Hmm, duket se artikulli është shitur

Buldozer Komatsu D155 AX-6

buldozer Komatsu D155 AX-6

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: buldozer Komatsu D155 AX-6

  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaKOMATSU
Viti i prodhimit2007
Orët e makinerisë6578 orët
Pesha neto39500 kg
Gjerësia e punës4060 mm
Motori/linja e ngarjes
Rendimenti i fuqisë364 hp
MotoriKomatsu SAA6D140E-5
Shasia/pezullimi
Gjerësia e gjurmës710 mm
Pjesë shtesë
Numri i pronarëve të mëparshëm1
Përshkrimi

AC

Giant ripper included

710mm single grouser

Sigma blade

Machine serviced

Fully functional

More information

Field of application: Construction

Drive: Track

Please contact Pieter Schreinemachers (+32 2 689 29 62, +32 477 48 96 17, phs@biagroup.com) or Thierry Dierckx (+32 +32 268 928 11, thierry.dierckx@biagroup.com) for more information

Serial number: 80236

Tyres / undercarriage remaining: Tracked

EPA Marked: yes

Emission level: Stage IIIA / Tier III

Transport dimensions (LxWxH): 8.22 x 4.06 x 3.4

t1 test archive

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.