Ekskavatorë demolimi


   Faqja 1 e 2 1/2   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
CATERPILLAR 330 - ekskavator demolimi
 14
68 320 EUR
2001
5 000 orët

Online: 1d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Gdańsk

Brokk EROKK2502 - ekskavator demolimi
 9
1 500 EUR
Çmimi neto
Ankandi
1985

Online: 2d

AuctionPort

Belgjikë, ANTWERPEN

SANY SY220 - ekskavator demolimi
 6
31 290 EUR
2007
8 000 orët

Online: 3d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Tworkowa

KOMATSU PC 340-7 HRD Demolition - ekskavator demolimi
 18
110 200 EUR
2007
9 921 orët

Online: 4d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Pruszków

Caterpillar 330 L UHD 21 meter + extra mono Boom  - ekskavator demolimi
 20
62 500 EUR
1996
13 666 orët
222 hp

Online: 6d

Hogeboom-machinery

12

Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen

ID 3664

HYUNDAI ROBEX 500LC-7A SLR , 49T , LONG REACH 22M , bucket 2,5m3 + ARM - ekskavator demolimi
 12
62 500 EUR
2011
12 000 orët
Pesha neto: 48 800 kg
235 hp

Online: 8d

CIEZAROWKI.PL.

6

Poloni, Kraków

Hitachi ZX450LCH DEMOLITION  - ekskavator demolimi
 20
119 000 EUR
2001
3 487 orët
315 hp

Online: 13d

UCE -Trading BVBA

Belgjikë, Belgien, Oostkamp

ID 9098

HITACHI KMC600-6 - ekskavator demolimi
 10
Pyet për çmimin
2016
3 700 orët

Online: 19d

Kiesel Worldwide Machinery GmbH

11

Gjermani, Baienfurt

ID 0010516383

Caterpillar 330DL UHD  - ekskavator demolimi
 19
83 500 EUR
2006
14 973 orët

Online: 24d

Middeldorp Bouwmachines BV

Holandë, Niederlande, Heeten

HITACHI KMC600-6 - ekskavator demolimi
 14
Pyet për çmimin
2017
3 720 orët

Online: 30d

Kiesel Worldwide Machinery GmbH

11

Gjermani, Baienfurt

ID 0010516169

DOOSAN DH220LC7 - ekskavator demolimi
 5
21 395 EUR
2017
4 184 km
2 600 orët
Pesha neto: 9 707 kg

Online: 1m 2d

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

ID WZ-2020121606

HITACHI ZX470LCH-3 - ekskavator demolimi
 12
Pyet për çmimin
2010
11 300 orët

Online: 1m 9d

Kiesel Worldwide Machinery GmbH

11

Gjermani, Baienfurt

ID 0010508204

HITACHI ZX470LCH-3 Abbruchbagger - ekskavator demolimi
 6
Pyet për çmimin
2009
8 910 orët

Online: 1m 9d

Kiesel Worldwide Machinery GmbH

11

Gjermani, Baienfurt

ID 0010508205

HITACHI ZX520LCD-3 - ekskavator demolimi
 6
Pyet për çmimin
2007
11 635 orët

Online: 1m 9d

Kiesel Worldwide Machinery GmbH

11

Gjermani, Baienfurt

ID 0010506230

HITACHI ZX470LCH-3 Abbruchbagger - ekskavator demolimi
 6
Pyet për çmimin
2008
12 625 orët

Online: 1m 9d

Kiesel Worldwide Machinery GmbH

11

Gjermani, Baienfurt

ID 0010508217

KOMATSU PC350 SLF - ekskavator demolimi
 8
99 150 EUR
2008
11 500 orët

Online: 1m 9d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Wyszków

KOMATSU PC400LC – Longfront Abbruchbagger / Demolition excavator - ekskavator demolimi
 1
Pyet për çmimin
1992
24 800 orët
Pesha neto: 45 000 kg

Online: 1m 10d

Bosch-Baumaschinen

Gjermani, Metten

ID ID0781

 MENCK M154 – Cable excavator / Seilbagger - ekskavator demolimi
 1
Pyet për çmimin

Online: 1m 10d

Bosch-Baumaschinen

Gjermani, Metten

 Montabert V4500 - ekskavator demolimi
 1
Pyet për çmimin
2013
Pesha neto: 3 500 kg

Online: 1m 10d

Bosch-Baumaschinen

Gjermani, Metten

OKADA 25-30ton Excavator 90 mm Pin 2100kg - ekskavator demolimi
 6
4 500 EUR
Çmimi neto

Online: 1m 14d

Machinery Hunter AG

Gjermani, STUTTGART 74232 Abstatt

1 2   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.