Reja dhe përdorur Pajisje HVAC në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Pajisje HVAC


   Faqja 1 e 9 1/9   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 DESA REM 22 ECA - Ngrohës ndërtimi
 4
300 EUR
Çmimi pa. TVSH

Ngrohës ndërtimi

INTER BUSINESS FR

1

Francë, SEVIGNY WALEPPE

Numri i referencës 10570002200182

 Kompresor śrubowy RENNER RS 30, 30 kw - Pajisje HVAC
 6
3 597 EUR

Pajisje HVAC

40 hp

Dariusz Kontek

2

Poloni, Zduny

Green air 9000B - Pajisje HVAC
 11
250 EUR
Ankandi

Pajisje HVAC

2023

Botuar: 3orë 31min

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Buorren 56, Houtigehage , 9223 LD

Numri i referencës 9594139

Kremer KR-200W - Pajisje HVAC
 9
150 EUR
Ankandi

Pajisje HVAC

2021

Botuar: 4orë 15min

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Venrayseweg 130, Horst, 5961 NT

Numri i referencës 9600590

Royalty Line 3 in 1 - Pajisje HVAC
 7
250 EUR
Ankandi

Pajisje HVAC

2023

Botuar: 4orë 17min

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Buorren 56, Houtigehage , 9223 LD

Numri i referencës 9594328

Kremer KR-200W - Pajisje HVAC
 9
150 EUR
Ankandi

Pajisje HVAC

2021

Botuar: 4orë 23min

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Venrayseweg 130, Horst, 5961 NT

Numri i referencës 9600528

 Flexit S12 Air Cleaner - Pajisje HVAC
 8
Ankandi

Pajisje HVAC

Botuar: 1d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200224987

 Pieper Mobile Dust Collector - Pajisje HVAC
 11
Ankandi

Pajisje HVAC

Botuar: 1d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200223771

 Flexit S12 Air Cleaner - Pajisje HVAC
 8
Ankandi

Pajisje HVAC

Botuar: 1d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200224989

 Flexit S12 Air Cleaner - Pajisje HVAC
 8
Ankandi

Pajisje HVAC

Botuar: 1d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200224986

 Flexit S12 Air Cleaner - Pajisje HVAC
 9
Ankandi

Pajisje HVAC

Botuar: 1d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200224988

 Flexit S12 Air Cleaner - Pajisje HVAC
 8
Ankandi

Pajisje HVAC

Botuar: 1d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200224985

 El Björn TF36EL - Ngrohës ndërtimi
 9
Ankandi

Ngrohës ndërtimi

Botuar: 2d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200224893

 El Björn TF50HV - Ngrohës ndërtimi
 9
Ankandi

Ngrohës ndërtimi

Botuar: 2d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200224897

 El Björn TF36EL - Ngrohës ndërtimi
 9
Ankandi

Ngrohës ndërtimi

Botuar: 2d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200224892

 El Björn TF36EL - Ngrohës ndërtimi
 9
Ankandi

Ngrohës ndërtimi

Botuar: 2d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200224889

 El Björn TF50HV - Ngrohës ndërtimi
 9
Ankandi

Ngrohës ndërtimi

Botuar: 2d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200224898

 El Björn TF36EL - Ngrohës ndërtimi
 9
Ankandi

Ngrohës ndërtimi

Botuar: 2d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200224890

 El Björn TF50HV - Ngrohës ndërtimi
 9
Ankandi

Ngrohës ndërtimi

Botuar: 2d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200224896

 El Björn TF36EL - Ngrohës ndërtimi
 9
Ankandi

Ngrohës ndërtimi

Botuar: 2d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200224885

 El Björn TF30HV - Ngrohës ndërtimi
 11
Ankandi

Ngrohës ndërtimi

Botuar: 2d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200224895

 El Björn TF36EL - Ngrohës ndërtimi
 9
Ankandi

Ngrohës ndërtimi

Botuar: 2d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200224887

1 2 3 9   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Industrial equipment - Industrial HVAC equipment
t1 old