Reja dhe përdorur makineri ndërtimi Ankandi në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Makineri ndërtimi

Ankandi

   Faqja 1 e 279 1/279   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Agregat Prądotwórczy Silnik PAXMAN VP 185 2 MEGAWATY 2000 KW 2500 KVA Silnik PAXMAN VP 185 V 12 2500 KW moc 3400 KM HP PS Nieużywany - set gjeneratori
 6
250 000 EUR
Çmimi përfshirë. TVSH
Ankandi
23% TVSH
WCM LT10S - miniekskavator
 20
1 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi

Miniekskavator

2022
18 orët
Pesha neto: 1 000 kg
9 hp

Botuar: 3min

Epic Auctions B.V.

Holandë, Leende

Numri i referencës 69461

 2011 Yanmar Vi050-U - miniekskavator
 29
Ankandi

Miniekskavator

2011

Botuar: 58min

Euro Auctions

Spanjë, Zaragoza, Zaragoza, Zaragoza

Numri i referencës 240049448

 2011 Yanmar VI020-4 - miniekskavator
 27
Ankandi

Miniekskavator

2011

Botuar: 58min

Euro Auctions

Spanjë, Zaragoza, Zaragoza, Zaragoza

Numri i referencës 240049447

 2014 Yanmar Vi050-U - miniekskavator
 28
Ankandi

Miniekskavator

2014

Botuar: 58min

Euro Auctions

Spanjë, Zaragoza, Zaragoza, Zaragoza

Numri i referencës 240049427

 Pallet of Generators - set gjeneratori
 6
Ankandi

Set gjeneratori

Botuar: 58min

Euro Auctions

Spanjë, Zaragoza, Zaragoza, Zaragoza

Numri i referencës 240049442

 2011 Kaeser M20 70CFM - kompresor ajri
 16
Ankandi

Kompresor ajri

2011

Botuar: 59min

Euro Auctions

Spanjë, Zaragoza, Zaragoza, Zaragoza

Numri i referencës 240049430

 Generator, Honda Engine (2 of) / Generador - set gjeneratori
 7
Ankandi

Set gjeneratori

Botuar: 59min

Euro Auctions

Spanjë, Zaragoza, Zaragoza, Zaragoza

Numri i referencës 240049263

 2008 Bomag BW211 D-4 - rul rrugësh
 28
Ankandi

Rul rrugësh

2008

Botuar: 59min

Euro Auctions

Spanjë, Zaragoza, Zaragoza, Zaragoza

Numri i referencës 240049426

 Atlas Copco Single Axle Compressor - kompresor ajri
 15
Ankandi

Kompresor ajri

Botuar: 59min

Euro Auctions

Spanjë, Zaragoza, Zaragoza, Zaragoza

Numri i referencës 240049520

 2020 Atlas Copco CPPG5P - set gjeneratori
 8
Ankandi

Set gjeneratori

2020

Botuar: 59min

Euro Auctions

Spanjë, Zaragoza, Zaragoza, Zaragoza

Numri i referencës 240049443

 2013 Ausa D600 APG - minshkarkues
 27
Ankandi

Minshkarkues

2013

Botuar: 59min

Euro Auctions

Spanjë, Zaragoza, Zaragoza, Zaragoza

Numri i referencës 240049479

 Unused 2023 PCAT TW36 - fadrom me goma
 29
Ankandi

Fadrom me goma

2023

Botuar: 59min

Euro Auctions

Spanjë, Zaragoza, Zaragoza, Zaragoza

Numri i referencës 240048829

 Betico PT62 - kompresor ajri
 17
Ankandi

Kompresor ajri

Botuar: 1orë

Euro Auctions

Spanjë, Zaragoza, Zaragoza, Zaragoza

Numri i referencës 240049260

 2013 Bobcat E25 EM - miniekskavator
 28
Ankandi

Miniekskavator

2013

Botuar: 1orë

Euro Auctions

Spanjë, Zaragoza, Zaragoza, Zaragoza

Numri i referencës 240049429

 2013 Atlas Weyhausen 65 - fadrom me goma
 33
Ankandi

Fadrom me goma

2013
638 orët

Botuar: 1orë

Euro Auctions

Spanjë, Zaragoza, Zaragoza, Zaragoza

Numri i referencës 240049452

 Ayerbe AY6000T - set gjeneratori
 7
Ankandi

Set gjeneratori

Botuar: 1orë

Euro Auctions

Spanjë, Zaragoza, Zaragoza, Zaragoza

Numri i referencës 240049509

 2011 Yanmar Vi080-U - miniekskavator
 34
Ankandi

Miniekskavator

2011

Botuar: 1orë

Euro Auctions

Spanjë, Zaragoza, Zaragoza, Zaragoza

Numri i referencës 240049428

 Caterpillar 972M - fadrom me goma
 1
150 000 EUR
Ankandi

Fadrom me goma

2014
7 101 orët

Botuar: 4orë 1min

MPE France

Francë, Gaillon

Numri i referencës CAT0972MCJPR00366

 Sunward SW18 - sondë shpimi
 20
180 000 EUR
Ankandi

Sondë shpimi

2008
5 596 orët

Botuar: 4orë 1min

MPE Italia

Itali, Caorso

Numri i referencës S00102

 Sandvik DI6400 - sondë shpimi
 1
165 000 EUR
Ankandi

Sondë shpimi

2014
5 504 orët

Botuar: 4orë 1min

MPE DACH

Gjermani, Meppen

Numri i referencës 114P34786-1

1 2 3 279   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Construction machinery
t1 old