Ekskavator Hitachi ZX85 USB-6 nga Gjermani në shitje - ID: 7356656
Shqipëri - Shqiptar | EUR
0
Identifikohu ose regjistrohu
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ata na besojnë!

Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: Hitachi ZX85 USB-6

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Hapni katalogun

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
Hitachi ZX85 USB-6 - Ekskavator
camera_alt 6
Pyet për çmimin

Ekskavator

2023

Botuar: 2m 4d

Simex Baumaschinenhandel GmbH

8
Gjermani
45 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Ekskavator

2018
1195 orët

Botuar: 30d

LMB LANDBOUWHUIS TIMMERMAN B.V.

8
Holandë
Hitachi ZX85 US-6 - Ekskavator
camera_alt 82
97 000 EUR

Ekskavator

2020

Botuar: 1v

ATS Norway AS

5
Norvegji
Pyet për çmimin

Ekskavator

E re
2023

Botuar: 30d

LMB LANDBOUWHUIS TIMMERMAN B.V.

8
Holandë
Hitachi ZX55U-6 CLR - Ekskavator
camera_alt 7
Pyet për çmimin

Ekskavator

2023

Botuar: 3m 7d

Simex Baumaschinenhandel GmbH

8
Gjermani
Hitachi ZX85US-5A - Ekskavator
smart_displaycamera_alt 42
67 900 EUR

Ekskavator

2017
457 hp

Botuar: 2m 9d

ATS Norway AS

5
Norvegji
Hitachi ZX300LC-6 - Ekskavator
camera_alt 25
82 900 EUR

Ekskavator

2016
264 hp

Botuar: 2m 31d

ATS Norway AS

5
Norvegji
Hitachi ZX890-6 LD - Ekskavator
camera_alt 7
Pyet për çmimin

Ekskavator

2018
5560 orët

Botuar: 12d

Kiesel Used GmbH

14
Gjermani
HITACHI ZX160 - Ekskavator
camera_alt 1
Pyet për çmimin

Ekskavator

2018
3000 orët

Botuar: 3m 16d

WISEN MACHINERY INT LIMITED

2
Kinë
HITACHI ZX200 - Ekskavator
camera_alt 4
30 697 EUR
Çmimi pa. TVSH

Ekskavator

2018
3400 orët
Pesha neto: 19400 kg
147 hp

Botuar: 1v 8m

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

3
Kinë
HITACHI ZX260 - Ekskavator
camera_alt 4
37 525 EUR
Çmimi pa. TVSH

Ekskavator

2017
3000 orët
Pesha neto: 25100 kg
168 hp

Botuar: 1v 8m

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

3
Kinë
HITACHI ZX350 - Ekskavator
camera_alt 4
57 391 EUR
Çmimi pa. TVSH

Ekskavator

2017
3300 orët
Pesha neto: 24900 kg
247 hp

Botuar: 1v 8m

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

3
Kinë

Ekskavator Hitachi ZX85 USB-6

Botuar: 3m 26d

Hmm, duket se artikulli është shitur
Ekskavator Hitachi ZX85 USB-6: foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Ekskavator Hitachi ZX85 USB-6: foto 1
See what's in stock now

Botuar: 3m 26d

SHITUR

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: Hitachi ZX85 USB-6

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Marka

Viti i prodhimit

2023
Vendndodhja

Gjermani, Deutschland, 71069 Sindelfingen, Germany
Më shumë informacion
 • New machine built in 2023 * Operating weight: 9,340kg * 450 mm plastic floor plates (pads) * mech. Quick coupler MS08 * Mono swing boom * Yanmar 4-cylinder engine 4TNV98C (EU Stage V) * Power: 42.4kW * Hydraulics: 3x axial piston pumps * Automatic climate control * Integrated AM/FM radio + AUX & USB * low noise pressurized cabin (ROPS/FOPS compliant cabin) * Grammer comfort seat with air suspension and seat heating * Multifunction joystick + integrated proportional auxiliary function * Hammer hydraulics (1st additional control circuit) * Grapple rotation hydraulics (2nd additional control circuit) * Hydraulic dozer blade 2.2m wide * 7 inch LCD color multifunction monitor * 4x LED work lights on the upper structure * 2x additional LED headlights on the boom * Pipe rupture valves & overload warning device * long dipper stick (2.12m) with max. 7.7m reach and max. 4.51m digging depth * Dimensions: 6.82m x 2.26m x 2.55m (LxWxH) * Attachments available immediately on request (backhoe / trench bucket)
 • SHITUR

  The seller didn't indicate the price

  Do you want to know prices for the similar offers?

  Hapni katalogun
  Reklamë e arkivuar

  Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: Hitachi ZX85 USB-6

  Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
  Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
  t1 old test archive
  t1 test archive - Construction machinery
  t1 test archive - Simex Baumaschinenhandel GmbH