Buldozer Caterpillar D6T LGP VPAT

picture_as_pdf

picture_as_pdf

Tipi

Buldozer

Viti

2019

Shteti

Mbretëria e Bashkuar

Telefoni

+44 176 95......

Online: 11m 18d
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaCATERPILLAR
ID70478
Viti i prodhimit2019
Orët e makinerisë1879 orët
Përshkrimi

Cat C9.3 engine, 244 HP, system one u/c, accugrade ready VPAT, rigid long drawbar & rear counterweight & extra slab, ripper hydraulics (VPAT), rear view camera, precleaner, Cat grade control with slope assist, Rippers available at an additional cost

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

Red Bull Equipment Ltd

Red Bull Equipment Ltd

location_on

United Kingdom, Grossbritannien, Southampton

phone_iphone
language

www.redbullequipment.com/

access_time

Ora lokale e shitësit — 05:57

Personat e kontaktit
Louis Gibbings

Louis Gibbings

+44 0 1769...

Adam Gibbings

Adam Gibbings

English

+44 0 1769...


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.