Hmm, duket se artikulli është shitur

Ekskavator me zinxhirë CATERPILLAR 329DL

ekskavator me zinxhirë CATERPILLAR 329DL

Kontakto shitësin

Privacy policy
  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaCATERPILLAR
IDWT-20210723-9
Viti i prodhimit2018
Data e regjistrimit të parë01.02.2018
Inspektimi teknikValid till 2026-02-01
Orët e makinerisë2000 orët
Pesha neto29240 kg
Ngjyrae verdhë
Motori/linja e ngarjes
Karburantidizel
MotoriCaterpillar 329D

Përshkrimi

Contact: show contacts (whats app/We chat/ Imo)

1) Original parts and good working condition;

2) Low working hours and high working efficiency;

3) Strong working power and stability;

4) Complete accessory and no oil leaking;

5) Competitive price and good skills;

6) Good After-sales Service

--About Company

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED is a professional export of second-hand

construction machinery company and professional supplier of used heavy equip-

ment & machinery in China which has been more than 10 years, our used construction

machines has won a high admiration for its perfect working functions

and excellent quality through out of the world.And Our machines is

also widely trusted by the consuming Public at home and abroad.We

are specialize in selling used construction machinery, including Loaders,

used Cranes,wheel loaders, Bulldozers, Road Rollers, Graders, Excavators,

Forklifts, Dump trucks, Truck and so on....

The price on the website is not so accurate, accurate price and more product details still need to contact the following:

Contact Person:Zack

Imo/ Whats App: show contacts

Mobile:show contacts (Wechat/ Viber/ whats app)

Email:show contacts

t1 test archive

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.