Ekskavator me zinxhirë Original Komastu Crawler Excavator Pc220-8 Pc220lc-8 In Excellent Condition,22ton Used Komatsu Excavator For Sale nga Kinë, 30403 EUR në shitje - ID: 8409467
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

30 403EUR

  • ≈ 3 049 056 ALL
  • ≈ 32 999 USD

Original Komastu Crawler Excavator Pc220-8 Pc220lc-8 In Excellent Condition,22ton Used Komatsu Excavator For Sale

Ekskavator me zinxhirëOriginal Komastu Crawler Excavator Pc220-8 Pc220lc-8 In Excellent Condition,22ton Used Komatsu Excavator For Sale
2020|1650 orët|179 hp

30 403EUR

Ekskavator me zinxhirë Original Komastu Crawler Excavator Pc220-8 Pc220lc-8 In Excellent Condition,22ton Used Komatsu Excavator For Sale

Botuar: 1m 13d

PDF
Ekskavator me zinxhirë Original Komastu Crawler Excavator Pc220-8 Pc220lc-8 In Excellent Condition,22ton Used Komatsu Excavator For Sale: foto 1
Ekskavator me zinxhirë Original Komastu Crawler Excavator Pc220-8 Pc220lc-8 In Excellent Condition,22ton Used Komatsu Excavator For Sale: foto 2
Ekskavator me zinxhirë Original Komastu Crawler Excavator Pc220-8 Pc220lc-8 In Excellent Condition,22ton Used Komatsu Excavator For Sale: foto 3
Ekskavator me zinxhirë Original Komastu Crawler Excavator Pc220-8 Pc220lc-8 In Excellent Condition,22ton Used Komatsu Excavator For Sale: foto 4
Ekskavator me zinxhirë Original Komastu Crawler Excavator Pc220-8 Pc220lc-8 In Excellent Condition,22ton Used Komatsu Excavator For Sale: foto 5
Ekskavator me zinxhirë Original Komastu Crawler Excavator Pc220-8 Pc220lc-8 In Excellent Condition,22ton Used Komatsu Excavator For Sale: foto 6
Ekskavator me zinxhirë Original Komastu Crawler Excavator Pc220-8 Pc220lc-8 In Excellent Condition,22ton Used Komatsu Excavator For Sale: foto 7
Ask for all available pictures

Botuar: 1m 13d

PDF

30 403EUR

  • ≈ 3 049 056 ALL
  • ≈ 32 999 USD
Marka

Viti i prodhimit

2020
Orët e makinerisë

1650 orët
Pesha

22000 kg
Pesha operuese

22000 kg
Vendndodhja

Kinë, Minhang District, Shanghai

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Motori/linja e ngarjes
rendimenti i fuqisë

179 hp
motori

Komatsu
Pre-purchase inspection
Më shumë informacion

Showroom Location: Chile, Italy, Turkey, France, Viet Nam, UAE

-

Bucket capacity: 1.26M³

-

Hydraulic Cylinder Brand: Original

-

Hydraulic Pump Brand: Original

-

Hydraulic Valve Brand: Original

-

Machinery Test Report: Provided

-

Video outgoing-inspection: Provided

-

Core Components: Engine, Hydraulic valve, Hydraulic pump

-

Place of Origin: Japan

-

Hydraulic Excavator

-

Used Excavator Digger

-

Moving Type: Crawler-type

-

Condition: 90%NEW

-

Origin: 100% Japan Original

-

Excavator: Heavy Construction Equipment Crawler Excavator

-

Color: Original Komatsu Paint

-

Price info: 1 - 4 sets: $33,000.00

>= 5 sets: $23,000.00

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

30 403EUR

  • ≈ 3 049 056 ALL
  • ≈ 32 999 USD
Kinë, Minhang District, Shanghai
Ora lokale e shitësit:
15:15

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Oferta të ngjashme
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Construction machinery
t1 test unit - Shanghai Jiangchun Machinery Co