Buldozer Caterpillar D 7 E LGP

picture_as_pdf

picture_as_pdf

Tipi

Buldozer

Viti

2018

Shteti

Mbretëria e Bashkuar

Telefoni

+44 176 95......

Online: 6m 18d
  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaCATERPILLAR
ID70614
Viti i prodhimit2018
Orët e makinerisë5246 orët

Përshkrimi


For the full inspection report please visit our website.

UNDERCARRIAGE

Shoe width

720mm

Shoe height

70mm

Shoes - any wear in trailing edge?

None evident

Rail height

134mm

Any signs of link failure

No signs of link failure

Average diameter of pins and bushings

78mm Rotating bush diameter

Have pins been turned on chains

No

Sprockets

Worn

Idlers

Left side front idler

24mm

Right side front idler

25mm

ROLLERS

Track rollers

Visual inspection only, look good

Kërko informacion të detajuar

Shitësi

Red Bull Equipment Ltd

Red Bull Equipment Ltd

location_on

United Kingdom, Grossbritannien, Southampton

phone_iphone+44 176 95...
access_time

Ora lokale e shitësit — 05:22

Personat e kontaktit

Louis Gibbings

Louis Gibbings

+44 0 1769...

Adam Gibbings

Adam Gibbings

English

+44 0 1769...


Kontakto shitësin


Privacy policy

t1 test unit

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.