor
2023
Gjermani, AT-8723 KOBENZ BEI KNITTELFELD
Botuar: 2m 18dNumri i referencës 46618-CDQJPDV

110 750EUR

 • ≈ 11 214 988 ALL
 • ≈ 118 101 USD
2023
Gjermani, AT-8723 KOBENZ BEI KNITTELFELD
Kontakto shitësin
John Deere 6120 m - Traktor: foto 1
John Deere 6120 m - Traktor: foto 2
John Deere 6120 m - Traktor: foto 3
John Deere 6120 m - Traktor: foto 4
John Deere 6120 m - Traktor: foto 5
Shiko të gjitha fotot (16)

John Deere 6120 m

Traktor
2023
Gjermani, AT-8723 KOBENZ BEI KNITTELFELD
Botuar: 2m 18dNumri i referencës 46618-BFEFGSQ

123 250EUR

 • ≈ 12 480 788 ALL
 • ≈ 131 431 USD
2023
Gjermani, AT-8723 KOBENZ BEI KNITTELFELD
Kontakto shitësin
John Deere 6120 m - Traktor: foto 1
John Deere 6120 m - Traktor: foto 2
John Deere 6120 m - Traktor: foto 3
John Deere 6120 m - Traktor: foto 4
John Deere 6120 m - Traktor: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

John Deere 6120 m

Traktor
202389 hp
Gjermani, AT-8723 KOBENZ BEI KNITTELFELD
Botuar: 14dNumri i referencës 46618-VXBDHRT

110 750EUR

 • ≈ 11 214 988 ALL
 • ≈ 118 101 USD
202389 hp
Gjermani, AT-8723 KOBENZ BEI KNITTELFELD
Kontakto shitësin
John Deere 6120 m - Traktor: foto 1
John Deere 6120 m - Traktor: foto 2
John Deere 6120 m - Traktor: foto 3
John Deere 6120 m - Traktor: foto 4
John Deere 6120 m - Traktor: foto 5
Shiko të gjitha fotot (16)

John Deere 6120 m

Traktor
202389 hp
Gjermani, AT-8723 KOBENZ BEI KNITTELFELD
Botuar: 14dNumri i referencës 46618-4LVWRUL

123 250EUR

 • ≈ 12 480 788 ALL
 • ≈ 131 431 USD
202389 hp
Gjermani, AT-8723 KOBENZ BEI KNITTELFELD
Kontakto shitësin
John Deere 6120M - Traktor: foto 1
John Deere 6120M - Traktor: foto 2
John Deere 6120M - Traktor: foto 3
John Deere 6120M - Traktor: foto 4
John Deere 6120M - Traktor: foto 5
Shiko të gjitha fotot (18)

John Deere 6120M

Traktor
E re202332 orëtPesha neto: 5750 kg131 hp
Gjermani, Lübeck
Botuar: 26d
Pyet për çmimin
E re202332 orëtPesha neto: 5750 kg131 hp
Gjermani, Lübeck
Kontakto shitësin
John Deere 6120m - Traktor: foto 1
John Deere 6120m - Traktor: foto 2
John Deere 6120m - Traktor: foto 3
John Deere 6120m - Traktor: foto 4
John Deere 6120m - Traktor: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

John Deere 6120m

Traktor
202344 orët109 hp
Gjermani, DE-96349 STEINWIESEN
Botuar: 1m 7dNumri i referencës 46618-ULY57U1

116 000EUR

 • ≈ 11 746 624 ALL
 • ≈ 123 700 USD
202344 orët109 hp
Gjermani, DE-96349 STEINWIESEN
Kontakto shitësin
John Deere 6120m - Traktor: foto 1
John Deere 6120m - Traktor: foto 2
John Deere 6120m - Traktor: foto 3
John Deere 6120m - Traktor: foto 4
John Deere 6120m - Traktor: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

John Deere 6120m

Traktor
202344 orët108 hp
Gjermani, DE-96349 STEINWIESEN
Botuar: 1m 6dNumri i referencës 46618-SJJTUCE

116 000EUR

 • ≈ 11 746 624 ALL
 • ≈ 123 700 USD
202344 orët108 hp
Gjermani, DE-96349 STEINWIESEN
Kontakto shitësin
John Deere 6120m - Traktor: foto 1
John Deere 6120m - Traktor: foto 2
John Deere 6120m - Traktor: foto 3
John Deere 6120m - Traktor: foto 4
John Deere 6120m - Traktor: foto 5
Shiko të gjitha fotot (21)

John Deere 6120m

Traktor
2023800 orët89 hp
Gjermani, DE-93055 REGENSBURG
Botuar: 2m 26dNumri i referencës 46618-LDT9BMZ

98 500EUR

 • ≈ 9 974 504 ALL
 • ≈ 105 038 USD
2023800 orët89 hp
Gjermani, DE-93055 REGENSBURG
Kontakto shitësin
John Deere 6120m aq+ - Traktor: foto 1
John Deere 6120m aq+ - Traktor: foto 2
John Deere 6120m aq+ - Traktor: foto 3
John Deere 6120m aq+ - Traktor: foto 4
John Deere 6120m aq+ - Traktor: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

