Buldozer Komatsu D65PX-18

picture_as_pdf

picture_as_pdf

Tipi

Buldozer

Viti

2019

Shteti

Mbretëria e Bashkuar

Telefoni

+44 176 95......

Online: 1m
  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaKOMATSU
ID70627
Viti i prodhimit2019
Orët e makinerisë988 orët

Përshkrimi


Rippers available at an additional cost

Kërko informacion të detajuar

Shitësi

Red Bull Equipment Ltd

Red Bull Equipment Ltd

location_on

United Kingdom, Grossbritannien, Southampton

phone_iphone+44 176 95...
access_time

Ora lokale e shitësit — 04:25

Personat e kontaktit

Louis Gibbings

Louis Gibbings

+44 0 1769...

Adam Gibbings

Adam Gibbings

English

+44 0 1769...


Kontakto shitësin


Privacy policy

t1 test unit

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.