Ekskavator Cheap Used Korea Brand Doosan DX225LC Excavator for sale nga Kinë, 36853 EUR në shitje - ID: 8409470
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

36 853EUR

  • ≈ 3 695 913 ALL
  • ≈ 39 999 USD

Cheap Used Korea Brand Doosan DX225LC Excavator for sale

EkskavatorCheap Used Korea Brand Doosan DX225LC Excavator for sale
2020|292 hp

36 853EUR

Ekskavator Cheap Used Korea Brand Doosan DX225LC Excavator for sale

Botuar: 1m 13d

PDF
Ekskavator Cheap Used Korea Brand Doosan DX225LC Excavator for sale: foto 1
Ekskavator Cheap Used Korea Brand Doosan DX225LC Excavator for sale: foto 2
Ekskavator Cheap Used Korea Brand Doosan DX225LC Excavator for sale: foto 3
Ekskavator Cheap Used Korea Brand Doosan DX225LC Excavator for sale: foto 4
Ekskavator Cheap Used Korea Brand Doosan DX225LC Excavator for sale: foto 5
Ekskavator Cheap Used Korea Brand Doosan DX225LC Excavator for sale: foto 6
Ekskavator Cheap Used Korea Brand Doosan DX225LC Excavator for sale: foto 7
Ask for all available pictures

Botuar: 1m 13d

PDF

36 853EUR

  • ≈ 3 695 913 ALL
  • ≈ 39 999 USD
Marka

Viti i prodhimit

2020
Pesha

42000 kg
Pesha operuese

42000 kg
Vendndodhja

Kinë, Minhang District, Shanghai

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Motori/linja e ngarjes
rendimenti i fuqisë

292 hp
motori

DV11
Pre-purchase inspection
Më shumë informacion

Showroom Location: Shanghai, China

-

Bucket capacity: 2.16 m³

-

Hydraulic Cylinder Brand: Original

-

Hydraulic Pump Brand: Original

-

Hydraulic Valve Brand: Original

-

Power: 218000

-

Machinery Test Report: Provided

-

Video outgoing-inspection: Provided

-

Core Components: Motor, Pump, Gearbox, Engine

-

Working hours: 10001-20000

-

Place of Origin: Korea

-

Price info: 1 - 3 units: $40,000.00

>= 4 units: $38,000.00

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

36 853EUR

  • ≈ 3 695 913 ALL
  • ≈ 39 999 USD
Kinë, Minhang District, Shanghai
Ora lokale e shitësit:
14:22

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Construction machinery
t1 test unit - Shanghai Jiangchun Machinery Co