Ekskavator me goma CAT M316D Mobilbagger *12.600 h *Hammerleitung

Online: 1m 27d

Marka CATERPILLAR
ID G160202
Viti i prodhimit 2009
Orët e makinerisë 12 686 orët
Vendndodhja Gjermani, Kaufungen
Telefoni +495613...
Shasia/pezullimi
  • ngarje me të gjitha rrotat
  • lubrifikimi qendror
42900 EUR
42 900
EUR
  • 5 324 619 ALL
  • 50 099 USD

Çmimi neto

Shitësi
Golec Nutzfahrzeuge
Golec Nutzfahrzeuge Gjermani
Më shumë se 1 vit me Truck1
Ora lokale e shitësit
19:19
Personat e kontaktit
Luis Lucena
Deutsch, English, Español, Français
Yulian Enchev
Български, Deutsch, English
Damian Joniec
Deutsch, English, Polski
42 900
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Ekskavator me goma CAT M318D Mobilbagger *12.165 h *Hammerleitung
CAT M318D Mobilbagger *12.165 h *Hammerleitung
2009, 12 165 orët
Gjermani, Kaufungen
49 900 EUR
Ekskavator me goma CAT M318D Mobilbagger *12.165 h *Hammerleitung, 2009
Ekskavator me goma CAT M318F Mobilbagger *3.500 h *Hammerleitung *TOP
CAT M318F Mobilbagger *3.500 h *Hammerleitung *TOP
2016, 3 568 orët
Gjermani, Kaufungen
109 900 EUR
Ekskavator me goma CAT M318F Mobilbagger *3.500 h *Hammerleitung *TOP, 2016
Ekskavator me goma Komatsu PW160-7 Mobilbagger Top Zustand!
Komatsu PW160-7 Mobilbagger Top Zustand!
2011, 16 859 orët
Gjermani, Kaufungen
38 000 EUR
Ekskavator me goma Komatsu PW160-7 Mobilbagger Top Zustand!, 2011
Ekskavator me goma Fuchs MHL 350E Umschlagbagger 7.500 h - 33 Ton
Fuchs MHL 350E Umschlagbagger 7.500 h - 33 Ton
2013, 7 585 orët
Gjermani, Kaufungen
105 000 EUR
Ekskavator me goma Fuchs MHL 350E Umschlagbagger 7.500 h - 33 Ton, 2013
Ekskavator me goma Caterpillar CAT M 316 D
Caterpillar CAT M 316 D
2010, 11 990 orët
Zvicra, CH-6340 Baar / Zug
Ekskavator me goma Caterpillar CAT M 316 D, 2010
Ekskavator me goma CATERPILLAR M316D
CATERPILLAR M316D
2009, 11 837 orët
Gjermani, 85748 Garching bei München
49 000 EUR
Ekskavator me goma CATERPILLAR M316D, 2009
Ekskavator me goma Cat M316F
Cat M316F
2017, 3 871 orët
Letoni
136 000 EUR
Ekskavator me goma Cat M316F, 2017
Ekskavator me goma Cat M316F
Cat M316F
2018, 3 860 orët
Letoni
140 000 EUR
Ekskavator me goma Cat M316F, 2018
Ekskavator me goma CATERPILLAR Cat M313D
CATERPILLAR Cat M313D
2009, 11 800 orët
Poloni, Szczecin
44 220 EUR
Ekskavator me goma CATERPILLAR Cat M313D, 2009
Ekskavator me goma Caterpillar M316D Wheeled Excavator
Caterpillar M316D Wheeled Excavator
2009
Holandë, Velddriel
51 000 EUR
Ekskavator me goma Caterpillar M316D Wheeled Excavator, 2009
Ekskavator me goma CAT M313- M315- M316 -M318 D Schild / blade
CAT M313- M315- M316 -M318 D Schild / blade
2008
Gjermani, Kaltenkirchen
4 350 EUR
Ekskavator me goma CAT M313- M315- M316 -M318 D Schild / blade, 2008
Ekskavator me goma Caterpillar M316D
Caterpillar M316D
2013, 7 650 orët
Francë, BETHUNE
83 000 EUR
Ekskavator me goma Caterpillar M316D, 2013

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.