Ekskavator me zinxhirë High Quality Korea Made 2019 Year Doosan Brand Dx225 Dx225lc Dx225lca Crawler Excavator nga Kinë, 13819 EUR në shitje - ID: 8409466
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

13 819EUR

  • ≈ 1 385 879 ALL
  • ≈ 14 999 USD

High Quality Korea Made 2019 Year Doosan Brand Dx225 Dx225lc Dx225lca Crawler Excavator

Ekskavator me zinxhirëHigh Quality Korea Made 2019 Year Doosan Brand Dx225 Dx225lc Dx225lca Crawler Excavator
2019|1600 orët|162 hp

13 819EUR

Ekskavator me zinxhirë High Quality Korea Made 2019 Year Doosan Brand Dx225 Dx225lc Dx225lca Crawler Excavator

Botuar: 1m 13d

PDF
Ekskavator me zinxhirë High Quality Korea Made 2019 Year Doosan Brand Dx225 Dx225lc Dx225lca Crawler Excavator: foto 1
Ekskavator me zinxhirë High Quality Korea Made 2019 Year Doosan Brand Dx225 Dx225lc Dx225lca Crawler Excavator: foto 2
Ekskavator me zinxhirë High Quality Korea Made 2019 Year Doosan Brand Dx225 Dx225lc Dx225lca Crawler Excavator: foto 3
Ekskavator me zinxhirë High Quality Korea Made 2019 Year Doosan Brand Dx225 Dx225lc Dx225lca Crawler Excavator: foto 4
Ekskavator me zinxhirë High Quality Korea Made 2019 Year Doosan Brand Dx225 Dx225lc Dx225lca Crawler Excavator: foto 5
Ekskavator me zinxhirë High Quality Korea Made 2019 Year Doosan Brand Dx225 Dx225lc Dx225lca Crawler Excavator: foto 6
Ekskavator me zinxhirë High Quality Korea Made 2019 Year Doosan Brand Dx225 Dx225lc Dx225lca Crawler Excavator: foto 7
Ask for all available pictures

Botuar: 1m 13d

PDF

13 819EUR

  • ≈ 1 385 879 ALL
  • ≈ 14 999 USD
Marka

Viti i prodhimit

2019
Orët e makinerisë

1600 orët
Pesha

22500 kg
Pesha operuese

22500 kg
Vendndodhja

Kinë, Minhang District, Shanghai

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Motori/linja e ngarjes
rendimenti i fuqisë

162 hp
motori

YANMAR
Pre-purchase inspection
Më shumë informacion

Showroom Location: Chile, Italy, Turkey, France, Viet Nam, UAE

-

Bucket capacity: 1M³

-

Hydraulic Cylinder Brand: Original

-

Hydraulic Pump Brand: Original

-

Hydraulic Valve Brand: Original

-

Machinery Test Report: Provided

-

Video outgoing-inspection: Provided

-

Core Components: Engine, Hydraulic valve, Hydraulic pump

-

Place of Origin: Korea

-

Hydraulic Excavator

-

Used Excavator Digger

-

Moving Type: Crawler-type

-

Condition: 90%NEW

-

Origin: 100% Korea Original

-

Excavator: Heavy Construction Equipment Crawler Excavator

-

Color: Original Doosan Paint

-

Price info: 1 - 4 sets: $15,000.00

>= 5 sets: $13,000.00

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

13 819EUR

  • ≈ 1 385 879 ALL
  • ≈ 14 999 USD
Kinë, Minhang District, Shanghai
Ora lokale e shitësit:
14:42

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Construction machinery
t1 test unit - Shanghai Jiangchun Machinery Co