Hmm, duket se artikulli është shitur

Buldozer Komatsu D41P-3

buldozer Komatsu D41P-3

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: buldozer Komatsu D41P-3

 • Karakteristika
 • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaKOMATSU
Pesha9000 kg
Përshkrimi

KOMATSU D41P-3

Hire rate: 0.00

Used Komatsu Bull Dozer * 3m wide blade

 • 4 way blade
 • Rops cab
 • 700mm tracks
 • Komatsu engine
 • [nbsp]
 • t1 test archive

  U shtua te shenjat e referencës!
  Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.