Hmm, duket se artikulli është shitur

Buldozer Caterpillar D 6 N LGP

buldozer Caterpillar D 6 N LGP

Kontakto shitësin

Politika e privatësisë
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaCATERPILLAR
ModeliD6N
ID70630
Viti i prodhimit2015
Orët e makinerisë5630 orët
Përshkrimi

1.4 Tonne Rippers available at an additional cost. For the full inspection report please visit our website.

UNDERCARRIAGE

Shoe width

700mm

Shoe height

50mm

Shoes - any wear in trailing edge

None evident

Rail height

130mm

Any signs of link failure

No signs of link failure

Average diameter of pins and bushings

75mm rotating bush diameter

Have pins been turned on chains

No

Have pins been turned on chains

No

Sprockets

Good

Idlers

Left side front idler

23mm

Right side front idler

23mm

t1 test archive

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.