Ekskavator Digital Used Equipment Heavy Duty 50 Ton Hyundai 485 520 Hyundai 520vs Excavator nga Kinë, 46066 EUR në shitje - ID: 8409464
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

46 066EUR

  • ≈ 4 620 189 ALL
  • ≈ 49 868 USD

Digital Used Equipment Heavy Duty 50 Ton Hyundai 485 520 Hyundai 520vs Excavator

EkskavatorDigital Used Equipment Heavy Duty 50 Ton Hyundai 485 520 Hyundai 520vs Excavator
2020|443 hp

46 066EUR

Ekskavator Digital Used Equipment Heavy Duty 50 Ton Hyundai 485 520 Hyundai 520vs Excavator

Botuar: 1m 13d

PDF
Ekskavator Digital Used Equipment Heavy Duty 50 Ton Hyundai 485 520 Hyundai 520vs Excavator: foto 1
Ekskavator Digital Used Equipment Heavy Duty 50 Ton Hyundai 485 520 Hyundai 520vs Excavator: foto 2
Ekskavator Digital Used Equipment Heavy Duty 50 Ton Hyundai 485 520 Hyundai 520vs Excavator: foto 3
Ekskavator Digital Used Equipment Heavy Duty 50 Ton Hyundai 485 520 Hyundai 520vs Excavator: foto 4
Ekskavator Digital Used Equipment Heavy Duty 50 Ton Hyundai 485 520 Hyundai 520vs Excavator: foto 5
Ekskavator Digital Used Equipment Heavy Duty 50 Ton Hyundai 485 520 Hyundai 520vs Excavator: foto 6
Ekskavator Digital Used Equipment Heavy Duty 50 Ton Hyundai 485 520 Hyundai 520vs Excavator: foto 7
Ask for all available pictures

Botuar: 1m 13d

PDF

46 066EUR

  • ≈ 4 620 189 ALL
  • ≈ 49 868 USD
Marka

Viti i prodhimit

2020
Pesha

52000 kg
Pesha operuese

3000 kg
Vendndodhja

Kinë, Minhang District, Shanghai

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Motori/linja e ngarjes
rendimenti i fuqisë

443 hp
motori

Original
Pre-purchase inspection
Më shumë informacion

Showroom Location: Shanghai, China

-

Bucket capacity: 3m³

-

Hydraulic Cylinder Brand: Original

-

Hydraulic Pump Brand: Original

-

Hydraulic Valve Brand: Original

-

Power: 331000

-

Machinery Test Report: Provided

-

Video outgoing-inspection: Provided

-

Core Components: Motor, Pump, Gearbox, Engine

-

Working hours: 10001-20000

-

Place of Origin: Korea

-

Price info: 1 - 3 units: $50,000.00

>= 4 units: $40,000.00

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

46 066EUR

  • ≈ 4 620 189 ALL
  • ≈ 49 868 USD
Kinë, Minhang District, Shanghai
Ora lokale e shitësit:
15:41

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Oferta të ngjashme
Ekskavator HYUNDAI
Korea Surplus Used Mining Equipment Heavy Duty 50 Ton Hyundai Excavator 520VS Good Quality
35 010 EUR
2018
Kinë, Shanghai
Ekskavator HYUNDAI
Good Performance Machine Excavator Hyundai 520vs Crawler Hyundai 520l-9vs Used Hyundai Excavator
46 066 EUR
2020
Kinë, Shanghai
Ekskavator HYUNDAI
Hot Sale Efficient Heavy Construction Equipment Used Excavator 520 For Hyundai
46 066 EUR
2020
Kinë, Shanghai
Ekskavator HYUNDAI
High Quality Construction Machinery Hyundai 520vs Crawler Digital 520 Used Excavators For Hyundai
46 066 EUR
2020
Kinë, Shanghai
Ekskavator HYUNDAI
Good Quality Construction Machinery Hyundai 520vs Crawler Digital 520 Used Excavators For Hyundai
46 066 EUR
2020
Kinë, Shanghai
Ekskavator HYUNDAI
100% Original Hyundai 520 Used Excavator 52 Ton Hyundai 520 Excavator Hyundai Excavator
46 066 EUR
2020
Kinë, Shanghai
Ekskavator HYUNDAI
Good Condition Used Digger Hyundai 520 Vs Excavator Used Hyundai 520vs Pro 210 220 225 Crawler Excavator
46 066 EUR
2020
Kinë, Shanghai
Ekskavator HYUNDAI
Second Hand Digger Used Crawler 52t Heavy Duty Hyundai520 Used Excavator Machine
46 066 EUR
2020
Kinë, Shanghai
Ekskavator HYUNDAI
Good Price High Quality Construction Machinery Hyundai 520vs Crawler Digital 520 Used Excavators For Hyundai
46 066 EUR
2020
Kinë, Shanghai
Ekskavator HYUNDAI
Good Quality Retail Cheap Price 52t Capacity Hyundai 520 Excavator Heavy Duty Used Excavator For Sales
46 066 EUR
2020
Kinë, Shanghai
Ekskavator HYUNDAI
Hot Sale Good Quality Low Working Hours Second Hand Heavy Duty Digger Used Hyundai 520 Used Crawler Excavator
46 066 EUR
2020
Kinë, Shanghai
Ekskavator HYUNDAI
Used Excavator Hyundai 520vs Large Construction Machinery For Sale 50tons Hyundai Model
35 010 EUR
2018
Kinë, Shanghai
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Construction machinery
t1 test unit - Shanghai Jiangchun Machinery Co