Ekskavator Good Quality 52ton Used Hyundai 520-9s Excavator Korean Brands Large Second Hand 520-9s Excavator nga Kinë, 46066 EUR në shitje - ID: 8409471
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

46 066EUR

  • ≈ 4 619 867 ALL
  • ≈ 49 999 USD

Good Quality 52ton Used Hyundai 520-9s Excavator Korean Brands Large Second Hand 520-9s Excavator

EkskavatorGood Quality 52ton Used Hyundai 520-9s Excavator Korean Brands Large Second Hand 520-9s Excavator
2020|443 hp

46 066EUR

Ekskavator Good Quality 52ton Used Hyundai 520-9s Excavator Korean Brands Large Second Hand 520-9s Excavator

Botuar: 1m 13d

PDF
Ekskavator Good Quality 52ton Used Hyundai 520-9s Excavator Korean Brands Large Second Hand 520-9s Excavator: foto 1
Ekskavator Good Quality 52ton Used Hyundai 520-9s Excavator Korean Brands Large Second Hand 520-9s Excavator: foto 2
Ekskavator Good Quality 52ton Used Hyundai 520-9s Excavator Korean Brands Large Second Hand 520-9s Excavator: foto 3
Ekskavator Good Quality 52ton Used Hyundai 520-9s Excavator Korean Brands Large Second Hand 520-9s Excavator: foto 4
Ekskavator Good Quality 52ton Used Hyundai 520-9s Excavator Korean Brands Large Second Hand 520-9s Excavator: foto 5
Ekskavator Good Quality 52ton Used Hyundai 520-9s Excavator Korean Brands Large Second Hand 520-9s Excavator: foto 6
Ekskavator Good Quality 52ton Used Hyundai 520-9s Excavator Korean Brands Large Second Hand 520-9s Excavator: foto 7
Ask for all available pictures

Botuar: 1m 13d

PDF

46 066EUR

  • ≈ 4 619 867 ALL
  • ≈ 49 999 USD
Marka

Viti i prodhimit

2020
Pesha

52000 kg
Pesha operuese

3000 kg
Vendndodhja

Kinë, Minhang District, Shanghai

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Motori/linja e ngarjes
rendimenti i fuqisë

443 hp
motori

Original
Pre-purchase inspection
Më shumë informacion

Showroom Location: Shanghai, China

-

Bucket capacity: 3m³

-

Hydraulic Cylinder Brand: Original

-

Hydraulic Pump Brand: Original

-

Hydraulic Valve Brand: Original

-

Power: 331000

-

Machinery Test Report: Provided

-

Video outgoing-inspection: Provided

-

Core Components: Motor, Pump, Gearbox, Engine

-

Working hours: 10001-20000

-

Place of Origin: Korea

-

Price info: 1 - 3 units: $50,000.00

>= 4 units: $40,000.00

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

46 066EUR

  • ≈ 4 619 867 ALL
  • ≈ 49 999 USD
Kinë, Minhang District, Shanghai
Ora lokale e shitësit:
14:59

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Oferta të ngjashme
Ekskavator HYUNDAI
Good Quality 52ton Used Hyundai 520-9s Excavator Korean Brands Large Second Hand 520-9s Excavator
46 066 EUR
2020
Kinë, Shanghai
Ekskavator HYUNDAI
Hot Sale Used 52 Ton Weight Second Hand Hyundai 520 Excavator Good Quality Low Price Used Hyundai 520 Excavator
46 066 EUR
2020
Kinë, Shanghai
Ekskavator HYUNDAI
Hot Sale Used 52 Ton Weight Second Hand Hyundai 520 Excavator Good Quality Low Price Used Hyundai 520 Excavator
46 066 EUR
2020
Kinë, Shanghai
Ekskavator HYUNDAI
Good Quality Second Hand Excavator Used Engineering Construction Machinery Used 52t Hyundai520 Used Excavator
46 066 EUR
2020
Kinë, Shanghai
Ekskavator HYUNDAI
Second Hand Hyundai Excavator 215 520 Large Hydraulic Crawler 52 Ton Used Hyundai 215 520 Digger R520lvs
46 066 EUR
2020
Kinë, Shanghai
Ekskavator HYUNDAI
52 Ton Excavator Hyundai 520 Crawler Excavator Hyundai 520 In Good Quality And Lower Price
46 066 EUR
2020
Kinë, Shanghai
Ekskavator HYUNDAI
100% Original Hyundai 520 Used Excavator 52 Ton Hyundai 520 Excavator Hyundai Excavator
46 066 EUR
2020
Kinë, Shanghai
Ekskavator HYUNDAI
52 Ton Construction Machine Excavator Hyundai 520 Crawler Excavator Hyundai 520 In Good Quality And Lower Price
46 066 EUR
2020
Kinë, Shanghai
Ekskavator HYUNDAI
Hyundai Excavator 215 520 Large Hydraulic Crawler 52 Ton Used Hyundai 215 520 Digger R520lvs
46 066 EUR
2020
Kinë, Shanghai
Ekskavator HYUNDAI
Cheaper Original Excavator Crawler Hyundai 520 Excavator In Good Condition 52ton Hyundai 520
46 066 EUR
2020
Kinë, Shanghai
Ekskavator HYUNDAI
Second Hand Digger Used Crawler 52t Heavy Duty Hyundai520 Used Excavator Machine
46 066 EUR
2020
Kinë, Shanghai
Ekskavator HYUNDAI
Best Selling 52t Hyundai 520 Large Used Hydraulic Excavator In 2023 Used 520 Excavator
46 066 EUR
2020
Kinë, Shanghai
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Construction machinery
t1 test unit - Shanghai Jiangchun Machinery Co