Hmm, seems that this item is sold

See what's in stock now

Oferta të ngjashme

Ekskavator me zinxhirë Doosan DX 300 LC-3
Doosan DX 300 LC-3
2013, 5 850 orët
Danimarkë, Glostrup
20 620 EUR
Ekskavator me zinxhirë Doosan DX 300 LC-3, 2013
Ekskavator me zinxhirë Komatsu PC210LC-10
Komatsu PC210LC-10
2015, 8 490 orët
Holandë, Venlo
62 900 EUR
Ekskavator me zinxhirë Komatsu PC210LC-10, 2015
Ekskavator me zinxhirë Doosan DX225LC-3
Doosan DX225LC-3
2015, 3 300 orët
Gjermani, 64625 - BENSHEIM
71 000 EUR
Ekskavator me zinxhirë Doosan DX225LC-3, 2015
Ekskavator me zinxhirë Doosan DX 225 LC
Doosan DX 225 LC
2016, 3 500 orët
Francë, CATZ
100 000 EUR
Ekskavator me zinxhirë Doosan DX 225 LC, 2016
Ekskavator me zinxhirë Doosan DX225LC
Doosan DX225LC
2008, 7 555 orët
Gjermani, 64625 - BENSHEIM
43 500 EUR
Ekskavator me zinxhirë Doosan DX225LC, 2008
Ekskavator me zinxhirë Doosan DX 225 LC
Doosan DX 225 LC
2013, 9 000 orët
Francë, BETHUNE
36 500 EUR
Ekskavator me zinxhirë Doosan DX 225 LC, 2013
Ekskavator me zinxhirë Doosan DX 225 LC-5
Doosan DX 225 LC-5
2017, 2 811 orët
Belgjikë, Stabroek
79 000 EUR
Ekskavator me zinxhirë Doosan DX 225 LC-5, 2017
Ekskavator me zinxhirë DOOSAN DX 225LC-3
DOOSAN DX 225LC-3
2014, 5 080 orët
Gjermani, Lübeck
59 500 EUR
Ekskavator me zinxhirë DOOSAN DX 225LC-3, 2014
Ekskavator me zinxhirë Doosan DX225LC-3
Doosan DX225LC-3
2013, 8 705 orët
Gjermani, 64625 - BENSHEIM
38 000 EUR
Ekskavator me zinxhirë Doosan DX225LC-3, 2013
Ekskavator me zinxhirë Doosan DX225LC-3
Doosan DX225LC-3
2014
Gjermani, 64625 - BENSHEIM
41 000 EUR
Ekskavator me zinxhirë Doosan DX225LC-3, 2014
Ekskavator me zinxhirë DOOSAN DX 225 LC-5
DOOSAN DX 225 LC-5
2018, Dizel, 1 327 orët
Gjermani, Lübeck
97 500 EUR
Ekskavator me zinxhirë DOOSAN DX 225 LC-5, 2018
Ekskavator me zinxhirë Doosan DX 225 LC-5
Doosan DX 225 LC-5
2019, 710 orët
Gjermani, 79664 Wehr
105 000 EUR
Ekskavator me zinxhirë Doosan DX 225 LC-5, 2019
Ekskavator me zinxhirë DOOSAN DX 225 LC-5
DOOSAN DX 225 LC-5
2018, Dizel, 2 237 orët
Gjermani, Lübeck
79 500 EUR
Ekskavator me zinxhirë DOOSAN DX 225 LC-5, 2018
Ekskavator me zinxhirë DOOSAN DX 225 LC-5
DOOSAN DX 225 LC-5
2017, Dizel, 2 357 orët
Gjermani, Lübeck
75 500 EUR
Ekskavator me zinxhirë DOOSAN DX 225 LC-5, 2017

Ekskavator me zinxhirë Doosan DX 225 LC, 2015 ROK, 6100 MTH

Marka DOOSAN
Viti i prodhimit 2015
Orët e makinerisë 6 100 orët
Vendndodhja Poloni, 63-405 Strzyżew
Kabina/pjesa e brendshme
  • kondicioner
Kontakto shitësin

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.