Reja dhe përdorur Ekskavatorë në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Ekskavatorë


12 324
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 617 1/617   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Komatsu PW160 - Ekskavator me goma
 7
Pyet për çmimin

Ekskavator me goma

850 orët
Pesha neto: 16 000 kg
134 hp

Toaks International Trading Company

1

Kinë, Shanghai

Hitachi ZX210 LC-5B - Ekskavator me zinxhirë
 14
55 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Ekskavator me zinxhirë

2013
Pesha neto: 22 300 kg
163 hp

PPHU MAKO, ANDRZEJ GLIBOWSKI

1

Poloni, Ostrowiec Świętokrzyski

Caterpillar 336 FL HDHW | DEMOLITION | ABBRUCH | STC | OQ80 - Ekskavator me zinxhirë
 20
179 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Ekskavator me zinxhirë

2016
7 522 orët
Pesha neto: 48 500 kg
318 hp

Botuar: 2orë 50min

HULLEMAN TRUCKS B.V.

14

Holandë, Marknesse

Numri i referencës 111954.01

Caterpillar 336 FL HDHW | DEMOLITION | ABBRUCH | STC | OQ80 - Ekskavator me zinxhirë
 20
179 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Ekskavator me zinxhirë

2016
7 522 orët
Pesha neto: 48 500 kg
318 hp

Botuar: 2orë 50min

HULLEMAN TRUCKS B.V.

14

Holandë, Marknesse

Numri i referencës 111954-1

Gradall XL 2300  - Ekskavator me goma
 20
12 000 EUR

Ekskavator me goma

1999
7 689 orët
147 hp

Botuar: 3orë 39min

Termostantti Oy

2

Finlandë, Finnland, Kouvola, Kymenlaakso

Bobcat E 26 EM  - Miniekskavator
 19
29 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Miniekskavator

2018
1 595 orët
20 hp

Botuar: 3orë 39min

Termostantti Oy

2

Finlandë, Finnland, Kouvola, Kymenlaakso

Bobcat E26  - Miniekskavator
 15
Pyet për çmimin

Miniekskavator

2017
2 115 orët

Botuar: 4orë 23min

BVB D.O.V.

1

Belgjikë, Evergem

Kubota U25-3EU  - Miniekskavator
 12
15 950 EUR

Miniekskavator

2013
2 500 orët

Botuar: 4orë 23min

BVB D.O.V.

1

Belgjikë, Evergem

Caterpillar 323D3 NEW UNUSED - CAT ENGINE C7 - Ekskavator me zinxhirë
 20
101 800 EUR
Çmimi pa. TVSH

Ekskavator me zinxhirë

E re
2023
6 orët
152 hp

Botuar: 5orë 58min

BAS World

16 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70199925

Caterpillar 336 F L XE | NEW UNDERCARRIAGE | BUCKET | QUICK COUPLER - Ekskavator me zinxhirë
 20
136 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Ekskavator me zinxhirë

2018
8 688 orët
Pesha neto: 37 780 kg
318 hp

Botuar: 6orë 2min

HULLEMAN TRUCKS B.V.

14

Holandë, Marknesse

Numri i referencës 111974

Ahlmann radlader al 75 - Miniekskavator
 7
16 900 EUR

Miniekskavator

1998
8 300 orët
45 hp

Botuar: 6orë 22min

E-FARM COM

5

Gjermani, DE-25578 DÄGELING

Numri i referencës 46618-G3PIFYZ

Weidemann 1140 basic line - Miniekskavator
 5
19 900 EUR

Miniekskavator

2023

Botuar: 6orë 22min

E-FARM COM

5

Gjermani, DE-48720 ROSENDAHL

Numri i referencës 46618-M9RMUJ6

JCB 409 - Miniekskavator
 9
35 500 EUR

Miniekskavator

2016
2 950 orët

Botuar: 6orë 23min

E-FARM COM

5

Gjermani, DE-49456 BAKUM

Numri i referencës 46618-BWBICYN

Neuson wl 50 - Miniekskavator
 15
31 000 EUR

Miniekskavator

2007
57 hp

Botuar: 6orë 24min

E-FARM COM

5

Gjermani, DE-49847 ITTERBECK

Numri i referencës 46618-QMUQQVI

Giant g1200 - Miniekskavator
 5
24 999 EUR

Miniekskavator

2023
19 hp

Botuar: 6orë 26min

E-FARM COM

5

Gjermani, DE-19357 KARSTÄDT

Numri i referencës 46618-C5GJVBP

Bobcat 553 - Miniekskavator
 13
8 824 EUR

Miniekskavator

18 hp

Botuar: 6orë 26min

E-FARM COM

5

Gjermani, DE-48341 ALTENBERGE

Numri i referencës 46618-XS9PX6U

Eurotrac w 11 schutzdach / schmal - Miniekskavator
 15
21 989 EUR

Miniekskavator

2023
19 hp

Botuar: 6orë 29min

E-FARM COM

5

Gjermani, DE-35315 HOMBERG (OHM) - MAULBACH

Numri i referencës 46618-LC71BTP

Schäffer 9330t - Miniekskavator
 8
34 000 EUR

Miniekskavator

2008
6 835 orët

Botuar: 6orë 29min

E-FARM COM

5

Gjermani, DE-49456 BAKUM

Numri i referencës 46618-7XYDJLN

Bobcat 553 - Miniekskavator
 13
8 824 EUR

Miniekskavator

5 144 orët
18 hp

Botuar: 6orë 30min

E-FARM COM

5

Gjermani, DE-48341 ALTENBERGE

Numri i referencës 46618-89TEZTS

Caterpillar 329 EL - Ekskavator me zinxhirë
 20
68 250 EUR
Çmimi pa. TVSH

Ekskavator me zinxhirë

2015
9 364 orët
Pesha neto: 29 670 kg
243 hp

Botuar: 7orë 42min

Im en Export Zegers Trucks

11

Holandë, Groesbeek

Komatsu PC200-7 - Ekskavator me zinxhirë
 8
28 900 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2014
210 orët
Pesha neto: 22 000 kg
217 hp

Botuar: 7orë 53min

SHANGHAI TAILE CONSTRUCTION MACHINERY CO.,LID

Kinë, Shanghai

Komatsu PC128US - Ekskavator me zinxhirë
 11
19 900 EUR

Ekskavator me zinxhirë

2016
200 orët
Pesha neto: 13 000 kg
158 hp

Botuar: 7orë 53min

SHANGHAI TAILE CONSTRUCTION MACHINERY CO.,LID

Kinë, Shanghai

1 2 3 617   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Construction machinery - Excavators
t1 old