Buldozer Caterpillar D 6 N LGP

TipiBuldozer
Viti2017
ShtetiMbretëria e Bashkuar
Telefoni+44 176 95......
Online: 2m 6d
  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaCATERPILLAR
ModeliD6N
ID70639
Viti i prodhimit2017
Orët e makinerisë5059 orët

Përshkrimi

Rippers available at an additional cost. For the full inspection report please visit our website.

UNDERCARRIAGE

Shoe width (mm)

540mm

Shoe Height (mm)

50mm (75%)

Shoes - any wear in trailing edge

minimal

Rail Height

49mm (80%)

Any signs of link failure

Have pins been turned on chains?

No

Sprockets

78mm gape, 17mm tips - good even wear (80%0

IDLERS

Left side front idler

52mm x 25mm (80%)

Left side rear idler

52mm x 25mm (80%)

Right side front idler

52mm x 25mm (80%)

Right side rear idler

52mm x 25mm (80%)

TOP ROLLERS

Left side 1st rollers

180mm (85-90%)

Right side 1st roller

180mm (85-90%)

BOTTOM ROLLERS

Roller 1 left side

v/o (30%)

Roller 1 right side

v/o (30%)

Roller 2 left side

v/o (30%)

Roller 2 right side

v/o (30%)

Roller 3 left side

167mm (30%)

Roller 3 right side

168mm (30%)

Roller 4 left side

168mm (30%)

Roller 4 right side

168mm (30%)

Roller 5 left side

168mm (30%)

Roller 5 right side

169mm (30%)

Roller 6 left side

168mm (30%)

Roller 6 right side

170mm (30%)

Roller 7 left side

v/o (30%)

Roller 7 right side

v/o (30%)

Roller 8 left side

v/o (30%)

Roller 8 right side

v/o (30%)

Kërko informacion të detajuar

Shitësi

Red Bull Equipment Ltd

Red Bull Equipment Ltd

+44 176 95...
United Kingdom, Grossbritannien, Southampton
Ora lokale e shitësit — 11:00

Personat e kontaktit

Louis Gibbings

Louis Gibbings

+44 0 1769...

Adam Gibbings

Adam Gibbings

English

+44 0 1769...


Kontakto shitësin


Privacy policy

t1 test unit

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.