Trince/ Grirese degesh dhe bari BERTI ECF-SB120 nga Itali, 8000 EUR në shitje - ID: 8247926
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

8 000EUR

  • ≈ 810 112 ALL
  • ≈ 8 531 USD

BERTI ECF-SB120

Trince/ Grirese degesh dhe bariBERTI ECF-SB120
2024

8 000EUR

Kontakto shitësin

Trince/ Grirese degesh dhe bari BERTI ECF-SB120

Botuar: 1m 26d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Trince/ Grirese degesh dhe bari BERTI ECF-SB120: foto 1
Trince/ Grirese degesh dhe bari BERTI ECF-SB120: foto 3
Trince/ Grirese degesh dhe bari BERTI ECF-SB120: foto 4
Trince/ Grirese degesh dhe bari BERTI ECF-SB120: foto 5
Trince/ Grirese degesh dhe bari BERTI ECF-SB120: foto 6
Ask for all available pictures

Botuar: 1m 26d

Shtoni në të preferuarat
PDF

8 000EUR

  • ≈ 810 112 ALL
  • ≈ 8 531 USD
Kontakto shitësin
Marka

Numri i referencës

02431
Viti i prodhimit

2024
Vendndodhja

Itali, Via Trionfale, 12526, 00135 Roma, Italia

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Më telefono
Kërko informacion të detajuar
Më shumë informacion

A noleggio o vendita

Completa di sella con diametro perni :80mm

Rotore Ø 420 con mazze forgiate e bonificate a doppio taglio a scomparsa

Decespugliatrice forestale idraulica per escavatori con peso operativo a partire da 18 a 28 tonn

Adatta a trinciatura erba, arbusti, cespugli e abbattimento e trinciatura alberi fino a Ø 30 cm.

E’ la macchina ideale per lavori di pulizia in aree disastrate, mantenimento di linee ferroviarie,

attorno a linee elettriche, per la creazione di barriere tagliafuoco, pulizia lungo canali e fiumi, ecc

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

8 000EUR

  • ≈ 810 112 ALL
  • ≈ 8 531 USD
Itali, Via Trionfale, 12526, 00135 Roma, Italia
Ora lokale e shitësit:
01:25
4.8
59 komente
2 Më shumë se 2 vjet me Truck1
V Volvo shitës i autorizuar

Personat e kontaktit
Gianluca Leo
English, Italiano
Elisa Napoleoni
Español
Oana Bicer Laura
Română
Alicja Tryskuc
Polski
Paolo Napoleoni
Français

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Agricultural machinery
t1 test unit - OMECO SPA