Makineri ndërtimi BOMAG


   Faqja 1 e 27 1/27   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Bomag BWB sf365 - makineri asfalti
 8
1 000 EUR

Makineri asfalti

1990
Pesha neto: 3 250 kg

Online: 10m 30d

Euro Trucks

10

Holandë, Voorst, Netherlands

Bomag BW 120 AD-5  - rul rrugësh
 13
15 038 EUR

Rul rrugësh

2014
745 orët
32 hp

Online: 1d

LPM PLANT SALES LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien, Farnsfield, Nottinghamshire

ID ROL-0155

Bomag BW100 AD-4 - rul
 11
13 750 EUR
Çmimi neto

Rul

2014
951 orët
Pesha neto: 2 400 kg
33 hp

Online: 16orë 32min

FPM bv

Holandë, WEKEROM

BOMAG BW100 ADM2 - mini rul
 8
4 500 EUR
Ankandi

Mini rul

2 125 orët

Online: 1d

AGORASTORE

Francë, MONTREUIL SOUS BOIS

ID 203281

BOMAG Bw100 ad2 - rul rrugësh
 6
5 562 EUR
Ankandi

Rul rrugësh

2005
1 801 orët

Online: 1d

AGORASTORE

Francë, MONTREUIL SOUS BOIS

ID 203606

Bomag BW 120 AD-5  - rul rrugësh
 13
15 038 EUR

Rul rrugësh

2014
745 orët
32 hp

Online: 1d

LPM PLANT SALES LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien, Farnsfield, Nottinghamshire

ID ROL-0155

BOMAG BF 300P - shtrues asfalti
 9
47 290 EUR

Shtrues asfalti

2016
2 900 orët

Online: 1d

Laslo Truck

Hungari, Budapest

BOMAG BW 213 DH-4i Úthenger - ngjeshës
 10
78 760 EUR

Ngjeshës

2015
799 orët

Online: 1d

Laslo Truck

Hungari, Budapest

Bomag BW161AD-4 - rul
 7
23 000 EUR
Çmimi neto

Rul

2007
5 385 orët
102 hp

Online: 1d

Smitma B.V.

10

Holandë, Venlo

ID 183390

Bomag BW154-AP AM - rul
 7
26 900 EUR
Çmimi neto

Rul

2009
3 093 orët
Pesha neto: 7 300 kg
75 hp

Online: 1d

Smitma B.V.

10

Holandë, Venlo

ID 183098

Bomag BW154 AP-4 AM - rul
 7
26 900 EUR
Çmimi neto

Rul

2010
4 966 orët
Pesha neto: 8 465 kg
75 hp

Online: 1d

Smitma B.V.

10

Holandë, Venlo

ID 183608

Bomag BW211-D5 - rul
 7
63 900 EUR
Çmimi neto

Rul

2017
105 orët
129 hp

Online: 1d

Smitma B.V.

10

Holandë, Venlo

ID 182801

Bomag BW24R - rul pneumatik
 7
35 900 EUR
Çmimi neto

Rul pneumatik

2003
6 882 orët
Pesha neto: 15 160 kg
101 hp

Online: 1d

Smitma B.V.

10

Holandë, Venlo

ID 181502

Bomag BPR 30/38 - pllakë vibratori
 8
135 EUR
Ankandi

Pllakë vibratori

2012

Online: 2d

Fymas Auctions ApS

Danimarkë, Glostrup

BOMAG BW-213 DH4**Brand**Hydr./Getriebe/Walze OK  - ngjeshës
 13
13 900 EUR
Çmimi neto

Ngjeshës

2009
4 900 orët

Online: 2d

O.S.A. Baumaschinen GmbH

Gjermani, Ebermannsdorf

Bomag Bomag Kombiwalze BW100AC-3 - rul
 16
9 500 EUR
Çmimi neto

Rul

1999
410 orët

Online: 2d

Big Machinery B.V.

9

Holandë, BIG 5 De Tweede Geerden 35 Velddriel

 Bomag Radio Controlled Double Drum Vibratng Pad Foot Trench Roller - mini rul
 20
Ankandi

Mini rul

Online: 2d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140257945

 Bomag BW211-D3 - rul rrugësh
 17
Ankandi

Rul rrugësh

Online: 3d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140252785

BOMAG 60/65  - pllakë vibratori
 3
5 500 EUR
Çmimi neto

Pllakë vibratori

2013
80 orët

Online: 3d

Baumaschinen Weidinger AG

6

Gjermani, Haidmühle

BOMAG BW 120 AD-5 - rul
 10
Pyet për çmimin

Rul

2014
900 orët

Online: 3d

Baumaschinen Puntigam GmbH

Austri, Salsach 28, A-8483 Deutsch Goritz, Austria

ID 2282

BOMAG BW75 - mini rul
 14
Ankandi

Mini rul

Online: 3d

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

8

Itali, CAORSO, ITA

BOMAG BW184AD - rul rrugësh
 20
Ankandi

Rul rrugësh

2003
3 638 orët

Online: 3d

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

8

Itali, CAORSO, ITA

1 2 3 27   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.