Ekskavator me zinxhirë Caterpillar 320 EL

Online: 1m 4d

Marka CATERPILLAR
ID 3468
Viti i prodhimit 2014
Orët e makinerisë 6 300 orët
Pesha bruto 22 400 kg
Gjatësia e transportit 9 500 mm
Gjerësia e transportit 3 080 mm
Lartësia e transportit 3 740 mm
Vendndodhja Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
Telefoni +31-7133...
Motori/linja e ngarjes
  • rendimenti i fuqisë: 158 hp (117 KW)
Shasia/pezullimi
  • gjerësia e gjurmës: 700 mm
72500 EUR
72 500
EUR
  • 8 863 125 ALL
  • 78 279 USD

Shitësi
Hogeboom-machinery
Hogeboom-machinery Holandë
I besueshëm
11 Më shumë se 11 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
22:59
72 500
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Ekskavator me zinxhirë Caterpillar 320 D L
Caterpillar 320 D L
2006
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
42 000 EUR
Ekskavator me zinxhirë Caterpillar 320 D L, 2006
Ekskavator me zinxhirë Caterpillar 320 B L
Caterpillar 320 B L
1998, 11 524 orët
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
32 000 EUR
Ekskavator me zinxhirë Caterpillar 320 B L, 1998
Ekskavator me zinxhirë Caterpillar 385 C
Caterpillar 385 C
2010, 17 069 orët
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
132 500 EUR
Ekskavator me zinxhirë Caterpillar 385 C, 2010
Ekskavator me zinxhirë Caterpillar 330 BL
Caterpillar 330 BL
1998, 12 827 orët
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
43 000 EUR
Ekskavator me zinxhirë Caterpillar 330 BL, 1998
Ekskavator me zinxhirë Caterpillar 330 DL
Caterpillar 330 DL
2006, 11 352 orët
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
45 000 EUR
Ekskavator me zinxhirë Caterpillar 330 DL, 2006
Ekskavator me zinxhirë Caterpillar 330 CL
Caterpillar 330 CL
2003, 11 000 orët
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
46 000 EUR
Ekskavator me zinxhirë Caterpillar 330 CL, 2003
Ekskavator me zinxhirë Caterpillar 330 CLME
Caterpillar 330 CLME
2004, 9 818 orët
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
46 000 EUR
Ekskavator me zinxhirë Caterpillar 330 CLME, 2004
Ekskavator me zinxhirë Caterpillar 322 BL
Caterpillar 322 BL
1997, 15 304 orët
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
29 000 EUR
Ekskavator me zinxhirë Caterpillar 322 BL, 1997
Ekskavator me zinxhirë Caterpillar 330 DL
Caterpillar 330 DL
2007, 10 464 orët
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
49 500 EUR
Ekskavator me zinxhirë Caterpillar 330 DL, 2007
Ekskavator me zinxhirë Caterpillar 325 CL
Caterpillar 325 CL
2004, 11 401 orët
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
43 000 EUR
Ekskavator me zinxhirë Caterpillar 325 CL, 2004
Ekskavator me zinxhirë Caterpillar 325 DL
Caterpillar 325 DL
2008, 9 365 orët
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
45 000 EUR
Ekskavator me zinxhirë Caterpillar 325 DL, 2008
Ekskavator me zinxhirë Caterpillar 325 L
Caterpillar 325 L
1995, 11 150 orët
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
32 500 EUR
Ekskavator me zinxhirë Caterpillar 325 L, 1995

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.