Reja dhe përdorur Buldozerë në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Buldozerë


2 350
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 118 1/118   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Shantui SD16L - Buldozer
Pyet për çmimin
Shantui SD 16 - Buldozer
Pyet për çmimin
Caterpillar D 3 C - Buldozer
 7
13 998 EUR
2012
4 200 orët
75 hp

Toaks International Trading Company

1

Kinë, Shanghai

Shantui SD22 - Buldozer
 6
Pyet për çmimin
2018
2 600 orët
Pesha neto: 21 000 kg
226 hp

Botuar: 7orë 23min

SHANGHAI TAILE CONSTRUCTION MACHINERY CO.,LID

Kinë, Shanghai

Shantui SD 22 - Buldozer
 7
32 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
1 800 orët
Pesha neto: 22 000 kg
255 hp

Botuar: 7orë 23min

SHANGHAI TAILE CONSTRUCTION MACHINERY CO.,LID

Kinë, Shanghai

Shantui SD 16 - Buldozer
 6
Pyet për çmimin
2016
1 800 orët
Pesha neto: 23 000 kg
226 hp

Botuar: 7orë 23min

SHANGHAI TAILE CONSTRUCTION MACHINERY CO.,LID

Kinë, Shanghai

Shantui SD16L - Buldozer
 8
Pyet për çmimin
2017
1 100 orët
Pesha neto: 18 000 kg
176 hp

Botuar: 7orë 23min

SHANGHAI TAILE CONSTRUCTION MACHINERY CO.,LID

Kinë, Shanghai

Caterpillar D 6 T LGP (CE Certified)  - Buldozer
 46
67 000 EUR
2011
13 562 orët
199 hp

Botuar: 8orë 16min

JRTRADING B.V.

Holandë, Niederlande, RITTHEM, Zeeland

Numri i referencës JRTC-0097

Komatsu D85PX-15 - Buldozer
 20
Pyet për çmimin
2007
14 211 orët
Pesha neto: 27 650 kg

Botuar: 8orë 56min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05467

Caterpillar D8N - Buldozer
 20
Pyet për çmimin
1989
9 952 orët
Pesha neto: 33 500 kg

Botuar: 8orë 57min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05742

Caterpillar D6T LGP - Buldozer
 20
Pyet për çmimin
2011
14 174 orët
Pesha neto: 22 275 kg

Botuar: 8orë 57min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05640

Caterpillar D6T LGP - Buldozer
 20
Pyet për çmimin
2010
13 674 orët
Pesha neto: 22 275 kg

Botuar: 8orë 57min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05573

Caterpillar D6R III LGP - Buldozer
 20
Pyet për çmimin
2006
13 427 orët
Pesha neto: 21 715 kg

Botuar: 8orë 57min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05616

Caterpillar D6T LGP - Buldozer
 20
Pyet për çmimin
2012
15 510 orët
Pesha neto: 22 275 kg

Botuar: 8orë 57min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05639

Caterpillar D7E - Buldozer
 20
Pyet për çmimin
2014
6 374 orët
Pesha neto: 28 000 kg

Botuar: 9orë 1min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05691

 2018 Komatsu D61PX-24 - Buldozer
 3
Ankandi
2018

Botuar: 9orë 57min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

5

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140371901

 2016 CAT D6N LGP - Buldozer
 4
Ankandi
2016

Botuar: 9orë 59min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

5

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140371877

Caterpillar D9L - Buldozer
 1
Pyet për çmimin

Botuar: 10orë 42min

Talleres Capelán S.L.

15

Spanjë, Uxes

Numri i referencës 20D1040-1

Caterpillar D6T LGP - Buldozer
 20
107 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
8 830 orët
Pesha neto: 23 365 kg
203 hp

Botuar: 14orë 56min

Big Machinery B.V.

12

Holandë, Overige locaties NL

Numri i referencës 00031845

HSW TD-20 E - Buldozer
 1
Pyet për çmimin
1986

Botuar: 1d

Wibako Sp. z o.o.

11

Poloni, Kojszówka

Numri i referencës 1433ds5

Caterpillar D6R LGP - Buldozer
 20
Pyet për çmimin
2002
6 640 orët
Pesha neto: 25 500 kg

Botuar: 1d

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05719

Liebherr PR752 - Buldozer
 20
Pyet për çmimin
2003
8 673 orët
Pesha neto: 39 700 kg

Botuar: 1d

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05937

Caterpillar D8R - Buldozer
 20
Pyet për çmimin
1999
12 103 orët
Pesha neto: 33 000 kg

Botuar: 1d

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05834

1 2 3 118   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Construction machinery - Bulldozers
t1 old