Buldozer Caterpillar D4 Crawler tractor, Dozer, Bucket 3,03 mtr, Rubs 0,76 mtr

Online: 2m 20d

Marka CATERPILLAR
ID V21153
Orët e makinerisë 4 812 orët
Pesha neto 12 000 kg
Vendndodhja Holandë, Ede
Telefoni +31 (0) 318...
Motori/linja e ngarjes
  • karburanti: dizel
8900 EUR
8 900
EUR
  • 1 098 135 ALL
  • 10 813 USD

Çmimi neto

Shitësi
JB Trading bv
JB Trading bv Holandë
I besueshëm
8 Më shumë se 8 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
14:10
8 900
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Buldozer Caterpillar D8R Crawler tractor, Dozer, 245 KW, Bucket 3.80 mtr
Caterpillar D8R Crawler tractor, Dozer, 245 KW, Bucket 3.80 mtr
2002, Dizel
Holandë, Ede
59 500 EUR
Buldozer Caterpillar D8R Crawler tractor, Dozer, 245 KW, Bucket 3.80 mtr, 2002
Buldozer Caterpillar 561B Pipelayer, Rubs 0.60 MTR
Caterpillar 561B Pipelayer, Rubs 0.60 MTR
1964, Dizel, 1 867 orët
Holandë, Ede
7 900 EUR
Buldozer Caterpillar 561B Pipelayer, Rubs 0.60 MTR, 1964
Buldozer Caterpillar D9R 3408, Dozer, 305.7 KW, Airco
Caterpillar D9R 3408, Dozer, 305.7 KW, Airco
2011, Dizel, 15 201 orët
Holandë, Ede
179 000 EUR
Buldozer Caterpillar D9R 3408, Dozer, 305.7 KW, Airco, 2011
Buldozer Caterpillar D4D 36 KW
Caterpillar D4D 36 KW
1965, Dizel, 1 542 orët
Holandë, Ede
6 900 EUR
Buldozer Caterpillar D4D 36 KW, 1965
Buldozer Caterpillar D9R Crawler Dozer
Caterpillar D9R Crawler Dozer
2001
Holandë, Velddriel
98 900 EUR
Buldozer Caterpillar D9R Crawler Dozer, 2001
Buldozer Caterpillar D9R Crawler Dozer
Caterpillar D9R Crawler Dozer
2001
Holandë, Velddriel
97 900 EUR
Buldozer Caterpillar D9R Crawler Dozer, 2001
Buldozer Caterpillar D9T Crawler Dozer
Caterpillar D9T Crawler Dozer
2005
Holandë, Velddriel
114 900 EUR
Buldozer Caterpillar D9T Crawler Dozer, 2005
Buldozer Caterpillar D9R Crawler Dozer CE mark
Caterpillar D9R Crawler Dozer CE mark
2002, 19 684 orët
Holandë, Velddriel
96 900 EUR
Buldozer Caterpillar D9R Crawler Dozer CE mark, 2002
Buldozer Caterpillar D11T Dozer
Caterpillar D11T Dozer
2011, 16 637 km, Dizel, 16 637 orët
Holandë, Zetten
540 000 EUR
Buldozer Caterpillar D11T Dozer, 2011
Buldozer Caterpillar D8R Dozer
Caterpillar D8R Dozer
2008, 9 782 orët
Holandë, Velddriel
119 900 EUR
Buldozer Caterpillar D8R Dozer, 2008
Buldozer Caterpillar D8R Dozer
Caterpillar D8R Dozer
2008
Holandë, Velddriel
124 900 EUR
Buldozer Caterpillar D8R Dozer, 2008
Buldozer Caterpillar D8T Dozer
Caterpillar D8T Dozer
2010, 10 550 orët
Holandë, Velddriel
147 500 EUR
Buldozer Caterpillar D8T Dozer, 2010

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.