John Deere 6120m aq+

Traktor
202389 hp
Gjermani, DE-67150 NIEDERKIRCHEN
Botuar: 2m 19dNumri i referencës 46618-ATGTJPY

89 000EUR

 • ≈ 9 012 496 ALL
 • ≈ 94 907 USD
202389 hp
Gjermani, DE-67150 NIEDERKIRCHEN
Kontakto shitësin

Traktor i ri John Deere 6120M

Botuar: 1m 26d

Hmm, duket se artikulli është shitur
Traktor i ri John Deere 6120M: foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Traktor i ri John Deere 6120M: foto 1
See what's in stock now

Botuar: 1m 26d

SHITUR

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: John Deere 6120M

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Modeli

Viti i prodhimit

2023
E re

Gjendja

e re
Data e regjistrimit të parë

01.02.2024
Inspektimi teknik

Valid till 2025-02
Orët e makinerisë

32 orët
Pesha neto

5750 kg
Shpejtësia maks

40 km/orë
Ngjyra

jeshile
Vendndodhja

Gjermani, Lübeck
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

Euro 5
karburanti

dizel
zhvendosja

4500 cc
rendimenti i fuqisë

131 hp
motori

John Deere PowerTech EWL
kutia e marsheve

manuale
marrja e fuqisë

Shasia/pezullimi
konfigurimi i aksit

4x4
numri i akseve

2-aks
baza e rrotës

2400 mm
gomat e përparme

480/70R24 Mitas
gomat e pasme

540/65 R38 Mitas
bashkuesi i rimorkios

Karroceria/supestruktura
arka e veglave

Kabina/pjesa e brendshme
drita kundër mjegullës

drita shtesë

dritare me rrymë

pasqyra elektrike

kontrolli i shpejtësisë

drejtimi servo

ngrohje e ndenjëseve

ndenjësja pneumatike e shoferit

sistemi i lundrimit

kompjuter bordi

Më shumë informacion

Колёсный трактор / Wheel Tractor John Deere 6120M

Год выпуска / Year of manufacture: 2023

Отработано моточасов / Operating hours: 32 h.

Шасси пневмоколесное / Chassis:

Двигатель / Engine: John Deere - PowerTech EWL - 4.500 cm³ (98 kW – 133 PS) Euro5/Tier5

Расстояние между осями / Wheelbase: 2.400 mm

Шины передний мост / Tyres front axle: 480/70R24 Mitas

Шины задний мост / Tyres rear axle: 540/65 R38 Mitas

Трансмиссия / Transmission: Manuell

Скорость движения / Max. Travel speed: 40 km/h

Габаритные размеры / Dimensions:

Транспортировочная длина / Transport length: 4.327 mm

Транспортировочная ширина / Transport width: 2.250 mm

Транспортировочная высота / Transport height: 2.763 mm

Рабочий вес / Operating weight: 5.750 kg

Комплектация / Options:

Комфортабельная кабина с кондиционером и системой отопления;

Radio-MP3-Player; cиденье оператора на воздушной подушке и подогревом;

аккустическое предупреждение заднего хода; CommandARM with ZSGs;

Хвостовой вал: 540/540E/1000 об/мин; быстросъёмное устройство.

Cabin with air conditioner automatic; Joystick Control; Radio-MP3-Player;

Satellite communication system; Adjustable steering column; CommandARM with ZSGs;

Intelligent Power Management; Torque proportioning differentials, front and rear;

5 double-acting control units; Power Beyond; sprung front axle; acoustic reverse alarm;

Compressed air system 1- & 2-circle; multifunction electronic lever;

Rear power take-off: 540/540E/1000 rpm; Hydraulic upper link rear;

traction pendulum; automatic trailer coupling; Front power lifters;

Upper handlebar front; Fender’s front and rear; Lighting equipment for night works;

CE & EPA Certified.

Гарантийный срок / Garantie / Warranty: 12 Monaten / 12 months oder/or 2.000 h!

Video: show contacts

Video: show contacts

Сроки поставки / Delivery Time: немедленно / prompt!

Цена / Price: договорная / per Anfrage / to be agreed – EURO EXW Germany.

Мы можем обеспечить надёжную транспортировку

до необходимого конечного пункта назначения!

Wir können für Sie einen sicheren Transport bis zu Bestimmungsort organisieren!

We can arrange for you a safe transport to the place of destination!

BUCHHAMMER Handel GmbH

Alexander Buchhammer

Willy-Brand-Allee 31A, 23554 Lübeck, Germany

Mobil: show contacts (WhatsApp & Viber) & по-русски

Mobil: show contacts – по-русскиshow contacts />

Skype: show contacts="#seller-contacts">show contacts

E-Mail: show contacts

show contacts

SHITUR

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: John Deere 6120M

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test archive
t1 test archive - Agricultural machinery
t1 test archive - Buchhammer Handel GmbH