Buldozer Komatsu D65PX-18

picture_as_pdf

picture_as_pdf

Tipi

Buldozer

Viti

2016

Shteti

Mbretëria e Bashkuar

Telefoni

+44 176 95......

Online: 7m 12d
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaKOMATSU
ID70609
Viti i prodhimit2016
Orët e makinerisë3534 orët
Përshkrimi

Rippers available at an additional cost.

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

Red Bull Equipment Ltd

Red Bull Equipment Ltd

location_on

United Kingdom, Grossbritannien, Southampton

phone_iphone
language

www.redbullequipment.com/

access_time

Ora lokale e shitësit — 05:00

Personat e kontaktit
Louis Gibbings

Louis Gibbings

+44 0 1769...

Adam Gibbings

Adam Gibbings

English

+44 0 1769...


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.