Reja dhe përdorur Vegla makinerie në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Vegla makinerie


   Faqja 1 e 6 1/6   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 1997 Hundegger K1 - Makineri për përpunimin e drurit
 8
257 EUR
Ankandi

Makineri për përpunimin e drurit

Botuar: 13orë 52min

Blinto GmbH

4

XZ Linia do blach / Line for sheet metal - Makinë për përpunimin e metalit
 5
52 300 EUR
Çmimi pa. TVSH

Makinë për përpunimin e metalit

2017

Botuar: 1d

SWENSKA POWERHOUSE

5

Poloni, Mników

 Felder K975 - Makineri për përpunimin e drurit
 20
374 EUR
Ankandi

Makineri për përpunimin e drurit

Botuar: 2d

Blinto

4

 Legosol CH3 - Makineri për përpunimin e drurit
 16
4 041 EUR
Ankandi

Makineri për përpunimin e drurit

Botuar: 2d

Blinto

4

 1964 CORDIA S-30 - Vegël makinerie
 3
4 EUR
Ankandi

Vegël makinerie

Botuar: 2d

Blinto GmbH

4

 Harrison M300 - Vegël makinerie
 21
Ankandi

Vegël makinerie

Botuar: 2d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

5

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140371168

 Sega a nastro elettrica OMA - Vegël makinerie
 2
Pyet për çmimin

Vegël makinerie

Botuar: 3d

Vergano Alberto

1

Itali, Altavilla Monferrato

 Oyster SF-1705 Metal Thread Cutting Machine - Makinë për përpunimin e metalit
 9
Ankandi

Makinë për përpunimin e metalit

Botuar: 5d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200223939

 Aluminium Milling Machine - Makinë për përpunimin e metalit
 12
Ankandi

Makinë për përpunimin e metalit

Botuar: 5d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200223933

 Soenen SQ3 Alumiinium Profile Milling Machine - Makinë për përpunimin e metalit
 14
Ankandi

Makinë për përpunimin e metalit

Botuar: 5d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200223936

 Klaeger 220+ Steel Electric Hack Saw - Vegël makinerie
 13
Ankandi

Vegël makinerie

Botuar: 5d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200223768

 Haffer EV948 Aluminium Notching Shear - Vegël makinerie
 19
Ankandi

Vegël makinerie

Botuar: 5d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200223934

 Omega Radial Arm Sawing Machine - Vegël makinerie
 11
Ankandi

Vegël makinerie

Botuar: 5d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200223781

 Wegoma Alumiinium Processing Machine - Vegël makinerie
 15
Ankandi

Vegël makinerie

Botuar: 5d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200223938

 Soenen ZV12 Aluminium Cold Circular Sawing Machine - Vegël makinerie
 10
Ankandi

Vegël makinerie

Botuar: 5d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200223935

 Alumiinium Processing Machine - Vegël makinerie
 14
Ankandi

Vegël makinerie

Botuar: 5d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200223937

MAZAK Quick Turn Smart 350  - Vegël makinerie
 20
Pyet për çmimin

Vegël makinerie

2014
3 849 orët

Botuar: 5d

Stellmann Baumaschinen A.G.

13

Belgjikë, SANKT VITH

Javo  - Vegël makinerie
 15
500 EUR
Ankandi

Vegël makinerie

Botuar: 6d

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Kanaalweg 8D, De Lier, 2678 LX

Numri i referencës 9579047

 Sega a nastro OMA 700 - Vegël makinerie
 3
Pyet për çmimin

Vegël makinerie

Botuar: 6d

Vergano Alberto

1

Itali, Altavilla Monferrato

 1992 AVOLA ZBV 500 - Vegël makinerie
 3
25 EUR
Ankandi

Vegël makinerie

Botuar: 8d

Blinto GmbH

4

1 2 3 6   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Industrial equipment - Machine tools
t1 old