Buldozer Caterpillar D 6 T LGP

Online: 3m 1d

Marka CATERPILLAR
ID 70567
Viti i prodhimit 2016
Orët e makinerisë 4 939 orët
Vendndodhja Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien, Southampton
Telefoni +44 (176) 9...

Shitësi
Red Bull Equipment Ltd
Red Bull Equipment Ltd Mbretëria e Bashkuar
I besueshëm
6 Më shumë se 6 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
03:24
Personat e kontaktit
Paul Dinnis
Louis Gibbings
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.